Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Grzegorz Turnau popiera Pilarskiego 2010/11/07 12:48 #6933

  • wolanin
  • wolanin Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
Zapraszam do obejrzenia spotu jaki nagrał Grzegorz Turnau udzielając poparcia Tomaszowi Pilarskiemu, kandydatowi słubickiej Platformy Obywatelskiej do Rady Powiatu.

Myślę, że fakt ten jest warty uwagi, bo mało kto ze Słubic może pochwalić się poparciem tak znamienitej osoby jaką jest słynny polski artysta.

Spot jest bardzo sympatyczny, tekst ze szczyptą specyficznego humoru, takiego właśnie w stylu Grzegorza Turnaua :) Mnie osobiście przekonał, a co wy sądzicie? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Grzegorz Turnau popiera Pilarskiego 2010/11/07 14:44 #6937

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
Może pan Turnau jest słynnym i znamienitym artystą, nie wiem, nie znam się.
Ale z tego co kojarzę to jest z Krakowa i o naszym lokalnym grajdołku nie ma bladego pojęcia, a już tym bardziej jeżeli zna go przez pryzmat pana Pilarskiego i reszty ekipy PO.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Grzegorz Turnau popiera Pilarskiego 2010/11/07 18:25 #6942

  • Kalina
  • Kalina Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 1
....Nie przenoscie nam stolicy do Krakowa...ale mozecie jednego Dyrektora :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Grzegorz Turnau popiera Pilarskiego 2010/11/08 14:49 #6954

  • wolanin
  • wolanin Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
Faktycznie "straszny" ten dyrektor. Przecież mógł sprowadzić do Słubic STINGA, MADONNE, a nie zrobił tego. Dlaczego nie wybudował filharmonii, teatru oraz Kinepolis? I nie załatwił do tego darmowych biletów dla wszystkich słubiczan? Przecież się nam "należy"! TAK! Bilety dla każdego!

Pewnie takie "patałachy" jak Turnau to się nie znają, bo co oni tam mogą wiedzieć, klikają w te klawisze, piszą tylko nutki, i na pewno Pilarski tak im naściemniał, że teraz myślą, że jest fajny.

A fajny nie jest, bo przecież jak można było do Domu Kultury kupić porządny fortepian (powinien być syntezator Casio za 200zł), wyremontować cały ośrodek (przecież tyle osób nie ma pracy, a tu sobie remonty urządzają urzędasy jedne), zrobić tyle stojących na wysokim poziomie koncertów (po co to komu, słubiczanie potrzebują tylko browara i dobrej dyskoteki), wybudować nowe studio muzyczne umożliwiające nagrywanie na krajowym poziomie lokalnym artystom (mogą przecież dalej nagrywać w domu na komputerze), po co ściągnął kupe kasy z Unii na różne projekty (przecież można tylko rączkę wyciągać do budżetu i mieć święty spokój).

Faktycznie, "straszny" ten Pilarski... Ehhh

I jeszcze na dodatek tak umie ładnie grać i śmie komponować piosenki, co on sobie myśli, fuj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Grzegorz Turnau popiera Pilarskiego 2010/11/08 19:41 #6959

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Ile kosztuje koncert artysty ?
Czy jest to cena z poparciem (brutto) ?
Jaka jest cena netto ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Grzegorz Turnau popiera Pilarskiego 2010/11/09 00:14 #6968

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
wolanin napisał:

Pewnie takie "patałachy" jak Turnau to się nie znają, bo co oni tam mogą wiedzieć, klikają w te klawisze, piszą tylko nutki, i na pewno Pilarski tak im naściemniał, że teraz myślą, że jest fajny.

No to co pan Turanu może wiedzieć o Słubicach?
Leczył się w naszym szpitalu?
Jego dzieci[nawet nie wiem czy ma] uczą się w naszych wspaniałych szkołach, jest za ich likwidacją czy łączeniem?
Był klientem wydziału komunikacji lub nadzoru budowlanego?
A może ma jakieś zdanie na temat słubickiego PUP-u?
Od teraz jest twarzą tej kampanii, dobrze żeby orientował się co w naszym powiecie się dzieje, ale czy wie?
Gdyby spot dotyczył osoby kandydującej w Krakowie, to OK.
Ale jak dla mnie, w tej konkretnej sprawie, pan Turnau jest mało wiarygodny.

A fajny nie jest, bo przecież jak można było do Domu Kultury kupić porządny fortepian (powinien być syntezator Casio za 200zł), wyremontować cały ośrodek (przecież tyle osób nie ma pracy, a tu sobie remonty urządzają urzędasy jedne), zrobić tyle stojących na wysokim poziomie koncertów (po co to komu, słubiczanie potrzebują tylko browara i dobrej dyskoteki), wybudować nowe studio muzyczne umożliwiające nagrywanie na krajowym poziomie lokalnym artystom (mogą przecież dalej nagrywać w domu na komputerze), po co ściągnął kupe kasy z Unii na różne projekty (przecież można tylko rączkę wyciągać do budżetu i mieć święty spokój).

Fajnie to się wydaje nie swoje pieniądze.
Kiedy w końcu ludzie zrozumieją, że pieniądze z UE nie są za darmo, spłacamy te wszystkie projekty i będą je spłacać jeszcze nasze wnuki. Choć trzeba przyznać, że na te fundusze to się wszyscy rzucają, i z lewa i z prawa, więc to nie tylko problem pana Pilarskiego.
Remont SMOK-a po części okazał się klapą.
Pamiętam też ten fortepian, zdaje się klasy mistrzowskiej.
Słyszał ktoś o jakimś wirtuozie ze Słubic?
Bo to że od czasu do czasu odbędzie się na nim koncert jakiejś gwiazdy, może i pana Turanua, to nie usprawiedliwia w/g mnie aż takiego wydatku.
Nie wmówisz mi też, że uczą się na nim grać uczniowie naszej szkoły muzycznej.

I jeszcze na dodatek tak umie ładnie grać i śmie komponować piosenki, co on sobie myśli, fuj.

No jak nic tylko na radnego się nadaje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1