Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nowy super asystent trenera ;-) 2010/06/29 16:15 #6251

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14
Nie wiem kto był tak mądry i wpadł na pomysł zatrudnienia Wojciecha Wąsikiewicza w charakterze asystenta trenera Polonii Słubice. Jakby ktoś nie wiedział - to gość, który ma wydany w 2007 roku 3 i pół roczny wyrok więzienia (w zawieszeniu na 7 lat) za ustawianie meczów. Wszyscy już się z nas śmieją :S Chyba, że ma "pomóc" w awansie do I ligi :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nowy super asystent trenera ;-) 2010/09/02 19:26 #6529

  • e.j.rehamix
  • e.j.rehamix Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
widzę że jesteś bardzo zorientowany tylko nie do końca,takiego trenera z taką wiedzą trenerska i doświadczeniem nigdy nie było w Słubicach i nie będzie,przeszłość akurat tego trenera została oczyszczona, ale ty nie wierz o co chodzi,bo tyko coś słyszałeś,ale nie znasz szczegółów i po co piszesz bzdury

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nowy super asystent trenera ;-) 2010/09/03 18:29 #6536

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14
e.j.rehamix napisał:

widzę że jesteś bardzo zorientowany tylko nie do końca,takiego trenera z taką wiedzą trenerska i doświadczeniem nigdy nie było w Słubicach i nie będzie,przeszłość akurat tego trenera została oczyszczona, ale ty nie wierz o co chodzi,bo tyko coś słyszałeś,ale nie znasz szczegółów i po co piszesz bzdury


Piłką nożną interesuję się o tyle o ile, ale na tyle, żeby wiedzieć, że owy trener przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze, nie został też oczyszczony z zarzutów. Mało tego, w 2009 roku PZPN nałożył na niego roczny zakaz trenowania jakichkolwiek drużyn piłkarskich; zakaz ten już się skończył, dzięki czemu Wojciech Wąsikiewicz faktycznie już może pracować w "branży". Mogę to samo napisać - jeśli nie znasz szczegółów nie pisz bzdur.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1