Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

KINO 2009/05/07 11:21 #2263

  • stan
  • stan Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Kino jest, ale z jego promocją jakoś nie bardzo się starają. Dzisiaj tj. 7 maja chcę się dowiedzić co będzie wyświetlane na weekend a tu repertuar kina na kwiecień!! Super!!! Za miesiąc je zamkną bo nikt nie chodzi!!! Swoją droga słyszałam że zamiast kinowych foteli są raczej krzesła szkolne - może więc lepiej pojechać do prawdziwego kina i miło spędzić czas - tym bardziej że repertuar mogę sprawdzić w necie miesiąc do przodu!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:KINO 2009/05/10 16:46 #2296

  • Hanka
  • Hanka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
stan, dla chcacego nic trudnego.
nie wiem, gdzie szukales, ale tu: www.smok.slubice.pl/dokument,kino.htm zawsze jest aktualny spis wyswietlanych filmow (na weekend, na ktory szukales, takze)
krzesla szkolne to masz chyba u siebie w jadalni. nie sluchaj tyle, tylko sie przejdz i sam zobacz, dopiero wtedy oceniaj, czy jest to wystarczajacy komfort dla Ciebie, czy nie.
ja bylam juz w naszym kinie kilka razy i uwazam, ze jak na male miasteczko, kino jest zdecydowanie wystarczajace, wygodne, a dzwiek i obraz dorownuja najlepszym, jak to mowisz "prawdziwym kinom"!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:KINO 2009/05/11 14:37 #2310

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No niestety juz nie aktualny, mamy nowy tydzien a na najblizszy weekend "planu jazdy" nie ma.
Skoro sa tylko dwa seanse w tygodniu danego filmu to faktycznie przydaloby sie zrobic rozpiske repertuaru z dluzszym wyprzedzeniem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:KINO 2009/05/14 13:40 #2377

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jest 14 maja 2009r., godzina (w przyblizeniu) 13:40.
Na stronie informacyjnej SMOK-u i kina repertuar nadal jest na dzien 8 i 9 maja 2009r. i brak jakiejkolwiek informacji co lub, czy w ogole bedzie wyswietlane w najblizszym czasie.
Tu stan ma racje, padnie nastepne kino(a moze juz padlo?) w Slubicach, tylko ze teraz nie z barku chetnych a z braku informacji o aktualnym repertuarze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1