Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wróbelki 2009/08/11 11:11 #3205

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
18 czerwca umieściłem taki oto wpis na stronie slubice24:
img39.imageshack.us/i/slubice24.jpg/
Niestety wpis został skasowany przez jednego z administratorów i obecnie nie ma go pod komentowanym artykułem.
Tak to wygląda obecnie:
slubice24.pl/index.php/20090615984/Aktua...iczne-w-Swiecku.html
A poniżej dowód, że wróbelki mieli rację.:-)
tnij.com/K2kEQ

Spodziewam się, że ten post też może zostać wykasowany, pójdę wtedy na "sąsiednie podwórko".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wróbelki 2009/08/11 11:28 #3206

  • Marcin - administrator
  • Marcin - administrator Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Chyba Cię wróbelki oszukały i to perfidnie :) Pomyliłeś osoby, nazwiska i stanowiska.

A od kiedy to pan Jan Kondarewicz który został wybrany tam kierownikiem jest przewodniczącym Rady Miasta?? Z tego co się dobrze orientuję przewodniczącym Rady Miasta jest Piotr Kiedrowicz (notabene mój ojciec). I nic wspólnego z żadnym terminalem nie ma.

Oj chyba nie wyszła ci spiskowa teoria dziejów. Mylisz ludzi i fakty. Możesz iść ze swoimi newsami gdzie chcesz, nawet na Pudelek.pl. Szkoda mi wywalać tego postu, zostawię go specjalnie, niech inni internauci poczytają i sami zobaczą jacy ludzie potrafi być zawistni i kłamliwi. Niestety te zrzuty ekranu, które z pieczołowitością robiłeś, obnażyły twoje kłamstwo.

PS. Jak jeszcze kiedyś będziesz miał ciekawe informacje odnośnie mnie, mojej rodziny i tego co zamierzamy robić lub gdzie pracować to wysyłaj mi na emaila. Bardzo lubię czytać fantastykę :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Marcin Kiedrowicz.

O:Wróbelki 2009/08/11 11:40 #3207

  • inny gosc
  • inny gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
haha to sie teraz usmialem. Gosc faktycznie sie niezle osmieszyl i jeszcze sie tym chwali. Nawklejal screenow i tylko wyszedl na durnia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wróbelki 2009/08/11 12:10 #3208

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Faktycznie kajam się, że nie doczytałem.
Ale tu nie chodzi oto, że szefem terminala nie został p.Kiedrowicz a p.Kondarewicz, tylko oto, że kasujesz sobie posty w/g własnego uznania.
Miało nie być cenzury na tej stronie a jest.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wróbelki 2009/08/11 12:10 #3209

  • big big big
  • big big big Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
zrobilem mirror jakby kolega ktory sie osmieszyl usunal z imageshack'a img2.vpx.pl/up/20090811/slubice24.jpg ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wróbelki 2009/08/11 12:28 #3210

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
big big big napisał:

zrobilem mirror jakby kolega ktory sie osmieszyl usunal z imageshack'a img2.vpx.pl/up/20090811/slubice24.jpg ;)

Zrób jeszcze tylko mirror-a jak obecnie wygląda ten artykuł i pomyśl dlaczego zginęły z niego wpisy.
To jest dla mnie sedno sprawy, a nie to czy faktycznie szefem terminala została ta czy inna osoba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wróbelki 2009/08/11 12:32 #3212

  • vip
  • vip Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
pisze bzdury na temat jego ojca, to kasuje. To jest chyba proste i logiczne, portal jest wlasnoscia adminow i moga sobie kasowac co chca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wróbelki 2009/08/11 14:58 #3213

  • b b b
  • b b b Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
gosc napisał:

Zrób jeszcze tylko mirror-a jak obecnie wygląda ten artykuł i pomyśl dlaczego zginęły z niego wpisy.
To jest dla mnie sedno sprawy, a nie to czy faktycznie szefem terminala została ta czy inna osoba.


przeciez wiadomo o co chodzilo i jaka osobe miales na mysli

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wróbelki 2009/09/04 19:44 #3523

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dla mnie cenzura to cenzura, jezeli nie bylo tam obrazliwych slow to znaczy ze to bylo zachowanie nie na poziomie administratora.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1