Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: List do mieszkańców Powiatu Słubickiego 2018/10/17 20:19 #33923

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
@burmiszcz

Niestety wg nas zupełnie nietrafione przykłady. Czy pod tymi linkami, ktoś w artykule pisze per "złodziej", "kłamca", "oszust", albo wspomina o rzekomych łapówkach? A nasz artykuł, który przytoczyłeś to świetny przykład, na wykonanie we właściwy sposób dziennikarskiej pracy - poinformowanie o konkretnym wyroku sądu to obiektywna informacja mająca pokrycie w faktach. I tego się trzymajmy.

A dla poszerzenia wiedzy odnośnie usuwania wpisów i odpowiedzialności właścicieli stron, także tych na FB, polecamy poniższe linki. Warto przeczytać je dokładnie:

www.rp.pl/Dobra-osobiste/304269898-Sad-N...sy-na-Facebooku.html

prawo.money.pl/aktualnosci/okiem-ekspert...um,192,0,839872.html

prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/922555,wy...towy-komentarze.html

Twojej uwadze polecamy również jeszcze jeden fakt. Wspomniany list trafił do wszystkich większych redakcji mediów lokalnych i regionalnych, łącznie z Gazetą Lubuską. Żadna z redakcji go nie opublikowała. Wnioski wyciągnij sobie sam.

Opisywaniu i dyskutowaniu o sytuacji politycznej czy też sytuacji w powiecie, nie mamy nic przeciwko. Ba, zachęcamy do tego. Ale w odpowiedni sposób, bez używania inwektyw i pomówień.

Pozdrawiamy i liczymy na więcej przychylności w ocenie naszej pracy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

Odp: List do mieszkańców Powiatu Słubickiego 2018/10/18 12:00 #33924

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17

kaskazdrowaska napisał: Toście pojechali z tym usunięciem tego listu. Nie wstyd wam?
Widziałam tu wiele obraźliwych wpisów i przedtem nie byliście tacy delikatni. Porażka, nie ma już po co na ten portal wchodzić.


Uhaha, alem siem uśmiałem, wzięła i weszła pierwszy raz na to forum, żeby napisać, że nie ma po co wchodzić. :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: List do mieszkańców Powiatu Słubickiego 2018/10/18 17:37 #33925

  • kaskazdrowaska
  • kaskazdrowaska Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czytałam często. Napisałam po raz pierwszy. To tak trudno zrozumieć? I z czego tu się śmiać, Robie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: List do mieszkańców Powiatu Słubickiego 2018/10/19 07:20 #33927

  • vader
  • vader Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szkoda, że list zniknał. Ale trochę rozumiem redakcje. Mogli mieć kłopoty. Dobre chociaż, że kto chciał to przeczytał :laugh: :laugh: :laugh: Dosadnie napisane ale wszyscy wiemy jakie patologie są w powiecie. te polityczne kuksańce i układziki to już patrzeć nie można.

Ale kij z politykaą. ważni są zwykle ludzie. Zobaczie jak działa wydział komunikacji. Ide rano o 7 po numerek. Przede mną stoi były pracownik tego wydziału i od swojej byłej koleżanki bierze jakieś 5 numerków. Ma odchodzić, ale staje i mówi daj mi jeszcze jeden na zapas. Ludzie za nim już zagotowani ktoś się odzywa głośno. Przychodzi moja kolej dostaje numerek 24. To o której mam przyjechać pytam. Około 11 powinno być dobrze słyszę. Ok, zrywam się z roboty szef już spode łba patrzy i jadę dla pewności o 10.30 Jak się pewnie domyślacie jest za poźno, na tablicy nr 26.

Sory panie Jablonski ale jak mówił pana kolega z partii pan sienkiewicz powiat pod pana rządami działa tylko teoretycznie, bo ludziom takie systemy nie slużą. Pan szukasz wielkich projektow a na poczatek zrob coś żeby normlanie korzystać z takiego wydziału. Na początek proponuje 1 numerek 1 osoba i tyle.

I zeby było jasne. mnie to wali kto bedzie starostą. Może być Jabol może być inny kosmita polityk. Aby tylko to wszystko dobrze działało to się dla nas liczy. nie wasze rozgrywki.

Dziekuje za glos. prosze nie usuwać ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2