Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Praca dla programisty 2014/03/12 19:28 #18763

  • Amarillo
  • Amarillo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jestem programistą PHP z dwuletnią praktyką w Niemczech, niedawno wróciłem do Polski i szukam pracy w swoim zawodzie. Patrzyłem za lokalnymi ofertami, ale w okolicy nie ma nic sensownego, jestem gotów przenieść się gdzieś w granicach Polski ale nie chcę już wyjeżdżać. Czy ktoś z Was wie gdzie warto aplikować, ewentualnie gdzie się przeprowadzić? Znajomi polecali mi Warszawę, ale nie lubię tego miasta i nie chcę w nim mieszkać, bez względu na zarobki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca dla programisty 2014/03/12 23:05 #18764

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Buty, butelki, hotele, kurczaki, sałatki...... od wyboru od koloru. Myślę, że Twoje PHP nie będzie im przeszkadzać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca dla programisty 2014/03/17 13:58 #18782

  • Batida
  • Batida Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
SMT Software ma oddziały w prawie każdym większym mieście w Polsce, nie tylko w Warszawie :) Spróbuj wysłać papiery do nich, bo widzę, że właśnie zatrudniają ludzi. Płaca z tego co wiem ok, atmosfera także.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca dla programisty 2014/03/23 20:55 #18818

  • Amarillo
  • Amarillo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Marks, zrozumiałem sugestię i poszedłem za radą Batidy. Rzuciłem okiem na stronę tego SMT Software i chyba znalazłem coś dla siebie (piszę chyba, bo mi taka praca bardzo by odpowiadała, tylko pytanie czy to ja im będę odpowiadał). Tu jest miło, ale za ciasno dla programisty, czas ruszyć się z miejsca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1