Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Księgowa dołaczyła do podejrzanych. Zarzuty mają prawie wszyscy dyrektorzy szkół powiatowych. 2014/03/28 15:03 #18849

  • Robert69
  • Robert69 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W tej aferze bierze udział kilkadziesiąt osób. To nie jest jakaś jedna czarna owca. Taki proceder wymaga koordynacji. To jest zoorganizowana przestępczość. Dyrektorzy szkół zamieszanych w tę aferę musza mieć gwarancję ze nawet jesli proceder wyjdzie na jaw znajdą zatrudnienie gdzie indziej. Inaczej by tak nie ryzykowali. Dalej muszą być pewni że nie poniosą z tego tytułu żadnych konsekwencji. O działalności słubickiego sądu różne rzeczy można przeczytać. Pisze się również na forach że w Słubicach rządzi mafia.
www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/artic...8/POWIAT11/140329373

Minister Gowin chciał za jednym zamachem uciąć łeb mafijnej hydrze , likwidując Sądy Rejonowe które wg. niego są nieskuteczne w zwalczaniu zorganizowanej przestępczości!

Niestety wygrała Polska układów! Prezydent podpisał wczoraj ustawa przywracającą Sądy Rejonowe. To porażka praworządności to klęska Państwa Prawa! Walka z układami , walka z mafią musi być kontynuowana z jeszcze większym zaangazowaniem niż dotychczas! Jesteśmy tego świadomi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert69.

Odp: Księgowa dołaczyła do podejrzanych. Zarzuty mają prawie wszyscy dyrektorzy szkół powiatowych. 2014/03/28 22:53 #18850

  • ryba1
  • ryba1  Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ktoś szuka na gwałt sensacji a może punktów do klasyfikacji wyborczej, na prawdę mam to głęboko, ale nie wierzę jednak w sens tych tzw. przetargów, główna idea tego ustrojstwa to - jak najtaniej, czy znaczy to, że najlepiej, pewno nie. Nie wierzę w złą wolę Pani dyr. z Rolniczaka, nie wierzę również w zachłanność dyr. Szkoły Technicznej. Nie zawsze zgodnie z wytycznymi, Ustawami i innymi nie mającymi nic wspólnego z normalnością, przepisami wychodzącymi z Wiejskiej, znaczy dobrze, realnie czy nawet ekonomicznie. Opanowała nas magia nienawiści, zazdrości, chęci bycia mądrzejszymi od innych, nie ważny interes społeczny, nie ważne dobro innych, ważne żeby to moja zawiść upodliła tych ,którzy chcą coś zrobić, chcą pokazać, że jednak można, opanujmy się trochę, chcecie drugiej Ukrainy, ja na pewno nie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Księgowa dołaczyła do podejrzanych. Zarzuty mają prawie wszyscy dyrektorzy szkół powiatowych. 2014/04/06 08:25 #18895

  • Robert69
  • Robert69 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

ryba1 napisał: Ktoś szuka na gwałt sensacji a może punktów do klasyfikacji wyborczej, na prawdę mam to głęboko, ale nie wierzę jednak w sens tych tzw. przetargów, główna idea tego ustrojstwa to - jak najtaniej, czy znaczy to, że najlepiej, pewno nie. Nie wierzę w złą wolę Pani dyr. z Rolniczaka, nie wierzę również w zachłanność dyr. Szkoły Technicznej. Nie zawsze zgodnie z wytycznymi, Ustawami i innymi nie mającymi nic wspólnego z normalnością, przepisami wychodzącymi z Wiejskiej, znaczy dobrze, realnie czy nawet ekonomicznie. Opanowała nas magia nienawiści, zazdrości, chęci bycia mądrzejszymi od innych, nie ważny interes społeczny, nie ważne dobro innych, ważne żeby to moja zawiść upodliła tych ,którzy chcą coś zrobić, chcą pokazać, że jednak można, opanujmy się trochę, chcecie drugiej Ukrainy, ja na pewno nie.


To w co Pani wierzy jest Pan osobistą sprawą! Nic nie usprawiedliwia łamania prawa!.
Państwo z oświaty wysłali bardzo zły sygnał do młodzieży którą powinni wychowywać w duchu odpowiedzialności ,uczciwości i poszanowania prawa. Zawiedli zaufanie społeczne, nie sprawdzili się jako autorytety!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Księgowa dołaczyła do podejrzanych. Zarzuty mają prawie wszyscy dyrektorzy szkół powiatowych. 2014/07/14 11:50 #19470

  • doda 2
  • doda 2 Avatar
  • Gość
  • Gość
To skandal jaki element jest zatrudniany w tej oświacie. Bierni ale wierni. Wszystko to naszym kosztem ,kosztem młodzieży.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Księgowa dołaczyła do podejrzanych. Zarzuty mają prawie wszyscy dyrektorzy szkół powiatowych. 2014/11/20 10:56 #20855

  • luiza hej
  • luiza hej Avatar
  • Gość
  • Gość
Wydział Oświaty w Słubicach to najbardziej patologiczny tego typu wydział w Polsce!
Z opowieści wiem co się działo przed laty w szkole samochodowej która de facto stała się przechowalnią nauczycieli alkoholików! Notorycznie pił dyrektor szkoły i kilku wychowawców razem z nim!
W szkole panowała przemoc rządziły gangi! 1500 uczniów było demoralizowanych i indoktrynowanych przez lata! Jak widzę w kontekście ostatnich afer z udziałem dyrektorów szkół patologia nie osłabła a jeszcze się wzmogła , dyrektorem oświaty został przestępca kryminalny!???
Nasza młodzież trafia w ręce kryminalistów i indoktrynatorów! Ciekawa jestem jak wygląda poziom dydaktyczno wychowawczy szkoły gdy cały wydział jest pod kontrolą szemranego towarzystwa!?
Skandal nie mający sobie równie bardziej bulwersujących!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez luiza hej.
  • Strona:
  • 1