Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Czy Polonia dostanie licencje na nowy sezon? 2010/06/14 20:01 #6206

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14
Od sezonu 2010/2011 dosyć mocno zmieniają się wymogi licencyjne w II lidze. Aby uzyskać licencje potrzebny będzie m.in. stadion z przynajmniej jedną zadaszoną trybuną na 250 osób (lub 500 osób wg innych źródeł), specjalną zadaszoną trybuną dla VIP-ów, monitoring... Byłem kilka dni temu na stadionie i nie widziałem żadnych prac budowlanych... Czy zarząd klubu faktycznie coś robi? Bo słyszałem (plotki), że faktycznie będzie budowana zadaszona trybuna, a także instalowane oświetlenie o mocy 1200LX - od sezonu 2011/2012 oświetlenie też ma być podobno wymogiem licencyjnym w II lidze...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Czy Polonia dostanie licencje na nowy sezon? 2010/06/16 06:25 #6209

  • znawca
  • znawca Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
To fakt wymogi licencyjne zdecydowanie się podniosły, ale niema rzeczy niemożliwych w PZPN-ie :). Licencje powinniśmy dostać bez problemów. A co do budowy trybuny, oświetlenia itp, za takie rzeczy niestety nie odpowiada Polonia a OSiR i przede wszystkim miasto. Dlatego też na dzień dzisiejszy to chyba jednak plotka choć pewnie w każdej plotce są jakieś ziarnka prawdy bo plan trybuny już od wielu lat jest:).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Czy Polonia dostanie licencje na nowy sezon? 2010/06/17 21:44 #6215

  • LIMON
  • LIMON Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
według zamieszczonej dziś informacji na portalu 90minut.pl "W związku z niespełnieniem wymogów z zakresu finansów i infrastruktury sportowej komisja nie przyznała licencji siedmiu klubom (...) (między innymi) Polonii Słubice" Brak także jakiejkolwiek informacji na oficjalnej stronie klubu odnośnie licencji jak i również przygotowań do nowego sezonu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Czy Polonia dostanie licencje na nowy sezon? 2010/06/18 19:32 #6218

  • znawca
  • znawca Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Informacja z tego co widziałem była na stronie od rana ze szczegółowym wyjaśnieniem co i jak, a plan przygotowań też w na dniach się zapewne pojawi bo o ile mi wiadomo wszystko jest dogrywane, a może zapaść jeszcze kilka kluczowych decyzji.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1