Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Afera z Łuczyńskim w TVN - link do materiału wideo 2015/09/16 17:45 #23045

  • Robert Włodek
  • Robert Włodek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 92
  • Otrzymane podziękowania: 9
Sprawą nagrań rozmów starosty słubickiego z przedsiębiorcą Markiem Ławreszukiem i śledztwem w sprawie afery kantorowej zajął się TVN.

Najpewniej telewizyjny materiał ukaże się jutro (17.09), warto więc w najbliższych dniach oglądać TTV, a także Fakty w TVN.
O dokładnej dacie emisji materiału TVN poinformuję, jak tylko przyjdzie potwierdzenie terminu.
pozdrawiam
Robert Włodek
Mieszkaniec aktywny. Wicestarosta Powiatu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert Włodek.

Odp: Afera z Łuczyńskim w TVN 2015/09/16 21:04 #23046

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Super. Nie ma to jak darmowa reklama miasta i powiatu w TV. Nasz starosta, też będzie sławny na całą Polskę. Może radni powiatowi też się załapią ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Afera z Łuczyńskim w TVN 2015/09/17 13:49 #23055

  • metallioa
  • metallioa Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 5
Kaczka dobrze myślisz. Kandydat ze starostwa od razu może sobie zrobić kampanie w tvn za free. :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Afera z Łuczyńskim w TVN 2015/09/18 07:11 #23068

  • Robert Włodek
  • Robert Włodek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 92
  • Otrzymane podziękowania: 9
Zamieszczam link do materiału o aferze kantorowej, który wczoraj ukazał się na antenie TVN24 i w TTV

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/slubic...kantorze,578248.html

pozdrawiam
Robert Włodek
Mieszkaniec aktywny. Wicestarosta Powiatu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert Włodek.

Odp: Afera z Łuczyńskim w TVN 2015/09/18 12:20 #23070

  • elaela
  • elaela Avatar
  • Gość
  • Gość

robertwlodek napisał: Zamieszczam link do materiału o aferze Łuczyńśkiego, który wczoraj ukazał się na antenie TVN24 i w TTV

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/slubic...kantorze,578248.html

pozdrawiam
Robert Włodek


Panie i Panowie radni Panie Starosto nie ulegajcie szantażystom!
Metody państwa policyjnego metody SB stosowane przez szantażystę Roberta W. nie ma i nigdy nie będzie na nie w naszym kraju zgody!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Afera z Łuczyńskim w TVN 2015/09/18 14:56 #23071

  • Maester
  • Maester Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 1

elaela napisał: Panie i Panowie radni Panie Starosto nie ulegajcie szantażystom!
Metody państwa policyjnego metody SB stosowane przez szantażystę Roberta W. nie ma i nigdy nie będzie na nie w naszym kraju zgody!


Twój kraj to ten rodem z "Misia". Idź zaśpiewać do szafy swojemu prezesowi, tylko nie zapomnij na koniec mu przypomnieć, że śpiewała elaela:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Afera z Łuczyńskim w TVN 2015/09/20 05:10 #23079

  • elaela
  • elaela Avatar
  • Gość
  • Gość
Problemem miasta nie jest ten czy inny starosta , problemem są gangi i sposób ich postępowania z ludźmi :metody państwa policyjnego metody SB zastraszanie lokalnych polityków i ich rodzin.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Afera z Łuczyńskim w TVN 2015/09/20 11:18 #23081

  • elaela
  • elaela Avatar
  • Gość
  • Gość
Przypomnijmy że Robwrt W. odpowiadał już za pomawianie byłego burmistrza Ryszarda B. za co sąd ukarał go grzywną 2000zł . Robert W. z takiej grzywny się śmieje , śmieje się z wysokości odszkodowań jakie sąd przyznaje jego ofiarom. Co więcej jest na tyle perfidny że zaczyna kwestionować i przejmować kompetencje sędziów, prokuratorów, policji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Afera z Łuczyńskim w TVN - link do materiału wideo 2015/09/21 08:26 #23094

  • Robert Włodek
  • Robert Włodek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 92
  • Otrzymane podziękowania: 9
Nie mam najmniejszych wątpliwości, że powyższe posty, w tym ten o wyimaginowanej karze grzywny za pomawianie Ryszarda Bodziackiego, mają jeden cel - odwrócić uwagę od "afery Łuczyńskiego", którą poznała już cała Polska, a której dostrzec nie chcą tylko nasi radni.

Nie w smak hejterom jest także upublicznienie informacji o wniosku o umorzenie sprawy jednego z najważniejszych naszych samorządowców, który został złapany na jeździe po pijaku...

Nigdy nie pomówiłem Ryszarda Bodziackiego, nigdy nie miałem żadnego wyroku, nigdy nie toczyła się przeciwko mnie żadna sprawa, nie miałem postawionych jakichkolwiek zarzutów, nie prowadzono nawet w mojej sprawie żadnego postępowania.

Te obelgi traktuje jako próbę zastraszenia i zamknięcia mi ust.

Administratora strony (a także forum) proszę o stanowczą reakcję.

W słubickiej prokuraturze złożę w najbliższym czasie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa wraz z wnioskiem o ustalenie i przekazanie mi danych osobowych internautów, którzy pomawiają mnie i piszą ewidentną nieprawdę.

pozdrawiam ciepło,
Robert Włodek
Mieszkaniec aktywny. Wicestarosta Powiatu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Afera z Łuczyńskim w TVN - link do materiału wideo 2015/09/23 16:00 #23109

  • elaela
  • elaela Avatar
  • Gość
  • Gość

robertwlodek napisał: Nie mam najmniejszych wątpliwości, że powyższe posty, w tym ten o wyimaginowanej karze grzywny za pomawianie Ryszarda Bodziackiego, mają jeden cel - odwrócić uwagę od "afery Łuczyńskiego", którą poznała już cała Polska, a której dostrzec nie chcą tylko nasi radni.

Nie w smak hejterom jest także upublicznienie informacji o wniosku o umorzenie sprawy jednego z najważniejszych naszych samorządowców, który został złapany na jeździe po pijaku...

Nigdy nie pomówiłem Ryszarda Bodziackiego, nigdy nie miałem żadnego wyroku, nigdy nie toczyła się przeciwko mnie żadna sprawa, nie miałem postawionych jakichkolwiek zarzutów, nie prowadzono nawet w mojej sprawie żadnego postępowania.

Te obelgi traktuje jako próbę zastraszenia i zamknięcia mi ust.

Administratora strony (a także forum) proszę o stanowczą reakcję.

W słubickiej prokuraturze złożę w najbliższym czasie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa wraz z wnioskiem o ustalenie i przekazanie mi danych osobowych internautów, którzy pomawiają mnie i piszą ewidentną nieprawdę.

pozdrawiam ciepło,
Robert Włodek


Od kilku tygodni jesteśmy świadkami mistyfikacji zwanej przez Roberta W. Aferą Ł.

Przedstawienie z udziałem mediów z prokuraturą, sądem w tle.

Kabaret z oskarżającym biznesmenem wyprowadzonym przez policjanta z sali starostwa a wszystko to tylko gra aktorska gra! Gra aktorska w której Panowie w świetle kamer się lansują Prokuratura za chwile umorzy śledztwo bo nikt nie złamał prawa . Piotr Ł. złoży albo nie pozew o zniesławienie. Co chcieli osiągnąć ci Panowie? Jakie mieli cele?

Po pierwsze celem jest kompromitacja i podważenie zaufania do władzy starostwa powiatowego.

Po drugie celem jest kompromitacja i podważenie zaufania do organów ścigania , organów sądowniczych , policji.

Po trzecie celem jest kompromitacja i podważenie zaufania do Państwa Prawa jego instytucji.

Po czwarte lans kosztem podatnika.

Po piąte Panowie wzmacniają tym samym pozycję gangu z którego się wywodzą propagując tym samym rasistowski kodeks plemienny który ich określa i którym kierują się w życiu.
Bracia z taboru czyli zmowa gangsterów......
Nazywają to ,,robieniem szumu,, tak działają gangi cygańskie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Afera z Łuczyńskim w TVN - link do materiału wideo 2015/09/23 16:08 #23110

  • Robert Włodek
  • Robert Włodek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 92
  • Otrzymane podziękowania: 9
w odpowiedzi na powyższy post:

materiał TVP:
gorzow.tvp.pl/20473149/czy-starosta-slub...mu-z-przedsiebiorcow

materiał TVP - komentarze
gorzow.tvp.pl/20472268/15062015-czy-star...gosc-piotr-luczynski

materiał TVN24 i TTV
www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/slubic...kantorze,578248.html

pozdrawiam ciepło:)
Robert Włodek
Mieszkaniec aktywny. Wicestarosta Powiatu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert Włodek.

Odp: Afera z Łuczyńskim w TVN - link do materiału wideo 2015/09/23 18:34 #23112

  • ola1
  • ola1 Avatar
  • Gość
  • Gość
w odpowiedzi na powyższy post:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1