Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

OSIR - wasze opinie 2010/06/28 13:26 #6239

  • kusy0s9
  • kusy0s9 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 71
  • Otrzymane podziękowania: 2
Co myślicie o słubickim OSIRze?

Nie wychodzą w ogóle z inicjatywą do mieszkańców, ich strona internetowa (np. obiekty rekreacyjne) jest w przygotowaniu już od kilku lat, niczego nie idzie się dowiedzieć, bo nie odpowiadają na maile.

Jeśli jest tu ktoś poinformowany to w jakim czasie jest otwarty basen

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:OSIR 2010/06/28 23:23 #6244

  • vader
  • vader Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hehe, to akurat jeszcze mały pikuś jest. Jaka dyrekcja, taka strona. OSIR wiecznie płacze, że nie ma środków, wiec może nie stać ich na klawiaturę, żeby napisać tekst o własnych obiektach:) Ale są ważniejsze rzeczy - to co się dzieje za kulisami Hanza Maratonu to na grubą akcję się kroi. Szczegółów nie znam, ale podobno człowiek, który wszystko przygotowywał, został nieźle wysterowany w przededniu imprezy. Już o tym mówią tu i ówdzie, na tzw. mieście. Mam nadzieję, że będzie o tym niedługo więcej słychać w słuckich mediach. Może ktoś zainteresuje się tą sprawą (z tego co znalazłem na stronie portalu, słubice24 jest oficjalnym patronem mediowym więc może warto by było ten temat ruszyć).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:OSIR 2010/06/29 03:46 #6248

  • Marcin Kiedrowicz
  • Marcin Kiedrowicz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
vader napisał:

... Ale są ważniejsze rzeczy - to co się dzieje za kulisami Hanza Maratonu to na grubą akcję się kroi. Szczegółów nie znam, ale podobno człowiek, który wszystko przygotowywał, został nieźle wysterowany w przededniu imprezy. Już o tym mówią tu i ówdzie, na tzw. mieście. Mam nadzieję, że będzie o tym niedługo więcej słychać w słuckich mediach. Może ktoś zainteresuje się tą sprawą (z tego co znalazłem na stronie portalu, słubice24 jest oficjalnym patronem mediowym więc może warto by było ten temat ruszyć).


Pozwolisz, że nie będziemy odnosić się do tego typu informacji. Takie problemy (jeśli nawet mają miejsce) to raczej wewnętrzna sprawa organizatorów lub ewentualnie temat do dyskusji na naszym forum, jeśli ktoś zechce tą sprawę poruszać (co w sumie już zrobiłeś powyżej).

Tymczasem zapraszam do lektury artykułu na temat rowerowego MTB Hanza Maratonu
www.slubice24.pl/wiadomosci/sport/1687-j...wy-mtb-hanza-maraton

Zachęcam wszystkich słubiczan do przyjścia na tą imprezę. Zapowiada się naprawdę ciekawie, będzie mnóstwo fajnych nagród, atrakcje dla najmłodszych. Wziąć udział w wyścigu jak i kibicować może naprawdę każdy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1