Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jacy najlepsi pośrednicy do pakowaania towarów Zalando? 2012/08/30 10:27 #13784

  • storczykxd
  • storczykxd Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam,
próbuję zatrudnić się do pracy w Niemczech i na razie złożyłam CV do Accurat i Go!on, bo do nich mam maile i słyszałam że jedni z najlepszych pośredników, a chciałabym się dowiedzieć jacy są jeszcze chwaleni. Nie chodzi mi tylko o zarobki, ale też o ubezpieczenie, płatny urlop, bezproblemowa wolna sobota itp. Wiem że mam warunki, ale wiem że są tacy co je spełniają. A orientuje się ktoś u kogo trzeba być zatrudnionym, aby pracować w miejscu Ludvikcośtam;)?
Proszę w takim razie o kontakt dobrych pośredników. Jeżeli ktoś chce na priv to podaje maila
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jacy najlepsi pośrednicy do pakowaania towarów Zalando? 2012/08/30 18:21 #13793

  • mara
  • mara Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 2
pośrednik accurat nie należy do najlepszych a mało tego nawet zalicza się do najgorszych :huh:
Za tę wiadomość podziękował(a): storczykxd

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jacy najlepsi pośrednicy do pakowaania towarów Zalando? 2012/08/30 20:25 #13796

  • storczykxd
  • storczykxd Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
A możesz udzielić mi informacji, kto zalicza się do lepszych? Z góry dziękuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jacy najlepsi pośrednicy do pakowaania towarów Zalando? 2012/08/31 20:15 #13800

  • mara
  • mara Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 2
napewno Randstad tyle pamiętam z nazw wiem ze jest jakis jeszcze dobry ale musialabym sie chlopaka zapytac ale w tym momencie jest w pracy a pracuje w Accurat więc stad wiem,że jest lipny i zamierza się przenieśc do innego...
Za tę wiadomość podziękował(a): storczykxd

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jacy najlepsi pośrednicy do pakowaania towarów Zalando? 2012/09/01 10:25 #13806

  • kasia107
  • kasia107 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 4
Go!on jest moim zdaniem calkiem dobry,patrząc na inne firmy...Urlop normalnie-2 dni w miesiącu,oprócz tego z nadgodzin można sobie wziąć wolną sobotę-nie jest obowiązkiem pracować w sobotę chociaż jak się ma mało godzin to raczej wskazane.Zarobki dobre,ubezpieczenie samemu się załatwia w zasadzie.Co do tego Ludwiksfelde to jest taka możliwość to kwestia dogadania się.Jeśli wiesz na pewno,że chcesz wszystkie soboty wolne to możesz wtedy umowę na mniej godzin podpisać....Zawsze przed świętem w DE dzwonią i pytają,czy chcesz iść czy lepiej wolne.Szefowa bardzo miła i pomocna.Polecam ale nie wiem czy Cię przyjmą bo chodzą różne pogłoski,że te właśnie mniejsze firmy nie będą już zatrudniać i ma zostać tylko 3 firmy ale nie wiem jak będzie naprawde.
Za tę wiadomość podziękował(a): storczykxd

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jacy najlepsi pośrednicy do pakowaania towarów Zalando? 2012/09/02 10:11 #13817

  • nokia69
  • nokia69 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam jestem zainteresowany pracą byłem w go!on w Berlinie złożyłem papiery i czekam na info .
Mam pytanie jak długo się czeka na odpowiedz na temat pracy.
Czy ktoś ma wolne miejsce do grupy bo wiem,że od września mają być wolne miejsca.
Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jacy najlepsi pośrednicy do pakowaania towarów Zalando? 2012/09/02 11:16 #13818

  • storczykxd
  • storczykxd Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
No też słyszałam o tych 3 firmach, ale nikt nie wie jakie to. Gdyby wiedziała to bym do nich uderzyła, a tak to na razie czekam na odp z Go!ona, bo wysłałam dokumenty jakie mi przysłali do wypełnienia i kazali czekać. Tak więc jak by mieli już nikogo nie zatrudniać to by chyba nadzieji nie robili? Nie wiem sama. Natknęłam się tu na strnie w ogłoszeniach, że jest też koło Jacobsdorfu jakaś plantacja tytoniu i ponoć Polaków zatrudniają, ale nikt nie ma namiaru i nie wiem na jakich warunkach. Tam to by było blisko dojeżdżać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jacy najlepsi pośrednicy do pakowaania towarów Zalando? 2012/09/02 13:12 #13822

  • kasia107
  • kasia107 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 4
My Go!on złożyliśmy cv i jechaliśmy do firmy podpisać umowe:D a co do tych firm to w Leader tż umowy były podpisane nawet do listopada a firma zwinęła manatki w czerwcu więc radziłabym się nie sugerować tym,że podpisują umowy.Znam osoby,które zostały przyjęte w maju a w czerwcu już Leadera nie było.Podejrzewam,że może będą brać osoby z tych mniejszych firm te,które pozostaną.Na razie slyszałam,że ma zostać Randstad i Rosinke i jakaś jeszcze ale nie wiem na 100% czy to prawda.
Za tę wiadomość podziękował(a): storczykxd

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jacy najlepsi pośrednicy do pakowaania towarów Zalando? 2012/09/03 09:49 #13828

  • storczykxd
  • storczykxd Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
A masz może namiary do Rosinke?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jacy najlepsi pośrednicy do pakowaania towarów Zalando? 2012/09/03 15:28 #13833

  • kasia107
  • kasia107 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 4
Nigdy nie szukałam ale w sumie chyba tu coś znajdziesz:http://www.rosinke-gmbh.de/mitarbeiter_ffo.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jacy najlepsi pośrednicy do pakowaania towarów Zalando? 2012/09/07 10:27 #13883

  • angelakot
  • angelakot Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • szukam pracy
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czesc kasia 107 jestem z gorzowa i szukam pracy .interesuje mnie praca w niemczech dzwonilam w pare miejsc i mam zlozyc papiery.Prosze podaj mi nr. tel do siebie to pogadamy .
Mam prawko i wlasne auto szukam miejsca wolnego u kogos lub 2 osob do mnie.
pozdrawian angelakot. moj nr. 606 578 855 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jacy najlepsi pośrednicy do pakowaania towarów Zalando? 2012/10/30 21:31 #14474

  • ziomalzx
  • ziomalzx Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 101
  • Otrzymane podziękowania: 8
ja polecam arcus plan

a w soboty trzeba pracować aby się utrzymać... nie pracujesz w soboty - dowidzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1