Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

prawo czy ....lewizna 2010/05/12 14:33 #5933

  • author878
  • author878 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jadę sobie dziś słubickimi ulicami i na skrzyżowaniu Woj.Polskiego i Piłsudskiego pech( szczęście ?) stanąłem za dużym policyjnym samochodem skręcającym w lewo . Jechałem w tym samym kierunku . I tu się zaczyna "żart" . Po prawej na całej jej długości jest zakaz zatrzymywania i postoju (!) ale co tam jak się ma klapy mna oczach . Całkiej spokojnie -sporadycznie omijając te na zakazie i wystajace na jezdnię "funcjonariusze" państwowi gładko ominęli i skręcili w Akademicką . Olali łamiących prawo , innych użytkowników i przepisy na których łamanie powinni reagować . Domyślam się żę w następnym plebiscycie na najlepszego .... wygra najlepszy ;-))) Chciałbym tych panów zobaczyć jak równie niechętnie odbieraja comiesięczmne wynagrodzenie za "pracę " !!! Taki żart :angry:
a'propo słubickich ulic : " Jadę sobie spokojnie dziurą a tu ...asfalt" - kampania wyborcza w pełni ???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O: prawo czy ....lewizna 2010/05/12 15:07 #5934

  • temek
  • temek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 2

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O: prawo czy ....lewizna 2010/05/12 17:21 #5936

  • author878
  • author878 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Chwali ci się Temku spostrzegawczośc ale swój wpis umieściłem przed tamtą informacją . A żeby juz całiekm było "śmiesznie " po takich asfaltach kulamy się od kilku miesięcy . Bozia dała że mamy dziś już 12 maja i to nie jest żart . :( Zdecydowanie śmieszniejsza jest kolumna samochódów stojąca przy bazarze . A jakże , również na zakazie zatrzymywania się i postoju , codziennie . Czy nie lepiej zdjąć ten znak skoro go nikt nie respektuje ani nikt go wymaga sosowania się do niego ?? takie zachwania DEPRAWUJĄ !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O: prawo czy ....lewizna 2010/06/17 19:25 #6214

  • RTD
  • RTD Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 0
author878 napisał:

Chwali ci się Temku spostrzegawczośc ale swój wpis umieściłem przed tamtą informacją . A żeby juz całiekm było "śmiesznie " po takich asfaltach kulamy się od kilku miesięcy . Bozia dała że mamy dziś już 12 maja i to nie jest żart . :( Zdecydowanie śmieszniejsza jest kolumna samochódów stojąca przy bazarze . A jakże , również na zakazie zatrzymywania się i postoju , codziennie . Czy nie lepiej zdjąć ten znak skoro go nikt nie respektuje ani nikt go wymaga sosowania się do niego ?? takie zachwania DEPRAWUJĄ !!!



Ten znak tam stoi po to aby straż miejska zarobiła. Widziałem akcje Straży Miejskiej jak mieli jedną blokadę na koła zakładali pierwszemu włączył się alarm w samochodzie przybiegł kierowca zapłacił mandat sciagali blokadę i wtedy zakładali następnemu jedna blokada a zaliczyła cały sznur samochodów :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O: prawo czy ....lewizna 2010/06/18 08:25 #6217

  • temek
  • temek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 2
mieszkam niedaleko i na codzien widze co tam sie dzieje. najgorzej jest wtedy gdy jakis intelYgentny kierowca stanie idealnie na skrzyżowaniu (na obrazku auta nr 1,2,3). Wtedy kierujący pojazdem nr 4 musi nieźle się naprodukować, żeby wjechać w ul. Kopernika. Do tego zdarzają się przypadki, że kolejne auto (nr5) skręca w prawo. Ta osiedlowa uliczka (stoi tam auto nr 4) jest strasznie wąska i często są cofania i kombinacje żeby jakoś przejechać... a straz miejską widziałem az dwa razy. No ale lepiej postawić zakaz tam gdzie on jest zbędny... Wg mnie teraz jest o wiele gorzej jak było wcześniej. ale jaki kraj takie przepisy...

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez temek.
  • Strona:
  • 1