Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/07 06:12 #22814

  • halinka0000
  • halinka0000 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Obserwując kampanię pomówień jakiej w ostatnich tygodniach jesteśmy świadkami dochodzimy do wniosku że prokuratura powinna zbadać jaki udział w szantażu taśmami Roberta Ł. ma redaktor Robert W. Wygląda na to że jego działalność medialna jest częścią szantażu a sam Robert W. jest szantażystą i wspólnikiem szantażu! Zwrócimy się do prokuratury o objęcie Roberta W. postępowaniem w tej sprawie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez halinka0000.

Odp: 3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/07 06:31 #22815

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
A co to znaczy ``ZWROCIMY SIE`'?
Skoro juz tak oficjalnie mowisz to wypadaloby sie przedstawic? Chcialabym wiedziec kto tak poluje na nie wygodnego pana W. Prawda boli i zawsze przeszkadzaja Ci co te prawde ujawniaja. Sadze ze pierwsze co trzeba jak najszybciej udowodnic wine pana starosty. Ja jestem bardziej za tym niz za twoimi anonimowymi wywoadami.Ja nie jestem strona w sprawie i lata mi to . Ale nie podoba mi sie szkalkowanie ludzi dazacych do prawdy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/07 07:31 #22817

  • Robert Włodek
  • Robert Włodek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 92
  • Otrzymane podziękowania: 9
No cóż,

od kilku tygodni jestem obiektem tego typu "gróźb" kierowanych w moją stronę na forum Gazety Lubuskiej. Zacytuje więc odpowiedź, którą zamieściłem w tamtym miejscu...

"Mam tylko jedną prośbę - proszę używać mojego pełnego imienia i nazwiska, chyba nie jest zbyt trudne:) :):)

Póki co w mojej sprawie nie toczy się żadne postępowanie, nie mam też, i nigdy nie miałem, postawionych jakichkolwiek zarzutów, więc nie rozumiem dlaczego mam w tej dyskusji występować jako Robert W. :)

Poza tym, jak czytam te posty, to jestem jeszcze bardziej zdeterminowany by uświadamiać społeczeństwo o tym, kto nami rządzi.

A samorządem powiatowym, w mojej ocenie, rządzi człowiek, który mówił, że z 7,5-tysięcznej pensji trudno mu wyżyć, więc musi po cichu dorabiać do pensji w kantorach swoich kolegów, ostrzega przedsiębiorców przed "różnymi rzeczami, które zależą od różnych ludzi" i, wyrażając swoją opinię o polskim wymiarze sprawiedliwości, z rozbrajającą szczerością przyznaje, że dostał wyrok jednego roku w zawieszeniu. Sam więc, w mojej opinii, nazywa siebie przestępcą, po czym informuje opinię publiczną, że pozwał przedsiębiorcę, który tak go nazwał na sesji.

Mogę przytoczyć tu także pismo innego słubickiego przedsiębiorcy, który też pisze o tym, że Łuczyński straszy go, tym razem odcięciem prądu. Panu Edwardowi Królowi, bo o niego tu chodzi, starostwo faktycznie odcięło energię elektryczną.

Mogę tak jeszcze bardzo długo...

Słubicka prokuratura prowadzi dziś postępowanie w sprawie afery kantorowej.

Takie są fakty. Moja opinia? Ja osobiście uważam, że taki człowiek powinien natychmiast ustąpić z zajmowanego stanowiska, bo prokuratorskie postępowanie i działania Łuczyńskiego, nie tylko te związane ze szpitalem, kompletnie dyskredytują jego osobę. Zresztą nie tylko ja tak uważam. W sondzie zamieszczonej na stronie www.slubice24.pl już ponad 90 proc. internautów jest zdania, że Piotr Łuczyński powinien zostać odwołany z zajmowanego stanowiska.

sonda znajduje się pod tym linkiem:

slubice24.pl/...y-ze-stanowiska

A dziesięcioro radnych powiatowych dalej firmuje poczynania Łuczyńskiego swoimi nazwiskami.

I reasumując - jestem redaktorem naczelnym Pogranicza Lubuskiego od dziesięciu lat. Przez ten długi okres wielu ludzi próbowało zamknąć mi usta, nie udało się to nikomu. Ostatnio cenzurę zastosowało wobec mnie właśnie starostwo powiatowe, odbierając mi możliwość komentowania postów na facebookowym profilu urzędu (w dalszym ciągu nie uzyskałem odpowiedzi ma pytanie, czy cenzorem powiatowym jest Daniel Szurka - pracownik tego urzędu i miejski radny z komitetu Tomasza Ciszewicza).
Teraz i w tym miejscu internauci straszą mnie prokuratorem...

Więc chciałbym Was poinformować, że z pokorą przyjmuję krytykę, ze stoickim spokojem podchodzę do kolejnych na mnie ataków, i solennie obiecuję, że dalej będę robił swoje.

Dla dobra mieszkańców :)

I tyle w tym temacie ;)

pozdrawiam serdecznie

Robert Włodek
(póki co - jeszcze na wolności :laugh:)".
Mieszkaniec aktywny. Wicestarosta Powiatu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert Włodek.

Odp: 3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/07 08:19 #22819

  • halinka0000
  • halinka0000 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/artic...6/POWIAT11/150609695

To wydarzenie nie mające precedensu. Incydent pokazuje jak otwarcie i jawnie element kryminalny usiłuje zastraszać urzędników państwowych i wpływać na ich decyzje. Sprawą powinna się zainteresować prokuratura. Są stosowne paragrafy za takie praktyki! Walczmy z mafijna subkulturą naszego miasta! Walczmy z klanami!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez halinka0000.

Odp: 3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/07 09:05 #22821

  • halinka0000
  • halinka0000 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

Office napisał: A co to znaczy ``ZWROCIMY SIE`'?
Skoro juz tak oficjalnie mowisz to wypadaloby sie przedstawic? Chcialabym wiedziec kto tak poluje na nie wygodnego pana W. Prawda boli i zawsze przeszkadzaja Ci co te prawde ujawniaja. Sadze ze pierwsze co trzeba jak najszybciej udowodnic wine pana starosty. Ja jestem bardziej za tym niz za twoimi anonimowymi wywoadami.Ja nie jestem strona w sprawie i lata mi to . Ale nie podoba mi sie szkalkowanie ludzi dazacych do prawdy.


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/07 10:03 #22822

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Przyklasnela bym gdybys nie poprzkrecala faktow.
Otoz jak najbardziej ``mafijna subkultura`` ma sie bardzo dobrze i coraz bardziej odnosze wrazenie ze na poziomie towarzystwa rzadzacego.I w tym przypadku jak najbardziej mozemy mowic o ``elemencie kryminalnym`` . Najciekawsze i to zu pewnoscia rzueczywiscie mogloby to byc dla prokuratury ale nie na szczeblu rejonowym a przynajmniej okregowym. Ba pojde o krok dalej i powiem szczerze, ze slowa te sie potwierdza kiedy wreszcie dojdzie do sprawy jesli chodzi o pana staroste. Nasz kraj pograza sie wlasnie przez trollowanie normalnych ludzi darzacych do prawdy. Trolujesz Ty i tobie podobni. Waszym zadaniem jest wybielanie na forach ludzi z polswiatka i traktowanie sprawiedliwosci jako cos z gatunku egzotyki. Wkurza mnie to, ze przez tobie podobnych nasz kraj jest rozkradany i sprzedawany. Nie myslicie o potomnych tylkko o wlasnych zadach. Ale czas z tym skonczyc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/07 12:03 #22825

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Chciał bym tylko nadmienić , że Robertowi Włodkowi / w związku z Jego apelem podaję pełne imię i nazwisko / grozi również dożywocie za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem , tyle , że jak dotąd nikogo nie zamordował. Ot taka uwaga drobna . Może da do myślenia.
:laugh: :laugh: :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/07 12:13 #22826

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Masz racje jkn51 , A z tego co mi wiadomo to Robertowi Wlodkowi grozi rowniez dozywotni zakaz rozmowy z forumowymi wariatkami i znizania sie do ich poziomu. Osobiscie od dzisiaj mu tego zakazuje. Zakazuje jemu rowniez wchodzenia w jakiekolwiek proby negocjacji z miejcowymi idiotami wyzszego szczebla chyba ze rozmowa bedzie dotyczyla konstruktywnego myslenia na rzecz rozwoju naszego miasta. Powiem tak. Robert Wlodek rob swoje inni za swoje trollowanie dalej niech biora kase
Za tę wiadomość podziękował(a): Maester

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/07 13:00 #22827

  • halinka0000
  • halinka0000 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

Office napisał: Przyklasnela bym gdybys nie poprzkrecala faktow.
Otoz jak najbardziej ``mafijna subkultura`` ma sie bardzo dobrze i coraz bardziej odnosze wrazenie ze na poziomie towarzystwa rzadzacego.I w tym przypadku jak najbardziej mozemy mowic o ``elemencie kryminalnym`` . Najciekawsze i to zu pewnoscia rzueczywiscie mogloby to byc dla prokuratury ale nie na szczeblu rejonowym a przynajmniej okregowym. Ba pojde o krok dalej i powiem szczerze, ze slowa te sie potwierdza kiedy wreszcie dojdzie do sprawy jesli chodzi o pana staroste. Nasz kraj pograza sie wlasnie przez trollowanie normalnych ludzi darzacych do prawdy. Trolujesz Ty i tobie podobni. Waszym zadaniem jest wybielanie na forach ludzi z polswiatka i traktowanie sprawiedliwosci jako cos z gatunku egzotyki. Wkurza mnie to, ze przez tobie podobnych nasz kraj jest rozkradany i sprzedawany. Nie myslicie o potomnych tylkko o wlasnych zadach. Ale czas z tym skonczyc.


Kolega nagrywa kolegę bez jego zgody! TO ODRAŻAJĄCE! Sama myśl dla normalnych ludzi jest odrażająca! Zdrada brak lojalności??!!! Jak można uznać taki materiał za wiarygodny?!
Metody działania kryminalne metody działania a do tego pełna amatorszczyzna.
Jedyny zarzut że się żali starosta że za mało zarabia i z tym do prokuratury?!????
Niepoważne to wszystko i tacy ludzie zostają radnymi! Ten Robert W. to cwany debil i mam nadzieję że poczuje to po kieszeni . Tak czy inaczej nie uniknie odpowiedzialności!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez halinka0000.

Odp: 3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/07 13:21 #22828

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Nie wiem czy sie smiac czy plakac z twojego wpisu halinka0000. Jestes nie powazna. Bedac na miejscu Roberta Wlodka juz bys miala problemy i sprawe o znieslawienie. Jak mozesz go nazwac debilem sama nie prezentujac nic poza rynsztokowym poziomem wyslawiania?
Jesli jestes strona w jakiejs sprawie to zalatwiaj swoje problemy poprzez sad a nie na forum bo tylko sie osmieszasz. Po pierwsze nagrywac sobie kazdy moze i co najwyzej nie moze byc to uznane za dowod w sadzie. Po drugie wnioskuje ze Robert musial miec powod nagrywajac goscia (jak naprzyklad nie wiarygodnosc). Po trzecie jesli nie wiesz to cie uswiadomie , ze jest artykul mowiacy o n tym ze osoba sprawujaca takie stanowisko jak sam Luczynski nie moze dorabiac. I ostatnie. Jak dla mnie Pan Luczynski nadaje sie jedynie do skladania szaf . Wiem bo nic nie szlo z nim zalatwic, wogole nie byl pomocny zarowno jako zastepca burmistrza ani jako starosta. Odnosilam nawet wrazenie ze chce przseskoczyc samego burmistrza.Ostatnie moje zdanie do Ciebie. Kim Ty jestes zeby oceniac jakim czlowiekiem jest Robert Wlodek i kim jestes mowiac ze ``sie nim zajmiesz``? Smieszna marna kobiecinko o ile wogole jestes kobieta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/07 13:27 #22830

  • Maester
  • Maester Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 1
Kochana halinka trzęsie majtami, jak mała dziewczynka. O jakiego to ROBERTA W. ci chodzi? Kogo nazywasz tchórzliwe szantażystą i cwanym debilem? Od kogo odbierasz instrukcje dziecino? Rozwiń nam ten skrót, bo drżymy z ciekawości, kogo masz na myśli. A może sęe po prostu boisz? Może po prostu do pięt nie dorastasz ludziom, którzy walczą z otwartą przyłbicą i nie chowają się za monitorem, nazywając głośno przestępców przestępcami. Jesteś typowym "wojskiem dywanowym". Wystaw zasmarkany nos, przedstaw się i głośno powiedz. kogo masz na myśli pisząc Robert W.?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/07 13:43 #22831

  • halinka0000
  • halinka0000 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

Office napisał: Nie wiem czy sie smiac czy plakac z twojego wpisu halinka0000. Jestes nie powazna. Bedac na miejscu Roberta Wlodka juz bys miala problemy i sprawe o znieslawienie. Jak mozesz go nazwac debilem sama nie prezentujac nic poza rynsztokowym poziomem wyslawiania?
Jesli jestes strona w jakiejs sprawie to zalatwiaj swoje problemy poprzez sad a nie na forum bo tylko sie osmieszasz. Po pierwsze nagrywac sobie kazdy moze i co najwyzej nie moze byc to uznane za dowod w sadzie. Po drugie wnioskuje ze Robert musial miec powod nagrywajac goscia (jak naprzyklad nie wiarygodnosc). Po trzecie jesli nie wiesz to cie uswiadomie , ze jest artykul mowiacy o n tym ze osoba sprawujaca takie stanowisko jak sam Luczynski nie moze dorabiac. I ostatnie. Jak dla mnie Pan Luczynski nadaje sie jedynie do skladania szaf . Wiem bo nic nie szlo z nim zalatwic, wogole nie byl pomocny zarowno jako zastepca burmistrza ani jako starosta. Odnosilam nawet wrazenie ze chce przseskoczyc samego burmistrza.Ostatnie moje zdanie do Ciebie. Kim Ty jestes zeby oceniac jakim czlowiekiem jest Robert Wlodek i kim jestes mowiac ze ``sie nim zajmiesz``? Smieszna marna kobiecinko o ile wogole jestes kobieta.


Robert W. jest niepełnosprawnym umysłowo paranoikiem przestępcą! Od radnego wymagam podstawowych umiejętności interpersonalnych i chociaż ogólnej wiedzy merytorycznej i najważniejsze uczciwości!
A okazał się kiepskim szantażystą intryga na poziomie przedszkola. No wybacz to jest dno kompletne! Mnie i czytelników interesuje kto się nim posłużył do załatwienia swoich porachunków! Nie mam wątpliwości jest li tylko narzędziem w rękach nie mniej chorych delikwentów. I do tych delikwentów obiecuję ci że dotrzemy! I postawimy ich przed sądem! Nie ma mojej zgody na szantaż w polityce! Na pracę urzędników w atmosferze szantażu zastraszania i obelg. To są obywatele wybrani przez społeczeństwo i to należy uszanować. Co więcej należy ich chronić przed działalnością elementu kryminalnego!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/07 14:18 #22832

  • Maester
  • Maester Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 1
Halinko droga!
Upał mamy straszny, idź dziewczę na basen, ochłoń. Robert W. nie jest radnym i nie ma radnego w Słubicach o takich inicjałach.
Za tę wiadomość podziękował(a): amelia81

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/16 19:40 #22857

  • amelia81
  • amelia81 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 1
Za pomówienia i zniesławienie też można mieć wyrok :) Ukrywanie się pod jakimkolwiek nickiem nie daje prawa do obrażania innych, jak również nie gwarantuje anonimowości. Powodzenia Halinko, bo będzie Ci potrzebne

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 3 lata więzienia grozi szantażyście Robertowi W. za szantażowanie urzędników. 2015/08/18 19:28 #22866

  • Kalina
  • Kalina Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 1
Za takie inwektywy ze strony osoby,ukrywajacej sie pod nickiem "Halinka",to Pan Robert Wlodek ma sprawę w sądzie wygrana w kieszeni.Kilka lat temu troll tez mnie dopadl.I wygralam,apelacja nie pomogla:).Osobo"Halinka",masz prawo wyrażać odmienne poglady,ale na poziomie większości czytelnikow tego forum,ogólnie przyjętych w netykiecie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1