Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Wieża Kleista, czy "miejsce upamiętniające ofiary zagłady niemieckich obozów koncentracyjnych"... ? 2017/08/09 13:03 #29641

  • Mustafa
  • Mustafa Avatar
  • Gość
  • Gość
To walcz dzielny Don Kichot. Wrogów, jak czytam zawsze sobie znajdziesz. Tylko trzymaj się z daleka od władzy i daj spokojnie żyć mi i moim dzieciom.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista, czy "miejsce upamiętniające ofiary zagłady niemieckich obozów koncentracyjnych"... ? 2017/08/09 14:06 #29642

  • jadziahej
  • jadziahej Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 7
Pirlo ? A ja myślałem że lewicowcy walczą o wolność i demokrację a tu waść Mustafka próbuje narzucać swoje rację i ,,bezcenne uwagi,,
Widać gołym okiem że liberalizm dokonuje auto kompromitacji na oczach całego świata.
Tak to już jest na tym świecie Mustafka że co jakiś czas dochodzi do zmian i przetasowania w polityce również w Polsce. I Ty gościu m.in. doprowadziłeś do tego również.
W barze pod Kania i Kamraci widać to jak na dłoni. A Ciebie widocznie pamięć zawodzi. Żeby było jasne nie neguje tego że propagujesz myśli lyberalne...
Co do Pirlo to ma rację, choć uważam że wieża powinna powstać...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wieża Kleista, czy "miejsce upamiętniające ofiary zagłady niemieckich obozów koncentracyjnych"... ? 2017/08/19 10:39 #29713

  • kusy0s9
  • kusy0s9 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 71
  • Otrzymane podziękowania: 2
Zamiast pakować grubą kasę w wieżę lepiej byście przekazali tę kasę na ofiary ostatnich burz, którzy nie mają dachu nad głową.
Oczywiście zrobilibyście to gdybyście byli ludźmi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2