Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Gdzie wesele- Park hotel czy Restauracja Perła? 2014/05/24 17:07 #19182

  • stella
  • stella Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, znalazłam tu na forum wątki dotyczące miejsc na wesele. Najbardziej proponowane były właśnie te 2 miejsca w Rzepinie. Wiadomo, że najwięcej szczegółów dowiesz się od kogoś kto tam był i się bawił, więc jeżeli ktoś ma jakieś opinie to proszę bardzo napisać. A jeszcze byłoby fajniej jak by się znalazły osoby, które były w obu miejscach i mogą je porównać. Wesele będzie na ok 80-90 osób, chcę polskie jedzenie i nie ukrywam, że cena gra rolę. ;)
Z góry bardzo dziękuję za każdy wpis.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Gdzie wesele- Park hotel czy Restauracja Perła? 2014/05/25 00:15 #19183

  • temek
  • temek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 2
Hej,
Obie sale pomieszczą taką liczbę osób, jednak wydaje mi się, że w Perle jest więcej miejsca, może nie tyle co do siedzenia, a do tańczenia. W hotelu, na środku parkietu stoi słup, ale to pewnie widziałaś :)

Jeżeli chodzi o wystrój sali to zdecydowanie wygrywa hotel Park. Jedzenie to kwestia gustu, ja jednak zdecydowanie wole to z Parku. Cena - z tego co się orientuję to w Perle jest trochę taniej ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Gdzie wesele- Park hotel czy Restauracja Perła? 2014/05/25 12:56 #19188

  • dnap
  • dnap Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 3
Bywam z kamerą w obu lokalach kilka razy w roku. W obu lokalach podobna obsługa, jakość jedzenia itd. - wszystko bez zarzutów. Za "Parkiem" przemawia pojemny parking dla gości, ale koło "Perły" też jest gdzie zaparkować. A plus dla "Perły" to dużo większa sala w kształcie litery "T", więc niby to jedna sala ale w sumie to ludzie nie tańczą przy stolikach tylko jakby "z boku", sala dużo jaśniejsza i duży ogródek na zewnątrz z wieloma stolikami i krzesłami pod parasolami. Nie znam cen w żadnej z nich, ale poza tym moim zdaniem "Perła"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1