Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Znamy juz nazwisko nowego dyrektora OSiR ? 2011/02/10 23:18 #8079

  • kaczka
  • kaczka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Kret zainstalowany w pobliżu nowego burmistrza poinformował mnie dziś, że znane jest nazwisko nowego dyrektora OSiR. Obiecałem Panie Ciszewicz, że błędy będe wytykał, a dobre decyzje chwalił. Ta decyja wydaje się być bardzo dobra.
Co prawda złośliwi doszukają się pewnych zależności, ale zawsze Pan sie może wytłumaczyć, że w Słubicach każdy każdego zna.
Aby nie spalić kandydata podam tylko jego inicjały Z.S.
Panie burmistrzu, długi język to wada !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.

O:Znamy juz nazwisko nowego dyrektora OSiR ? 2011/02/11 00:30 #8080

  • bogi79
  • bogi79 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
na pewno zostanie przyjęty bo jest dyspozycyjny i gotowy do natychmiastowego podjęcia pracy !!

Burmistrz sie wyłga jak zawsze ze wszystkiego. Ciekawe tylko jak mu sie uda wcisnąć człowieka bez doświadczenia na takie stanowisko. pełnienie funkcji dyrektora OSIR nie jest łatwe i nie każdy "pawelczyk" sie nada.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Znamy juz nazwisko nowego dyrektora OSiR ? 2011/02/11 08:15 #8081

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
pan Sejnik z wieżowca za dworcem ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Znamy juz nazwisko nowego dyrektora OSiR ? 2011/02/11 08:56 #8083

  • Darknes1968
  • Darknes1968 Avatar
  • Gość
  • Gość
wiesz co kaczka ja wiem kim ty jesteś !!! :woohoo:

Siejesz tylko zamęt na swoim forum hahaha a może to właśnie ty się szykujesz razem ze swoim ojcem radnym na te stanowisko bo ponoć jesteś najlepszym menadżerem ?

Takie słuchy chodzą po mieście :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Znamy juz nazwisko nowego dyrektora OSiR ? 2011/02/11 10:32 #8086

  • kaczka
  • kaczka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
bogi79 napisał:

na pewno zostanie przyjęty bo jest dyspozycyjny i gotowy do natychmiastowego podjęcia pracy !!

Burmistrz sie wyłga jak zawsze ze wszystkiego. Ciekawe tylko jak mu sie uda wcisnąć człowieka bez doświadczenia na takie stanowisko. pełnienie funkcji dyrektora OSIR nie jest łatwe i nie każdy "pawelczyk" sie nada.


W tym sęk, że nie jest dyspozycyjny, ma bardzo dobrą, dobrze płatna pracę, musi zlożyć wypowiedzenie, a to trwa, bo pewnie już by był na funkcji dyr. OSiR
Ma też wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu.
Tak naprawde to mu się trochę dziwię, że pcha sie w to bagno !
Do Pitersona: nie jest to Pan Sejnik.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Znamy juz nazwisko nowego dyrektora OSiR ? 2011/02/11 11:08 #8089

  • Marcin Kiedrowicz
  • Marcin Kiedrowicz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Darknes1968 napisał:

wiesz co kaczka ja wiem kim ty jesteś !!! :woohoo:

Siejesz tylko zamęt na swoim forum hahaha a może to właśnie ty się szykujesz razem ze swoim ojcem radnym na te stanowisko bo ponoć jesteś najlepszym menadżerem ?

Takie słuchy chodzą po mieście :laugh:


Zdecydowałem się zabrać głos w dyskusji, bo po prostu wobec takich insynuacji nie można przejść obojętnie. W przeciwieństwie do niektórych mam odwagę w dyskusjach na moim forum występować pod swoim nazwiskiem lub podpisany jako redakcja.

Nigdy nie słyszałem większej bzdury, że niejako miałbym objąć stanowisko dyrektora OSiR, naprawdę nie mam pojęcia skąd w ogóle komuś takim pomysł mógłby przyjść do głowy. Oczywiście nie z tego forum się o tym dowiedziałem, tylko z tak zwanego miasta. Zajmuję się swoją działalnością prowadząc własną firmę i nie mam zupełnie zamiaru tego zmieniać. Po za tym to zupełnie nie moja branża, niech każdy robi to na czym się zna.

Jeśli chodzi o użytkowników naszego forum, to z użytownikiem "kaczka" nie mam nic wspólnego i jeśli ktoś śledzi uważnie dyskusję na portalu od wielu miesięcy to nawet zauważy, że nie raz mieliśmy zupełnie odmienne zdania. Nie zniżam się, w przeciwieństwie do niektórych znanych mi osób, do zakładania anonimowych kont, żeby wypisywać dziwne rzeczy (niektórzy logując się na stronie potrafią nawet służbowego emaila podać, więc nietrudno się domyśleć kim są). Przez wzgląd na etykę zawodową i własny poziom kultury nie będę informował, które to osoby.

Posądzanie mnie o takie praktyki jest naruszaniem mojego dobrego imienia jako dziennikarza i moderatora forum oraz wydawcy portalu. Jeśli jeszcze raz ktoś publicznie oskarży mnie o takie działania, naruszając tym samym moje dobra osobiste, to nie pominę tego milczeniem. Wszystkie numery IP oraz dane każdego użytkownika są zapisywane i można bez problemu wykazać kto kim jest.

Pozdrawiam wszystkich czytelników i dziękuję za udział w dyskusjach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Marcin Kiedrowicz.

O:Znamy juz nazwisko nowego dyrektora OSiR ? 2011/02/11 12:28 #8093

  • kaczka
  • kaczka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Fakt !
Kaczka, to nie Pan Kiedrowicz.
Co za różnica kim jest "Kaczka"
Niech będzie, że kaczka to troll internetowy :)
Nikogo nie oczerniam, wyrażam swoje, często krytyczne opinie do osób publicznych do czego mam prawo.
Jeśli ktoś czuje się pomówiony, to proszę wystąpić na drogę sądową.
Panie Marcinie, w jakim celu zbiera Pan dane IP, pocztę uczestników dyskusji na forum.
"Dziennikarz" to brzmi dumnie :)
Ma Pan listę do ewentualnego przyszłego odstrzału ?
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.

O:Znamy juz nazwisko nowego dyrektora OSiR ? 2011/02/11 13:55 #8094

  • Marcin Kiedrowicz
  • Marcin Kiedrowicz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
kaczka napisał:

Fakt !
Kaczka, to nie Pan Kiedrowicz.
Co za różnica kim jest "Kaczka"
Niech będzie, że kaczka to troll internetowy :)
Nikogo nie oczerniam, wyrażam swoje, często krytyczne opinie do osób publicznych do czego mam prawo.
Jeśli ktoś czuje się pomówiony, to proszę wystąpić na drogę sądową.
Panie Marcinie, w jakim celu zbiera Pan dane IP, pocztę uczestników dyskusji na forum.
"Dziennikarz" to brzmi dumnie :)
Ma Pan listę do ewentualnego przyszłego odstrzału ?
Pozdrawiam


Nie ja zbieram numery IP. Są one automatycznie zapisywane na serwerze, na którym jest strona Slubice24. Numery IP jesteśmy zobowiązani udostępniać organom ścigania na ich żądanie, przy sprawach karnych lub cywilnych, co już wielokrotnie miało miejsce na tym portalu (o tym się głośno nie mówi, ale kilka osób już odpowiedziało za swoje wpisy). Adresy email służą do rejestracji konta użytkownika. Wszystkie fora i strony internetowe na świecie działają w ten sposób i my tu nie jesteśmy wyjątkiem.

Nie mamy żadnej"czarnej listy". Każdy może pisać swoje zdanie, byleby tylko z poszanowaniem innych osób i bez łamania regulaminu czy netykiety. Można się przecież z kimś nie zgadzać, ale trzeba umieć to wyrazić w cywilizowany sposób. Czasem (ale naprawdę rzadko) jesteśmy zmuszeni usuwać konta lub wpisy łamiące te zasady, spamujące lub nie będące wypowiedziami na temat. Naprawdę mamy bardzo wiele zgłoszeń od użytkowników o naruszenie zasad i czasem wyjątkowo trudno to oceniać. Każdy jednak sam odpowiada za swoje słowa. Nie tylko na tym forum, ale i w całym internecie obowiązuję pewne zasady, o których warto pamiętać podczas dyskusji. Ostatnio na ten temat był bardzo fajny i ciekawy artykuł w internetowym wydaniu Gazety Lubuskiej. Polecam jego lekturę (niestety nie pamiętam linku, jak znajdę to podam).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Marcin Kiedrowicz.

O:Znamy juz nazwisko nowego dyrektora OSiR ? 2011/02/11 15:21 #8095

  • kaczka
  • kaczka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Więc Panie Marcinie.
W związku z zarzutami, które się tu pojawiają, bardzo proszę o analizę moich postów. Jeśli uzna Pan, że przekroczyłem obowiązujące prawo, obrażałem inne osoby proszę o usunięcie mnie z portalu.
Jeśli nie, dalej będę wypowiadał na temat moich ocen i poczynań osób publicznych w mieście Słubice
To co mnie drażni na tym portalu to obrażanie, pomawianie osób prywatnych ( fryzjerek, sprzedawców, przedsiębiorców) w stylu, ta Pani, Pan mnie oszukał, okradł, śmierdzi od niego itp.
Często te osoby nawet nie wiedzą co to portal slubice24 i nie mają możliwości obrony.
Brakuje mi w tym przypadku szybkiej reakcji z Pana strony.
Jeśli chodzi o logowanie, oraz podawanie adresu email to moim zdaniem nie powinien Pan nawet tam zaglądać.
Rozumiem, że ciekawość to cecha ludzka.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Znamy juz nazwisko nowego dyrektora OSiR ? 2011/02/11 16:07 #8096

  • Marcin Kiedrowicz
  • Marcin Kiedrowicz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
kaczka napisał:

Więc Panie Marcinie.
W związku z zarzutami, które się tu pojawiają, bardzo proszę o analizę moich postów. Jeśli uzna Pan, że przekroczyłem obowiązujące prawo, obrażałem inne osoby proszę o usunięcie mnie z portalu.
Jeśli nie, dalej będę wypowiadał na temat moich ocen i poczynań osób publicznych w mieście Słubice
To co mnie drażni na tym portalu to obrażanie, pomawianie osób prywatnych ( fryzjerek, sprzedawców, przedsiębiorców) w stylu, ta Pani, Pan mnie oszukał, okradł, śmierdzi od niego itp.
Często te osoby nawet nie wiedzą co to portal slubice24 i nie mają możliwości obrony.
Brakuje mi w tym przypadku szybkiej reakcji z Pana strony.
Jeśli chodzi o logowanie, oraz podawanie adresu email to moim zdaniem nie powinien Pan nawet tam zaglądać.
Rozumiem, że ciekawość to cecha ludzka.
Pozdrawiam


Co do Twoich postów to mi one zupełnie nie przeszkadzają, ale były zgłoszenia przez innych użytkowników. Uznaliśmy, że nie naruszają one regulaminu, krytyczne zdanie na jakiś temat to nie powód do usuwania. Oczywiście każdy ma prawo, by się z tym nie zgodzić i może zgłosić sprawę, gdzie trzeba.

Jeśli chodzi o inne Twoje uwagi to faktycznie - częściowo się zgodzę, ale gdyby iść dalej tym tropem to należałoby usuwać co drugi post - bo praktycznie każdy z nich mówi o jakichś nieprawidłowościach, oszustwach - jeśli ktoś pisze o czymś, co go spotkało - np. źle wykonana usługa w jakiejś firmie to zakładamy, że faktycznie to miało miejsce i tą sprawę opisuje bo ma powód. Jeśli tak nie było to może taka osoba odpowiedzieć za pomówienie (i takie sprawy też były na portalu), ale nie nam to oceniać (to robi sąd lub policja, jeśli sprawa jest zgłaszana).

Proszę pamiętać, że my za takie wypowiedzi nie odpowiadamy. My udostępniamy jedynie platformę do dyskusji. Za każdą wypowiedź odpowiada dany użytkownik. My możemy moderować te rzeczy, co do których mamy pewność, że łamią prawo, regulamin lub netykietę.

Praca moderatora każdego forum czy każdej strony internetowej polega na dostępie do takich danych i to nie jest żadna ciekawość, lecz obowiązek! Jak zweryfikować czy osoba podpisująca się imieniem i nazwiskiem np.kandydata na burmistrza to właśnie on? Jak usunąć konto nieuczciwej firmy, które sama zakłada o sobie wątek wychwalając swoje usługi? Jak zablokować ataki spamerów zza oceanu? Takich przykładów mógłbym podać mnóstwo, to naprawdę ciężka i czasochłonna praca.

Bardzo proszę, aby dalsza dyskusja dotyczyła tematu wątku, bo trochę od tego odbiegliśmy. Jeśli ktoś ma pytania w tej sprawie to proszę o kontakt na redakcyjnego emaila albo zapraszam do naszego redakcyjnego biura na rozmowę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Marcin Kiedrowicz.

O:Znamy juz nazwisko nowego dyrektora OSiR ? 2011/02/11 16:42 #8097

  • STEFIX
  • STEFIX Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 3
kaczka napisał:

Aby nie spalić kandydata podam tylko jego inicjały Z.S.


KACZKA a MNIE TO WKURZA TAKIE GADANIE, facet albo zamilknij, albo podaj konkretnie o kogo chodzi z tym dyrektorem, bawienie się w internetowego chowanego to dziwna zabawa.
podał inicjały i zadowolony, wrrr

A jak to tylko twoje głupie domysły bo nie wiesz to lepiej wogule nie pisz, bo tylko zamęt siejesz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Znamy juz nazwisko nowego dyrektora OSiR ? 2011/02/11 17:29 #8098

  • kaczka
  • kaczka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Nie powiem, ta zabawa trochę mnie bawi.
Wiem, że zainteresowanych wk........ !
Aby nastąpiła zmiana, musi być wola dwóch stron. Ja wiem tylko, że burmistrz chce, ale czy ona się zgodziła tego nie wiem ?
Prywatnie powiem, że fajny chłop !
STEFIX specjalnie dla Ciebie uchylę jeszcze rąbka tajemnicy.
Wiek kandydata 47 lat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.
  • Strona:
  • 1