Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

SKLEP MEDYCZNY W SŁUBICACH. 2009/04/21 20:09 #2141

  • Pablito_boy
  • Pablito_boy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy znacie sklep medyczny istniejacy juz od ponad roku w przychodni na 3 pietrze? Firma nazywa sie "ZAL-MED". Jesli tak to co o nim sadzicie: Jest potrzebny?;spełnia oczekiwania?;daje mozliwosci, ktorych nie bylo dotad w Słubicach? Moim zdaniem doskonale zdaje egzamin w naszym miescie. Nie trzeba teraz wyjezdszac do duzych miast lub szukac w internecie sprzetow ortopedycznych etc. Ponadto obsluga jest mila i fachowa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:SKLEP MEDYCZNY W SŁUBICACH. 2009/04/21 20:50 #2142

  • Witek
  • Witek Avatar
  • Gość
  • Gość
Łoj. mógłbyś reklamować w nieco mniej nachalny sposób?... Bije w oczy Twoja "niezależność". Jesteś właścicielem czy pracownikiem? :-)
Ale warto wiedzieć, że coś takiego jest... Macie pasy dla ciężarnych pomagające w utrzymaniu brzuszka?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:SKLEP MEDYCZNY W SŁUBICACH. 2009/04/21 22:28 #2143

  • Pablito_boy
  • Pablito_boy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
... a może po prostu zostałem tam bardzo dobrze obsłużony i przez to zaoszczedzilem wiele czsu i pieniedzy, wiec postanowilem sie tym podzielic na forum. Poza wszystkim to nie jestem w zaden sposob nachalny ani zwiazany zawodowo z ta firma. Proponuje przeczytac definicje słow "nachalny" oraz "niezaleznosc". A jesli chodzi o zaopatrzenie, to nawet jezeli nie znajdzie sie odpowiedniej rzeczy to w ciagu kilku dni zostanie ona specjalnie sprowadzona. Tak tez bylo w moim przypadku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:SKLEP MEDYCZNY W SŁUBICACH. 2009/04/21 23:12 #2144

  • onyx
  • onyx Avatar
  • Gość
  • Gość
Przeczytaj jeszcze raz z UWAGĄ swoją pierwszą wypowiedź,a będziesz wiedział(a) o co chodziło Twemu oponentowi.Może słowo "nachalny" w tym wypadku jest niezbyt trafne,ale coś jest na rzeczy.Przecież wystarczy zupełnie normalnie zareklamować firmę,bez zbędnego krętaczenia.Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:SKLEP MEDYCZNY W SŁUBICACH. 2009/04/21 23:13 #2145

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witek, wszyscy się tu reklamują, co niektórzy robią to tak nachalnie, że daje to efekt zupełnie odwrotny (przynajmniej u mnie).
Ja już kiedyś poruszałam taki wątek, więc dobrze jest wiedzieć, iż istnieje taki sklep. Tylko zależy jaki asortyment...
Poza tym warto zainwestować trochę pieniążków w celu promocji danej działalności gosp. Taka mała dygresja do właścicieli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kass.

O:SKLEP MEDYCZNY W SŁUBICACH. 2009/04/22 08:12 #2147

  • Pablito_boy
  • Pablito_boy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Przypominam ze tematem tego forum nie jest sposob w jaki wypowiedzialem sie jako pierwszy o sklepie medycznym tylko czy jest on w Slubicach znany i co sadza o nim ludzie. Poadlem takze swoja opinie, poniewaz bardzo mi ten sklep pomogl. Brak jakiejkolwiek reklamy jest faktem, poniewaz sam dowiedzialem sie o istnieniu takiego sklepu przypadkiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:SKLEP MEDYCZNY W SŁUBICACH. 2009/04/22 08:32 #2148

  • roksi
  • roksi Avatar
  • Gość
  • Gość
Witam bardzo dobrze ,że ktoś poruszył ten temat o sklepie medycznym-sama przypadkiem się o nim dowiedziałam.
Moim zdaniem jest potrzebny taki sklep w naszym mieście, nie trzeba jechać do Gorzowa czy Zielonej Góry.I czas i pieniądze zaoszczędzone.Załatwiłam tam wózek dla dziadka i udzielono mi wszelkich informacji jak sie starać o dofinansowanie do wózka, dzięki temu dopłaciłam niewielką kwotę .Naprawde fachowa obsługa. Zresztą pozdrawiam Panie ,które tam pracują.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:SKLEP MEDYCZNY W SŁUBICACH. 2009/12/06 16:28 #5202

  • pigwa
  • pigwa Avatar
  • Gość
  • Gość
Zgadzam się z Tymi co życzliwie się odnoszą do tematu.Obsługa miła ,profesjonalna i zaopatrzenie dobre.Polecam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: SKLEP MEDYCZNY W SŁUBICACH. 2016/01/17 15:02 #23936

  • tomal
  • tomal Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy dostanie się tam odzież medyczna dla personelu?czy tylko asortyment zaopatrzenia ortopedycznego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: SKLEP MEDYCZNY W SŁUBICACH. 2016/01/18 06:43 #23940

  • MAFIA2
  • MAFIA2 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 3
Czy może ktoś podać gdzie dokładnie znajduje się ten sklep i w jakich godzinach jest otwarty.Czy to jest ten sam co przy wejściu do przychodni? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: SKLEP MEDYCZNY W SŁUBICACH. 2016/01/18 10:00 #23943

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Sklep medyczny przy przychodni:

tel. 95 758 24 60
czynne: pn-pt 8.00-16.00

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1