Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Do Antos 2009/09/29 13:20 #3921

  • kika
  • kika Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jeśli to ma być wyjście z jedzeniem to polecam bagatele jeśli w zaciszu to puerto i piwo u gawdy zostaje. Proponuje połączyć te trzy rzeczy i jeden lokal wybrać.;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kulturalny lokal do sobotniego wyjscia w Slubicach 2009/10/01 15:44 #3957

  • KkK
  • KkK Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Na weekendowe i nie tylko wypady polecam chyba najbardziej London Pub. Fajny klimat, żadnych dyskotek, obsługa szybko reaguje na ewentualne burdy i jest miła, piwko stosunkowo drogie (Żywiec za 5,5) ale do przejścia ( za 4 zł to można w wyszynku pod trupkiem się napić w towarzystwie pijanych dederaków), przekąski, billard, szafa grająca, dart - wszystko na miejscu:). Jedyny minus - muzyka niepasująca kompletnie do klimatu pubu (amerykańskie hity w miejscu stylizowanym na tradycyjny londyński pub??). Dla mnie najlepszy w Słubicach klimat na posiedzenie przy piwku, wciągnięcie jakiegoś meczu i pogadanie ze znajomymi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kulturalny lokal do sobotniego wyjscia w Slubicach 2009/10/01 16:07 #3958

  • Funia
  • Funia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W sumie to przydałoby się coś takiego, gdzie nie ma hałasu, można spokojnie wypić kawę czy drinka, zjeść ciastko czy loda i gdzie nie ma zbyt wiele mlodzieży, bo ludziom w średnim wieku to naprawdę Słubice nie dają dużego wyboru...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kulturalny lokal do sobotniego wyjscia w Slubicach 2009/10/01 17:22 #3961

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Funia napisał:

W sumie to przydałoby się coś takiego, gdzie nie ma hałasu, można spokojnie wypić kawę czy drinka, zjeść ciastko czy loda i gdzie nie ma zbyt wiele mlodzieży, bo ludziom w średnim wieku to naprawdę Słubice nie dają dużego wyboru...

Funia, jest takie miejsce !
To dom, jak dzieci wyjadą na wakacje :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Do Antos 2009/10/08 10:20 #4043

  • ANTOS
  • ANTOS Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
To , że jesteś po 30 stce nie musi oznaczac , że jesteś znudzona życiem lub znerwicowana . Wiek Twój również nie wskazuje na to, że mulące lokale w 3 ciej strefie miasta są twoim weekand-owym ,, targetem'' ......no ale sama wiesz lepiej jak się czujesz i jaki jest Twój biologiczny wiek....

Trzymaj się cieplutko i najlepiej zacznij robic robótki na drutach( w puerto przy kominku - nie dostaniesz reumatyzmu ,a jak opanujesz ciekawy wzorek , to wzbudzisz sympatię jakiegoś zmulonego gościa po 50 stce)
, od babci słyszałem , że robótki t pomagają ukoic sfrustrowaną duszę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Do Antos 2009/10/08 11:32 #4044

  • Babina Balbina
  • Babina Balbina Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Hi! Antos powyzszy post byl skierowany pod moim adresem? Jezeli tak to spiesze wytlumaczyc, ze nie jestem zestresowana, znerwicowana kobieta. Robotki reczne nie kreca mnie. Mam inne hobby o wiele ciekawsze. Smialo bym powiedziala, ze mam wiecej "powera" niz mlodziez z ktora sie zreszta swietnie rozumiem.. Ale nie chcialabym wyladowac w lokalu i czuc sie jak "dzidzia piernik".:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Do Antos 2009/10/08 12:45 #4045

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ANTOS napisał:

To , że jesteś po 30 stce nie musi oznaczac , że jesteś znudzona życiem lub znerwicowana . Wiek Twój również nie wskazuje na to, że mulące lokale w 3 ciej strefie miasta są twoim weekand-owym ,, targetem'' ......no ale sama wiesz lepiej jak się czujesz i jaki jest Twój biologiczny wiek....

Trzymaj się cieplutko i najlepiej zacznij robic robótki na drutach( w puerto przy kominku - nie dostaniesz reumatyzmu ,a jak opanujesz ciekawy wzorek , to wzbudzisz sympatię jakiegoś zmulonego gościa po 50 stce)
, od babci słyszałem , że robótki t pomagają ukoic sfrustrowaną duszę.

Po Twoim poście Antoś zrozumiałem, że proponujesz swoje towarzystwo Paniom w średnim wieku.
Czym ty Antoś się zajmujesz ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2