Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT: Polonia - sezon 2011/2012

Polonia - sezon 2011/2012 2011/07/21 20:24 #9491

 • KeyBi
 • KeyBi Avatar Autor
 • Wylogowany
 • Początkujący
 • Początkujący
 • Posty: 8
 • Otrzymane podziękowania: 0
Witam serdecznie kibiców słubickiej Polonii.

Mam nadzieję, że podobnie jak Zarząd, mimo sporych trudności finansowych i organizacyjnych, wierzycie w dobrą grę i odbudowanie tego zasłużonego słubickiego klubu. W Zarządzie nastąpiły zmiany i kształtuje się teraz następująco:

Babij Krzysztof - Wiceprezes do spraw marketingu i promocji
Jacek Anna - Sekretarz
Bodziacki Ryszard - Członek
Martyniak Andrzej - Członek
Sadowski Jarosław - Członek
Tomusiak Sławomir - Członek
Woronowicz Stanisław - Członek


Ponad pół roku trwała walka o przetrwanie naszego klubu, ogromna praca wykonana przez Zarząd spowodowała to, że na 99% wystartujemy w IV lidze co jest niemałym sukcesem.

Uruchomiliśmy również nową stronę internetowa, bardziej funkcjonalną i przejrzystą. Zapraszamy www.polonia.slubice.pl/portal

W załączeniu do tego posta zaproszenie do współpracy sponsorów. Zapraszamy do lektury i wyboru pakietu odpowiedniego pod Wasze potrzeby. polonia.slubice.pl/keybi/sponsor.pdf

Dziś ukazał się terminarz IV ligi lubuskiej, pierwszy mecz gramy na wyjeździe w Iłowej 13 sierpnia. Cały terminarz pod linkiem polonia.slubice.pl/portal/index.php?opti...ktualnosci&Itemid=66

Prosimy o pomoc, wyrozumiałość i wsparcie. Zapraszamy na nową stronę, zamierzamy również przebudować w najbliższym czasie forum.

Pozdrawiam i zapraszam na facebooka:

www.facebook.com/pages/MKS-Polonia-S%C5%82ubice/106786126073907

W razie pytań jestem do dyspozycji

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Babij
wiceprezes ds. marketingu i promocji
MKS Polonia Słubice
tel. 601 27 84 64
mail: krzysztof.babij[at]polonia.slubice.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez KeyBi.

Polonia - sezon 2011/2012 2012/01/31 10:09 #11684

 • KeyBi
 • KeyBi Avatar Autor
 • Wylogowany
 • Początkujący
 • Początkujący
 • Posty: 8
 • Otrzymane podziękowania: 0
Szanowni Państwo,

jakiś czas temu informowaliśmy o trudnej sytuacji finansowej naszego klubu. Od tamtego czasu niewiele się zmieniło. Udało nam się jednak porozumieć z wierzycielami i odroczyć lub zawiesić niektóre długi, co nie znaczy, że nie trzeba będzie ich spłacić. Szczególnie cieszy nas wsparcie burmistrza i radnych, którzy zaangażowali się w problemy klubu, pomogli na jakiś czas „zawiesić” dług wobec OSiR-u, za co im serdecznie dziękujemy. Obiecano nam również wyższą dotacje na 2012 rok.

Pomimo wielu wcześniejszych problemów klubu udało nam się wyprowadzić na koniec 2011 roku bieżącą sytuację na "0". Niestety, z powodów finansowych oraz gry w 4 lidze, kilku zawodników zdecydowało się opuścić nasz klub. Obecnie nie tylko w zespole seniorskim, ale również w drużynach juniorskich powoli pojawiają się problemy ze skompletowaniem składu.

Rozmawiamy z wieloma przedsiębiorcami w sprawie pomocy finansowej dla klubu. Jeden z potencjalnych sponsorów obiecał inwestycję w klub, ale dopiero jak awansuje on do 3 ligi. Nie chcemy zmarnować wysiłku piłkarzy z rundy jesiennej, mimo trudności trzeba grać o najwyższe cele. Dlatego za nasz obowiązek uważamy konieczność poinformowania opinii publicznej o sponsorze, który się pojawił. Otóż jest to sponsor z kapitałem brazylijskim, który zaoferował nam całkowite pokrycie kosztów utrzymania w klubie kilku brazylijskich zawodników. Zawodnicy Ci, będą związani z klubem umowami na czas określony do dnia 11 czerwca 2012 roku, czyli do zakończenia rozgrywek 4 ligi. Mając na uwadze wcześniejsze doświadczenia z piłkarzami z Brazylii, zdecydowaliśmy się wyjaśnić naszą sytuację, a szczególnie poinformować kibiców o tym, iż pojawią się u nas nowi gracze z Ameryki Południowej. W rundzie wiosennej będzie to prawdopodobnie pięciu nowych zawodników z Brazylii. Czterech z nich wzmocni zespół seniorów, a jeden zagra w zespole juniorów. Zostali oni zweryfikowani przez naszego szkoleniowca Roberto Szymańskiego, który poręczył za ich "jakość" oraz stwierdził, iż dzięki tym wzmocnieniom powalczymy o 3 ligę.

Lada moment powinny też dotrzeć do klubu wysłane z Sao Paulo w Brazylii nowe stroje dla piłkarzy. Stroje te zafundował ojciec jednego z brazylijskich piłkarzy.

Zarząd stanął też przed ogromnym wyzwaniem. Nasz klub opuściło kilku zawodników, którzy za swoją grę oczekiwali pieniędzy, a na to nas po prostu nie stać. Z tego też powodu kolejnym zadaniem Zarządu jest ponowne skompletowanie zespołu, jak również utrzymanie w ryzach finansów klubu. Dlatego też obok współpracy z piłkarzami z Brazylii zapraszamy serdecznie wszystkich młodych chłopaków ze Słubic i okolic, którzy chcą trenować w naszym klubie. Jesteśmy otwarci na każdego kto chciałby u nas grać, zapraszamy serdecznie.

Jednocześnie informujemy, iż od rundy wiosennej wstęp na mecze Polonii Słubice, dla kibiców w "barwach" klubu będzie bezpłatny.

Licząc na zrozumienie

Zarząd MKS Polonia Słubice

polonia.slubice.pl/index.php?option=com_...catid=39:aktualnosci

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Strona:
 • 1