Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Majówka w Słubicach. 2014/04/29 07:45 #19022

  • ARIFAZ
  • ARIFAZ Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam Słubiczan.
Mam pytanie, czy na majówkę będzie coś zorganizowane dla mieszkańców Słubic, poza festynem dobroczynnym w rolniczaku, na którym jak sama nazwa wskazuje trzeba zebrać trochę "kasy"? W całym województwie władze organizują imprezy dla mieszkańców, w Drezdenku będzie Sylwia Grzeszczak, w Zielonej Górze będą finaliści The Voice of Poland, w Żaganiu Lemon, w Wolsztynie Video, Mezo i Kamil Bednarek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Majówka w Słubicach. 2014/04/29 10:00 #19024

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Tu znajdziesz informacje o wspomnianym przez Ciebie festynie dobroczynnym:
www.slubice24.pl/wiadomosci/kultura/5733...y-festyn-dobroczynny

Z tego co się orientujemy innej miejskiej imprezy w trakcie długiego majowego weekendu nie będzie. Być może z tego powodu, że kilka dni później (konkretnie 9 maja) będzie organizowany wspólnie z Frankfurtem "Dzień Europy". Jutro odbędzie się na ten temat konferencja prasowa, więc będziemy mogli podać więcej szczegółów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Majówka w Słubicach. 2014/04/30 12:57 #19031

  • ARIFAZ
  • ARIFAZ Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Informacje jakie zebrałem są następujące: w roku 2013 nie było żadnego koncertu na "Dni Europy", w tym roku również nie będzie jakiejś popularniejszej "gwiazdy", jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić. A zatem pozostają nam wyjazdy do innych miast lubuskich, odsyłam do gazety lubuskiej, co i gdzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Majówka w Słubicach. 2014/04/30 13:33 #19032

  • no123
  • no123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Majówka w Słubicach. 2014/04/30 18:43 #19035

  • ARIFAZ
  • ARIFAZ Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Zapoznałem się z programem, dziękuję za link. Oferta jest owszem bogata ale potwierdza się moja opinia, że koncertów dla mieszkańców Słubic nie będzie. Jestem szczęśliwym ojcem dwojga dzieci i raczej nie wybiorę się z nimi na wykłady, dyskusje z ekspertami czy warsztaty. Podsumowując jest to święto dla studentów i mieszkańców Frankfurtu. Odsyłam wszystkich do wpisu wyżej, gdzie jest informacja o koncertach w innych miastach z okazji rocznicy wstąpienia do UE.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1