Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/08 13:38 #1440

  • Morten
  • Morten Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam!

Kurcze, mam nadzieje, ze ktos mi ewentualnie bedzie mogl pomoc: od zeszlego tygodnia posiadam ten zwykly (nie HD) dekoder Vectry cyfrowej (Technisat), no i wszystko smigalo cacy - lecz wczoraj mialem mala awarie i ze 3 razy wystrzelily mi korki - od tego czasu gdy wlaczam dekoder, wyswietla mi sie tylko komunikat "Program jest kodowany" i obraz czarny :(

Dzialaja te tak zwane "setki" (kanaly 200, 300...) i aktualnie okienka (np. poker channel, universal channel).

No a najlepsze jest to, ze oczywiscie zadzwonilem do Vectry, a oni mi tylko podali numer do naszego biura obslugi klienta w Slubicach, poniewaz nie maja nas jeszcze pod swoim zasiegiem w centrali......... no a tutaj do BOKu w weekend nikogo nie ma!

Jestem naprawde wkurzony - nie chodzi o to, ze nie mam TV, bo przeciez analog dziala bez problemu, ale koniecznie dzisiaj chcialem ogladac mecz na Sportklubie! Specjalnie dlatego w zeszlym tygodniu byl brany dekoder!

Moze jednak bedzie mial ktos jakis pomysl? Bylbym naprawde ogromnie wdzieczny!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/08 13:52 #1441

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
popraw karte, sprobuj nia poruszac, u mnie pomoglo

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/08 13:59 #1442

  • Morten
  • Morten Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja juz kombinuje na rozne sposoby. Robie calkowity reset dekodera (powrot do ustawien fabrycznych) na nowo kanaly szukam... karte tez wyciagalem i wkladalem.... ten zloty chip na karcie musi byc ku dolu, co nie? Bo w instrukcji dekodera jest napisane, ze ma byc ku gory, ale Vectra pisze odwrotnie.

No ale ja juz tez probowalem wkladac ja tak i tak....... i NIC

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/08 14:05 #1443

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
jesli chodzi o to, to nie pomoge, ale jak nie zrobisz, to sprawdz moze tutaj leci mecz ktory chcesz obejrzec atdhe.net/, zawsze to jakies wyjscie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/08 14:29 #1444

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dzwon na infolinie i nie daj sie zbyc, ze Slubic jeszcze nie obsluguja, Ciebie to nie obchodzi, masz umowe z firma Vectra S.A. a nie biurem w Slubicach.
Po za tym, zeby w sieci Vectry dzialala telewizja cyfrowa musi byc ona nadzorowana centralnie, bo to jest usluga ogolnopolska.
Jak dzwonisz na infolinie to masz komunikat, ze moga nagrywac rozmowy, kiedy zglosi sie konsultant to powiedz, ze Ty tez je nagrywasz i maja Ci pomoc, ich system powinien pokazac czy widza dekoder i karte lub nie, i niech szukaja przyczyny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/08 15:05 #1445

  • Morten
  • Morten Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No wlasnie sek w tym, ze oni twierdza, ze nie widza nas Slubiczan w ich systemie.

Juz jakis czas temu jak dzwonilem by zglosic usterki Internetu, to mowili to samo i nie moga nam pomoc.

Pewnie, od razu jutro dzwonie do biura obslugi u nas i zrybke dostana, tylko co z tego, jak ja mecz dzisiaj ogladac chcialem......

Naprawde jestem wkur****y! Za czasow JimSatu byl telefon do administratora i weekend czy nie weekend dzwonic mozna bylo i usterki od razu usuwali. Nie rozumiem, ze jezeli wiedza, ze nie sa podlaczeni do systemu ogolnego, to nie wydali wlasnie jakiegos numeru administratora sieci........

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/08 16:19 #1446

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Zjebka w biurze nie zaszkodzi, ale przygotuj sobie od razu pisemna reklamacje i zloz w biurze.
Napisz w niej, ze placisz a usluga a ona nie dziala i nie ma zadnej pomocy z ich strony, momo ze wszedzie podaja swoje numery na infolinie.
Juz ponad pol roku Vectra jest w Slubicach i od pol roku slychac na ich infolinii, ze Slubic nie obsluguja.
Dodatkowo lza, nie widza lub nie chca widzec Slubic w swoim systemie, a na 100% telewizja cyfrowa w Vectrze jest i moze byc zarzadzana centralnie.
Ludzie proponuje pisac Wam pisemne reklamacje na kazda awarie telewizji czy interentu i wysylac poleconym bezposrednoi do Vectry albo za potwierdzeniem zostawiac w slubickim biurze.
Moze ktos tam w koncu sie obudzi, jak sie idzie czy dzwoni - o ile sie uda dodzwonic - do biura to nic nie mozna zalatwic bo nie ma tam kumatych ludzi na miejscu, a blazny na infolinii mimo wszystko odsyla do tego biura.
Z biurem w Slubicach jest tak jak z telepunktem w tpsa, oni sa dobrzy tylko do wciskania ludziom kitu i namawiania na niepotrzebne uslugi a jak cos nie dziala to bujaj sie czlowieku na infoiline, z tym ze w Vetrze to nawet ta infolina jest do dupy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/08 17:21 #1447

  • temek
  • temek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 2
Morten nie martw się, nie tylko Ty tak miałeś/masz. Chociaż jak mój ojciec dostał dekoder to wszystko działało, poszedłem do niego bo chciał się pochwalić i nagle "Kanały zakodowane" :D Ale po 10 minutach coś się ruszyło i działa do tej pory (2 dni) bez problemu... Vectra chyba jeszcze testuje tą usługę i stąd te krzaczki.... Ale, że Słubic "nie ma w systemie" to niezłe jaja :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/09 01:59 #1451

  • arko
  • arko Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
orientujecie się czy firma multimediaoferuje tez internet? gdzie mają siedzibę?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/09 08:03 #1452

  • MM
  • MM Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Mają internet, póki co w Słubicach nie mają siedziby trzeba dzwonić do Gorzowa i umawiać się na spotkanie (oni przyjadą). Póki co mam i jestem zadowolony

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/12 21:14 #1479

  • Endriu
  • Endriu Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam. Mi dekoder przyniesli do domu. Po podłączenie działa ok. Jakość obrazu jest lepsza. Tylko jak włącze DVD nadekoderze pojawia sie napis AV i nie mam obrazu. Dzwiek jest ok, a obrazu brak. Ktoś może miał taki problem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/13 23:23 #1489

  • pies z kulawą nogą
  • pies z kulawą nogą Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
:blush: Luzdie jak pragnę zdrowia, czy zawsze muszą się znaleść wśród nas tacy którzy na wszystko narzekają? Dla takich proponuję; zrezygnować z kablówki, pujść do sklepu RTV kupić zwykłą antenę telewizyjną , wejść na dach, zamontować i... już jest bezproblemowa telewizja, i już nie ma potrzeby dzwonić do jakiegoś fachowca w razie awarii.
A propo mam sasiada który przyszedł do mnie i mówi:
- Mój dekoder nie działa, poszedłem do nich, wymienili i dalej nie działa, co to za pierdo**na firma. Mógłbyś przyjść zobaczyć? Poszedłem , zobaczyłem, faktycznie nic nie działało, czarny obraz, wyciągnąłem kartę która była źle włożona, włożyłem poprawnie i... wyskoczyła informacja PROGRAM KODOWANY. Każdy człowek myślacy, wie co ten napis oznacza: albo jest chwilowa awaria lub trwają jakies prace, albo mamy włączony kanał do którego nie ma dostępu. To chyba logoczne, dlatego dziwią mnie dyskusje o tytule: POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!!
Czy każdy kupujacy samochód którem skończyło się paliwo lub spalił sie bezpiecznik prosi o pomoc w stylu: POMOCY! Samochód nie dziala!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/14 13:41 #1492

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
@pies z kulawą nogą
Nie mam dekodera z Vectry, ale skoro jestes taki fachowiec to napisz mi dlaczego wileki czerwony pies jest niebieski?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/14 18:58 #1493

  • pies z kulawą nogą
  • pies z kulawą nogą Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
gosc napisał:

@pies z kulawą nogą
Nie mam dekodera z Vectry, ale skoro jestes taki fachowiec to napisz mi dlaczego wileki czerwony pies jest niebieski?

:laugh: A co mnie quwa obchodzi twój pies, rusz mózgiem to sam na to wpadniesz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:POMOCY! Dekoder cyfrowej Vectry nie dziala!!! 2009/02/14 20:19 #1494

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
pies z kulawą nogą napisał:
:laugh: A co mnie quwa obchodzi twój pies, rusz mózgiem to sam na to wpadniesz.[/quote]
Ales Ty quwa wyszczekany.:laugh:
Dzis sobota, biuro w Slubicach nie dziala, a infolinia jak zwylke nie wie nic o istnieniu Slubic.
Od rana dziecko dupe mi zawraca, ze pies w bajce jest niebieski a powinien byc czerwony i faktycznie wszystko na MiniMini wyglada jak negatyw lub brakowaloby jednego ze skladowych kolorow. Reszta kanalow dziala OK. Ktos jeszcze tak ma?
Pomogles sasiadowi, pomoz i mnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2