Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Koszykówka w Słubicach 2008/04/25 19:13 #119

  • Arczas
  • Arczas Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam. Stworzyłem ten temat dla ludzi, których pasjonuje sport, a dokładniej mówiac koszykówka. Myśle, że koszykówka to pasjonująca, i interesująca gra zespołowa, której z pewnością brakuje w Słubicach. Chciałbym, aby mieszkańcy naszego regionu mogli wyrażać swoje opinie na temat tej dyscypliny. Drużyna koszykówki mogłaby powstać...Niestety brakuje kilku zawodników, i z tego powodu ten sport w naszym mieście nie może sie rozwinąć. Jeśli ktoś byłby zainteresowany do gry w tej drużynie, oraz chciałby pomóc w rozwoju i promocji koszykówki w Słubicach, to chciałbym aby kierował pytania na mój adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszam również do komentowania tego tematu, bo chciałbym sie dowiedzieć co o tym myslą mieszkańcy Słubic...Pozdrawiam, i do usłyszeniasmiley

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Koszykówka w Słubicach 2008/04/25 19:13 #120

  • Grzesiek
  • Grzesiek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jeśli masz jakiś pomysł promocji koszykówki na naszej stronie to chętnie pomożemy smiley
Jesteśmy otwarci na każde propozycje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Koszykówka w Słubicach 2008/04/25 19:13 #121

  • Martin
  • Martin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
w sumie to racja nie mamy zadnej druzyny grajacej w kosza. moze wartoby bylo to jakos ruszyc ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Koszykówka w Słubicach 2008/04/25 19:14 #122

  • Marzena
  • Marzena Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Kobiety tez moga grac ??? smiley

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Koszykówka w Słubicach 2008/04/25 19:14 #123

  • Arczas
  • Arczas Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Hmm, na razie pomysłu nie mam...Chciałbym jedynie zaznaczyć, że zgłosiło się ok 6 zawodników, a do utworzenia drużyny potrzebnych jest ok 12. Wszyscy są ze Słubic, ale niestety to za mało. Nadzieje można pokładać wśród studentów, uczących sie w Słubicach, bądz we Frankfurcie/O. Niestety z roku na rok przychodzi coraz mniej studentów, którzy potrafią grać w koszykówke. Myśle, że w Słubicach potrzebna jest koszykówka zważywszy na to, że w naszym regionie jest tylko piłka nożna. Gdy przychodzi okres zimowy to kibice w naszym mieście nie maja sie czym pasjonowac, bo piłkarze wtedy mają pauze...W ślad drużyny seniorskiej można byłoby utworzyć UKS-y dla młodych adeptów koszykówki i być może w przyszłości mielibyśmy drużyne na wysokim szczeblu rozgrywek. Co do kobiet, to póki co interesuje mnie praca w męskiej koszykówce, ale jeśli ktoś coś będzie próbował równiez robić w tym kierunku, to chętnie pomogesmileyPozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Koszykówka w Słubicach 2008/04/25 19:14 #124

  • Marzena
  • Marzena Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Moim zdaniem bardzo ciekawa inicjatywa. W sumie ja znam parę dziewczyn, które chętnie zagrałyby w kosza, ale niestety... studia i praca w tym przeszkadzają. Jak spotkam znajomych, którzy lubią sobie pograc w kosza to napewno im wsponę. Arczas... są jakieś treningi ? Bo jak tak to widuje czesto chłopaków ktorzy graja w kosza na rysiej. moze by dało rade coś wybrac ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Koszykówka w Słubicach 2008/04/25 19:15 #125

  • Maniek
  • Maniek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Treningi się zaczną jak bedzie odpowiednia ilosc osob. Ci chłopaki z rysiej cos tam grają Marzenko?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Koszykówka w Słubicach 2008/04/25 19:15 #126

  • Marzena
  • Marzena Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Wydaje mi sie ze mozna by tam kogos znalesc, kto ma pojecie o koszykowce smiley tylko trzeba trafic, bo czasami zamiast w koszta, to chlopaki graja w siatke.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Koszykówka w Słubicach 2008/04/25 19:15 #127

  • Arczas
  • Arczas Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jeśli \"coś\" grają to możesz ich wypytac czy sa zainteresowani takim czymś, albo niech napisza do mnie na maila... Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Koszykówka w Słubicach 2008/04/25 19:15 #128

  • Grzesiek
  • Grzesiek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Paru zainteresowanych jest. Tylko pytają gdzie i kiedy mogą przyjść zobaczyć jak to wygląda.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Koszykówka w Słubicach 2008/04/25 19:16 #129

  • Arczas
  • Arczas Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A więc po krótce scharakteryzuje jaki mam plan...Przede wszystkim celem priorytetowym jest zebranie zawodników, którzy będą ambitni i przykładali sie do treningu, oraz sa pewni swoich umiejetności. Jeśli uzbiera się grupa (12-13 osósmiley to wtedy założe stowarzyszenie sportowe. Wcześniej też było takie stowarzyszenie (kierowane przez inną osobe), ale z braku chętnych rozpadło się, dlatego nie chce, aby sytuacja sie powtórzyła. Chce najpierw zebrac solidną drużyne, żebym potem mógł zarejestrować stowarzyszenie. Prawdopodobnie treningi odbywałyby sie 1 raz w tygodniu z tego względu, że w Słubicach jest ciężko o przyznanie hali na więcej niż 1 raz w tyg. Przez pierwszy rok będą odbywały się treningi, oraz mecze sparingowe głównie z drużynami niemieckimi (SV Preussen Frankfurt, Eisenhuttenstadter BV, oraz WSG Giants Furstenwalde). Dopiero po roku ciężkich treningów i uznania, że można coś zwojować, mógłbym wpisac zespół do III ligi, i tak zaczęłaby się rozwijać koszykówka w Słubicach.
Do Grzeska: Niech Ci zainteresowani napisza do mnie maila ze swoimi pytaniami, i wtedy im na pewno odpowiem. A na razie nie moga nigdzie przyjśc i zobaczyć, bo żadnych treningów nie ma. Na razie szukam chętnych i dopiero po tym gdy ich znajde będe mógł działać. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Koszykówka w Słubicach 2008/04/25 19:16 #130

  • slubiczanin
  • slubiczanin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Hej mam dwoch chętnych tylko nie mam do Ciebie maila. Może lepiej będzie jeszcze kilku zainteresowanych znaleść i wtedy umówić się ze wszystkimi na jakims boisku i obgadac to co trzeba ? ale na wszelki wypadek podaj maila.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Koszykówka w Słubicach 2008/04/25 19:16 #131

  • Dominika
  • Dominika Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W piatki chlopaki graja w kosza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Koszykówka w Słubicach 2008/04/25 19:17 #132

  • Maniek
  • Maniek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A wiesz ile maja lat i gdzie grają?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koszykówka w Słubicach 2009/12/05 17:47 #5175

  • Lakers
  • Lakers Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Coś temat upadł? I co, dalej 0 koszykówki w słubicach ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2