Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Niedzielne chodzenie i zbieranie/żebranie podpisów do referendum i blokowanie grupy 2016/11/14 12:09 #27336

  • pysiu83
  • pysiu83 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • GG: 482429
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 3
Witam ,
Mam pytanie do inicjatorów "Nie Dla Rady Powiatu Słubickiego V Kadencji" .
Czy to normalne, żeby w niedzielne popołudnie chodził starszy pan i zbierał, a wręcz żebrał podpisy w sprawie referendum ?Czy to jest metoda inicjatorów tego referendum ? Czy to oznacza ze jednak brakuje więcej podpisów niż się mówi nieoficjalnie ( ok 1000 ) . Rozumiem, że samo stanie ze straganem przy lotto i pod kościołem nie wystarczyło .

A drugie pytanie jest do administratorów profilu Słubickie Forum na Facebook - Edward Nowak i Robert Tomczak : czemu admini usuwają posty i osoby z grupy oraz blokują dostęp ? Skoro macie napisane na profilu grupa otwarta :) ? Grzecznie zapytałem o niedzielne żebranie podpisów :) Regulamin nie naruszony , nikogo nie obraziłem personalnie .

Rozumiem że jest to grupa wzajemnej adoracji, można tylko pisać na jeden słuszny temat , czyli odwołanie rady . Niewygodne tematy i osoby są kasowane :) A miała to być otwarta grupa.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Niedzielne chodzenie i zbieranie/żebranie podpisów do referendum i blokowanie grupy 2016/11/14 15:14 #27337

  • Danslefischier
  • Danslefischier Avatar
  • Gość
  • Gość
Ludzie się podpisują ,mają dość i nie ufają obecnej Radzie.A Pan boi się ,że zbiorą podpisy i dojdzie do referendum.Niech Pan lepiej nie obraża ludzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Niedzielne chodzenie i zbieranie/żebranie podpisów do referendum i blokowanie grupy 2016/11/14 15:33 #27339

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Nie Pana zmartwienie , że ktoś chodzi i zbiera podpisy , widać ma taki cel i tak sobie wybrał. Forum " Słubickie Forum Polityczne " w ogóle nie daje możliwości zamieścić posta " "nieprawomyślnym " . Nazywając zbieranie podpisów przez tego Pana " żebraniem " obraża go Pan , bo sugeruje , że jest żebrakiem , a to, sam Pan przyzna , nie jest zaszczytne określenie. I jeszcze jedno . Obserwując Pańskie zaangażowanie na wielu forach internetowych w obronę Pana Jabłońskiego i całego tego / moim zdaniem / cynicznego i dbającego o prywatę układu w powiecie , trudno uznać Pańskie wpisy jak ten o zbieraniu podpisów , za obiektywne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Niedzielne chodzenie i zbieranie/żebranie podpisów do referendum i blokowanie grupy 2016/11/14 16:00 #27341

  • pysiu83
  • pysiu83 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • GG: 482429
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 3
Witam ,
Milo ze jest dyskusja, tutaj na forum mozna porozmawiac,bez obaw skasownia postow i blokady .

@Danslefischier : ja sie niczego nie boje,prosze mi uwierzyc. Podpisow i tak braknie...

@jkn51:o ,jest uzytkownik jedynego slusznego forum od administratora Tomczaka i Nowaka :) po pierwsze dziekuje ze mam fana ktory sledzi moja aktywnosc na forach. Po drugie nie bronie pana Jablonskiego,bylem przeciwny panu Luczynskiemu . Po trzecie jest to dla mnie smutne żebranie : skoro grzecznie odmowilem za pierwszym razem,to ten pan powinien sobie isc, dalej namolnie chcial uzyskac podpis . To jest żebranie i tyle. To jest moje zmartiwenie bo sobie nie zycze nachodzenia w niedzielne popoludnie. Mialbyc stragan obok lotto i kosciola,chyba jednak braklo podpisow.
Zapytalem sie inicjatorow o ta sytuacje,nikt nieodpisal , tylko zablokowal.
Okazuje sie,ze nagle jutro bedzie oswiadczenie w tej sprawie . Ja tylko grzecznie wyrazilem swoja opinie,zaznaczam grzecznie:)
Za tę wiadomość podziękował(a): RTD

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Niedzielne chodzenie i zbieranie/żebranie podpisów do referendum i blokowanie grupy 2016/11/14 16:45 #27343

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Proszę sobie nie schlebiać , nie jestem Pańskim fanem i raczej nie będę. Ani też częstym " użytkownikiem " wymienionego forum. Nachodził ktoś Pana ? w domu ? czy na ulicy coś Panu zaproponował , bo nie rozumiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Niedzielne chodzenie i zbieranie/żebranie podpisów do referendum i blokowanie grupy 2016/11/14 16:51 #27344

  • pysiu83
  • pysiu83 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • GG: 482429
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 3
Tak,nachodzil,dokladnie na klatce schodowej .Grzecznie odmowilem za pierwszym razem ale nie pomoglo. Nie bylo to na ulicy . Jakby to bylo na ulicy to nie bylo by problemu
Za tę wiadomość podziękował(a): dziunia31

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Niedzielne chodzenie i zbieranie/żebranie podpisów do referendum i blokowanie grupy 2016/11/14 17:54 #27346

  • jagoda
  • jagoda Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Żenujące to były przepychanki w Lipcu w Starostwie o stołki.Dlatego musi być referendum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Niedzielne chodzenie i zbieranie/żebranie podpisów do referendum i blokowanie grupy 2016/11/14 19:27 #27348

  • victory79
  • victory79 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 84
  • Otrzymane podziękowania: 6
Jeżeli ktos zbiera podpisy nie narzucając się i robiąc to kulturalnie, to moze zbierac nawet o 2:00 w nocy i to jego sprawa. A, że ktos zbiera podpisy w niedziele może świadczyć o tym, że w pozostałe dni pracuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Niedzielne chodzenie i zbieranie/żebranie podpisów do referendum i blokowanie grupy 2016/11/14 19:45 #27349

  • pysiu83
  • pysiu83 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • GG: 482429
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 3
Jesli nie narzuca sie i kulturalnie to spoko. Jesli o 2:00 w nocy na ulicy tez spoko. Tylko jakos nie wyobrazam sobie zbierania podpisow w bloku o 2:00 w nocy.
Oczywiscie ze moze pracowac w tygodniu,zreszta jak wiekszosc. Troszke umiaru w zbieraniu tych podpisow chalupniczo,poki co efekt jest odwrotny . I to nie tylko moje zdanie.

Spokojnego wieczoru.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez pysiu83.

Odp: Niedzielne chodzenie i zbieranie/żebranie podpisów do referendum i blokowanie grupy 2016/11/21 12:27 #27396

  • rensur123
  • rensur123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pysiu jak nie chcesz nie podpisuj ,a takich jak Ty jest trochę ,a niestety wredoty podpisującym i wystawiających pod czyimś osiągnięciach jest mnóstwo ich się czepiaj np. pewnej radnej co szczyci się pomocą a nie robi nic może jej tak pare słów napisz ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Niedzielne chodzenie i zbieranie/żebranie podpisów do referendum i blokowanie grupy 2016/11/21 13:42 #27398

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Masz na myśli radną Amelię? Po co ma robić cokolwiek skoro ma już fuchę w Starostwie?
Ale spokojnie, przed kolejnymi wyborami znowu będzie się lansować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Niedzielne chodzenie i zbieranie/żebranie podpisów do referendum i blokowanie grupy 2016/11/21 14:02 #27399

  • jadziahej
  • jadziahej Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 7
:lol: :lol: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1