Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Juwenalia 2009/05/16 01:02 #2385

  • kusy0s9
  • kusy0s9 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 71
  • Otrzymane podziękowania: 2
Jak wrażenia po juwenaliach, szczególnie po wczorajszej imprezie hip-hopowej, dobrze zorganizowana??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Juwenalia 2009/05/18 09:45 #2393

  • kbl
  • kbl Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jako strona organizująca musimy przyznać, że impreza chyba przerosła nasze oczekiwania. Wyszło wspaniale, medycy i ochrona niemiała żadnych większych interwencji, policja nie przyjechała ani razu, nie było bijatyk i temu podobnych problemów. Ludzie w większości przestrzegali regulaminu, a jeśli nie to spokojnie wypełniali polecenia ochrony i straży studenckiej. Jedyny problem to oczywiście brak bramek anty-demonstracyjnych, ale to już wyjaśniłem ze sceny - po prostu logistyczny błąd, ale całe szczęście okazało się to zbędne..

Bawiliścię się bardzo kulturalnie i mam nadzieję, że Słubice wreszcie polubią studentów, bo zrobiliśmy to między innymi dla Was a nie przeciwko Wam :)

Pamiętajcie też, że nie jesteśmy profesjonalnymi organizatorami, prawie wszyscy z nas robili coś takiego po raz pierwszy, dlatego nie wieszajcie na nas psów za delikatne organizacyjne potknięcia. budżet, umiejętności i szczęście sprawiło że wyszło to cudownie i tak. Mam nadzieję, że za rok atakujemy o wiele mocniej, dłużej, głośniej i z większym budżetem, ale tak samo spokojnie i cudownie ! :)

Pozdrawiam

p.s. dzięki wielkie dla wszystkich organizatorów, dla Smoka, OSIRu, sponsorów, ochronie, administracji osiedla, administracji CP i pomocnych wolontariuszy !

kbl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kbl. Powód: dop.
  • Strona:
  • 1