Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

sklep z obuwiem ortopedycznym w Słubicach 2008/08/27 21:32 #744

  • kass
  • kass Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, czy ktoś się orientuje, czy w Słubicach jest sklep z obuwiem ortopedycznym?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:sklep z obuwiem ortopedycznym w Słubicach 2008/08/28 00:21 #747

  • Marcin Kiedrowicz
  • Marcin Kiedrowicz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
nie wiem czy jest tam akurat obuwie ale jest sklep w takich klimatach (art. ortopedyczne) w budynku przychodzi naprzeciwko nowej stacji paliw shell przy sanepidzie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:sklep z obuwiem ortopedycznym w Słubicach 2008/08/30 21:07 #752

  • barman
  • barman Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
jest rowniez taki sklep we Frankfurcie. jak przejdziesz przez most idziesz caly czas w lewo i na takiej jaby opuszczonej (głownej) ulicy po lewej strone za skrzyzowaniem bedzie taki sklep.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:sklep z obuwiem ortopedycznym w Słubicach 2008/09/01 21:43 #757

  • kass
  • kass Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Bardzo dziekuję za odpowiedzi, niebawem się tam wybiorę :) Mam jeszcze pytanie, jaka jest nazwa w D tego sklepu? Będę wdzięczna za odpowiedź. Nie chcę kupować obuwia w internecie, ponieważ dziecko powinno miec buty ortopedyczne dopasowane do stópki :) Myślę, że płaskostopie u dzieci to problem wielu rodziców, więc im więcej informacji tym lepiej. Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:sklep z obuwiem ortopedycznym w Słubicach 2008/09/03 10:15 #758

  • barman
  • barman Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Oj niestety nie wiem jak nazywa sie ten sklep we Frankurcie. ale tak jak mowilem, za mostem na skrzyzowaniu w prawo. pozniej kawalek idzie sie prosto (proponuje isc lewa strona drogi) i najpierw bedzie pomink jakiegos czlowieka pozniej kawalek dalej taki stawik.... idziesz dalej i masz taka mini rzeczke (smródka :D) i za smrodka skrzyzowanie. przez to skrzyzowanie idziesz prosto (NIE POD GÓRKĘ) i po lewej stronie powinnaś mieć ten sklep.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:sklep z obuwiem ortopedycznym w Słubicach 2008/09/11 23:15 #774

  • kass
  • kass Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
barman napisał:

Oj niestety nie wiem jak nazywa sie ten sklep we Frankurcie. ale tak jak mowilem, za mostem na skrzyzowaniu w prawo. pozniej kawalek idzie sie prosto (proponuje isc lewa strona drogi) i najpierw bedzie pomink jakiegos czlowieka pozniej kawalek dalej taki stawik.... idziesz dalej i masz taka mini rzeczke (smródka :D) i za smrodka skrzyzowanie. przez to skrzyzowanie idziesz prosto (NIE POD GÓRKĘ) i po lewej stronie powinnaś mieć ten sklep.


_____

Juz bardziej obrazowo nie można tego przedstawić ;) Chyba zrobię sobie jakąś ściągawkę, ale wiesz... smródka i tak przebija wszystko ;) chyba węchem będę się kierowała;) dzieki za info, pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1