Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/06/30 13:00 #19380

  • kebab z bekonem
  • kebab z bekonem Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 38
  • Otrzymane podziękowania: 3
Robert Tomczak, pracownik Słubickiego Ośrodka i Rekreacji w Słubicach oraz znany działacz sportowy w Słubicach, napisał na swoim profilu w jednym z portali społecznościowych, że reprezentacja Gimnazjum w Słubicach nie pojechała na ważny turniej, bo młodzi piłkarze... "zapili". Nie pozostawił suchej nitki na młodych sportowcach, którzy ponoć tą postawą narazili jego osobę na nieprzyjemności. Umieścił też wymowną i dość obraźliwą grafikę z konkretnymi osobami w tle.

Oskarżenia bardzo mocne i pozostaje mieć nadzieję, że pan Robert posiada dowody na swoje tezy.
Wpis wywołał niezłą burzę, informacja szybko rozeszła się po naszym małym plotkarskim mieście. Nie minął jeden dzień a rzeczony wpis zniknął, pojawił się za to kolejny, już nieco łagodniejszy, gdzie pan Robert poinformował, o tym, że kontaktowała się z nim prawniczka twierdząca, że naruszył dobra osobiste konkretnych osób...

Zwracam się do przełożonych pana Roberta o wyjaśnienie tej sprawy. Jeśli osoba publiczna taka jak pan Robert pisze o takich sprawach to zapewne posiada na to dowody, należy więc to wyjaśnić i potępić zachowanie młodych ludzi. Jeśli jednak dowodów nie posiada i to były tylko domysły, to karygodnym jest, że takie wpisy i obraźliwe grafiki ujrzały światło dzienne.

Nie jestem w tej sprawie po żadnej ze stron, jestem jednak przekonania, podobnie jak większość osób, które zapoznały się z tym postem, że sprawa wymaga całkowitego wyjaśnienia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kebab z bekonem.

Odp: piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/06/30 13:42 #19381

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 7
Myślę, że nie ma co robić sensacji. Współczesna młodzież jest trudna i wiem, że lubi zaszaleć. Nauczyciele i pedagodzy lekko nie mają.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/06/30 15:00 #19382

  • Hegemon
  • Hegemon Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szukanie sensacji na siłę, kebabie z bekonem. ale współczuje Robertowi, że wśród swoich znajomych ma takich przyjaciół jak Ty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/06/30 15:22 #19383

  • kebab z bekonem
  • kebab z bekonem Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 38
  • Otrzymane podziękowania: 3
Drogi Hegemonie nie o mnie tu chodzi. Naprawdę nie trzeba być niczyim znajomym, żeby widzieć i wiedzieć co kto nabazgrał na tak zwanej tablicy. Lepiej skupmy się na treści tych komunikatów. :ohmy:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/06/30 15:30 #19384

  • Hegemon
  • Hegemon Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ostatni sprawiedliwy panie kebabie z bekonem, doskonale wiesz co teraz robić, więc nie siej fermentu i czyń swoją powinność.
:lol:

PS.
Tablica Roberta jest dostępna tylko dla znajomych :) Judasz? :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/06/30 15:44 #19385

  • kebab z bekonem
  • kebab z bekonem Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 38
  • Otrzymane podziękowania: 3
Hehe, widocznie trzeba zrobić selekcję. :lol:
Panu Robertu jest mi tak obojętny jak zeszłoroczny śnieg. Ale publiczne oskarżenia i pokazanie wizerunku konkretnych osób już nie.
Wpis i zdjęcie widziało pół Słubic. Znajomi, znajomy znajomych, ich znajomi, nawet prawnicy znajomych. :woohoo:
Wyobraź sobie, że niektórzy zapisali to sobie na komputer i też pokazali swoim znajomym i tak dalej. :P
Niestety Słubice to nie Warszawa, internet to nie tablica w szkole że zmażesz i znika. ;)
Klik klik. :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/06/30 15:52 #19386

  • Hegemon
  • Hegemon Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
i już bzdury piszesz, :P bo ja nie widziałem a skoro ja nie widziałem to i znajomi znajomych tez nie widzieli. :laugh:
a skoro robisz społecznie za adwokata to czasem zastanów sobie czy osoby tym zainteresowane sobie tego życzą :ohmy: bo zaczynasz wkręcać ludzi na siłę i siać ferment. :woohoo: znajomi, znajomi znajomych nie życzą sobie tego i to widać po sympatii dla Roberta i jego profilu. :whistle: a skąd wiem, nie pytaj :whistle: różne rzeczy można sobie zapisać na komputer :cheer: No ale już napisałem powyżej - czyń swoją powinność! zrób coś z tym, wyjdź za ekranu monitora! wydoroślej! :laugh: :laugh: :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/06/30 16:04 #19387

  • kebab z bekonem
  • kebab z bekonem Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 38
  • Otrzymane podziękowania: 3
Widać, że się nie znasz mój drogi (Robercie?) :laugh: Ja nawet nie mam facebooka a wszystko mi pokazano :lol:
Zamiatanie pod dywan poprzez kasowanie postów? Bardzo słaba opcja. Można wyrazić tylko żal nad taką postawą. I to robi osoba "miastoczuła". Przecie wiadomo że nic w internecie nie ginie :evil:
Nikogo nie wkręcam, w przestrzeni publicznej padły konkretne oskarżenia, to wytłumaczyć się powinien ich autor - a nie ludzie którzy o tym mówią gdy ich zabolało.
Pomyśl, że czyjeś niewinne dziecko zostało oskarżone o coś czego nie zrobiło i przypięto mu łatkę alkoholika! A jak czuje się opiekun takiej drużyny?!?
Wyjście zza ekranu i profilu proponuje autorowi komunikatu o rzekomym pijaństwie i spojrzenie na żywo w oczy tym których opisał. Wtedy przyklasnę i pogratuluję właściwej postawy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/06/30 17:28 #19389

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
mam wrazenie,ze kebab to taka falszywa menda,od takich ludzi lepiej trzymac sie z daleka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/06/30 17:46 #19390

  • krowie na rowie
  • krowie na rowie Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 1
a ja mysle ze wam sie we łbach poprzewracało
facet publicznie oskarża młodych ludzi o alkoholizm, jakiś pewnie zdesperowany ojciec wyraził swoje oburzenie a wy nazywacie go fałszywą mendą, szczyt hipokryzji

broni swój swego?

w takim razie mam do was pytanie "Hegemon" i "xy37" skoro osoby reagujące na takie patologie nazywacie fałszywą medną to jak nazwiecie publiczne oskarżanie o alkoholizm nieletnią młodzież przez osobą publiczną, znanego działacza sportowego i dziennikarza?

proszę o szczere odpowiedzi bez lania wody i odwracania kota ogonem :evil:

jakby ten facet pracował u mnie za takie wrzuty na "fejsa" od jutra moglby zaczac szukac nowej pracy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/06/30 17:48 #19391

  • krowie na rowie
  • krowie na rowie Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 1
a ty xy37 zaczniej lepiej od siebie bo po twoich postach na tej stronie słubice24 widac jak lubisz innym obrabiać dupe i narzekać i fałszem jedzie z daleka :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/06/30 21:20 #19393

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
"Znany działacz sportowy" jeśli był świadkiem, że osoba poniżej 18 roku życia była pod wpływem alkoholu powinien to zgłosić. Osoba, która jest świadkiem przestępstwa albo posiada wiarygodne informacje o jego popełnieniu ma obywatelski obowiązek zawiadomienia o nim ! Sprzedaż alkoholu młodzieży do 18 roku życia to przestępstwo. Chyba, że się "napruli" w Niemczech i mają powyżej 16 lat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/07/01 12:57 #19399

  • matkapolka2
  • matkapolka2 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 5
znam matkę jednego z chłopców, nie byla "zadowolona" po wyczynie naszego społecznika
takich rzeczy nie załatwia sie tak hardkorowo tym bardziej na fejsie :unsure:
w domu tych ludzi panuje przygniębienie niestety

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/07/01 21:46 #19402

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Tak po prawdzie, to twarz stycznia, czy marca ? nie jest zagorzałym przeciwnikiem gorzały ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: piłkarze Gimnazjum pijani???? 2014/07/02 07:36 #19406

  • janek31
  • janek31 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 1
no to ładnie dał do pieca nasz słubicki społecznik z kalendarza :) jakby to chodziło o kogoś z mojej rodziny to bym zastosował chwyt naszych władz - czyli do sądu z nim! jednym slowem żenada, za takie oczernianie młodych ludzi. niech lepiej pan kierownik marketingu zajmie sie swoja praca, a nie ferment sieje. fotki nowego bazaru trzeba porobic.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1