Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Dzien dziecka 2011/05/25 10:14 #9029

  • yju
  • yju Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy ktoś wie coś o planowanych imprezach dla dzieci 1 czerwca ? Coś się będzie działo czy trzeba szukać atrakcji w innym mieście? Jeżeli ktokolwiek coś wie to proszę się podzielić informacjami. Chcę jakoś fajnie zaplanować ten dzień swoim dzieciom. B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dzien dziecka 2011/05/25 12:41 #9030

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Wiemy na pewno, że będą puszczane dla dzieci bajki w kinie. Szczegóły na ten temat postaramy się zamieścić dziś lub najpóźniej jutro. Będą też bilety do wygrania na poszczególne seanse (rodzic + dziecko). O innych atrakcjach na razie nie słyszeliśmy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dzien dziecka 2011/05/25 12:56 #9031

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Nauczony poprzednimi latami proponuję wyjazd z dziećmi do innego miasta.
Zrobisz dziecku frajdę jak pojedziesz np. do Bad Saarow na baseny z termalną solanką.
Jak czytasz odpowiedź admina, to widzisz, że najlepiej i najłatwiej dla nich to zamknąć Ciebie i Twoje dziecko na kilka godzin w murach kina i puszczać bajki.
To jest dopiero organizacja !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dzien dziecka 2011/05/25 13:41 #9034

  • dżozef
  • dżozef Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 62
  • Otrzymane podziękowania: 1
Kaczka przecież burmistrz oszczędza, nie wiesz o wielkim planie zaciskania pasa? :)
Dzieciom też się oberwało przy okazji, ale myślę że niewielkim kosztem coś jednak mogli zorganizować. Maluchom wiele nie trzeba, jakiś dmuchany plac zabaw, wata cukrowa za free, muzyka i gotowe. 1 czerwca wypada w środę, więc pewnie i przedszkola coś będą robić. Bo nie chodzi o to żeby wyjeżdżać do NRD czy sąsiednich miejscowości, ale żeby taki dzień móc godnie spędzić u siebie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dzien dziecka 2011/05/25 14:09 #9036

  • yju
  • yju Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 0
Może to naiwne , ale w pierwszej chwili myślałam, że bajki będą darmowe. Jednak admin pisze o wejściówkach do wygrania :( Szkoda, że nie wszystkie dzieci jednak będą mogły je zobaczyć nawet w taki dzień. Przecież dzieciakom naprawdę dużo nie trzeba, darmowe baloniki jakieś cuksy rozdawane przez kogoś śmiesznego, gry ,zabawy ewent. jakiś koncert dzieciaków z przedszkoli na placu. Przecież nie trzeba zapraszać gwiazd. W taki dzień mogą wykazać się nasze małe GWIAZDECZKI- rodzice rozpływali by się z dumy, a dzieciaki miały by ogromną frajdę. Może w przyszłym roku ja się wezmę za organizację czegoś takiego...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dzien dziecka 2011/05/25 14:42 #9037

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Trochę przewrotnie.
Kogo interesują wasze dzieciaki ?
OSiR ? dyrektor na wylocie, ma w nosie organizację czegokolwiek. Najważniejsze, żeby były pieniądze na pensje dla pracowników. Impreza dla dzieci bez środków, a tylko z pomysłem ? To przekracza możliwości intelektualno-organizacyjne kierowników, kierowniczków i dyrektorków OSiR.

SMOK ? niedoszły v-ce starosta ma w nosie organizację czegokolwiek. I tak go nie zwolnią bez zgody kolegów z rady. Wystarczy powiedzieć, że nie ma pieniędzy na organizację Dnia Dziecka i pracownicy mają luzzz. Najważniejsze, żeby na wypłaty były pieniądze.

Burmistrz ? co to za prestiż pokazać się wśród gówniarzy. Zlot Gwiaździsty to dopiero to !
Na to pieniędzy nie zabraknie. Na takim Dniu Dziecka to można tylko zjeść watę cukrową. Na takim Zlocie Gwiaździstym można się nażreć i nachlać do syta za darmo, a i rączki prominentów pościskać warto.

Tak więc drodzy rodzice. Wasze pociechy, wasz problem !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Dzien dziecka 2011/05/25 17:55 #9041

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Zgadzam sie z kaczkaTwoje dzieci-Twój problem.Chcesz im fajnie zorganizowac czas??Zawieź je na basen do Frankfurtu,do McDonalda itp,a nie patrz na :darmowe baloniki i cuksy: ;-))Nie pamietam zeby na dzień dz.było cos w miescie organizowane/ale nie interesowałam sie zbytnio tym/i kazdy rodzic sam robi we wlasnym zakresie niespodzianke dzieciom.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1