Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

O:Koncert 2009/04/20 19:43 #2132

  • P.
  • P. Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
1. Collegium Polonicum jest częścią Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytetu Europejskiego we Frankfurcie nad Odrą, w związki z czym jest to teren Uniwersytetu.
2. dlaczego hip hop a nie punk czy metal? prosta sprawa - sam słucham muzyki rockowej, a jako członek RSS byłem za tym żeby zrobić hip hop - jeden poważny powód: na to przyjadą/przyjdą ludzie! po jaki kiep mamy wywalać 4x więcej kasy dla garstki 30 osób? Gram koncerty w Słubicach od lat, nie było koncertu w Witku na który bym nie poszedł, widzę jak wygląda scena muzyki rockowej w Słubicach. Zero, nic i żenada. mamy kilka fajnych ostrych kapel, które potrzebują tylko trochę wsparcia od publiczności. czytam w necie, że ludzie chcą koncert, organizuję kapelę typu Behavior, przychodzi 200 ludzi a po północy większość domaga się techno-dysko-dancingu, do tego nikt się nie bawi a zajebista część narzeka na "za drogie bilety".

nie ma sensu.

składy hip hopowe były jedynym wyjściem - po pierwsze biorą mniej siana niż zespoły rockowe (co jako członek zespołu sam potwierdzam i uważam że jest to logiczne - jest ich mniej, mają mniej sprzętu, biorą mniej siana), mają o wiele większy posłuch wśród ludzi (no niestety, ale dobry rock nie jest dziś w cenie) a po trzecie są bardziej chętni do grania na takich imprezach.

zapraszam na koncert zespołu patefon w klubie Witkacy, który również będzie częścią Euronaliów. po raz kolejny podnoszę rękawicę rzuconą mi w twarz i po raz kolejny czekam jak pieprzony idiota, że wreszcie Słubice mi udowodnią, że warto jest cokolwiek tutaj robić.

z szacunkiem i ogromnymi pozdrowieniami dla ludzi którym się chce coś zrobić i dążą do tego mimo przeszkód!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koncert 2009/04/20 19:53 #2133

  • P.
  • P. Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
myślę również, że całkiem dobrym sparingiem i rozeznaniem będzie koncert zespołu Hemoglobina w Witkacym, za dwa czy trzy dni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koncert 2009/04/20 20:44 #2134

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
1. Teren uniwersytetu to nie to samo co uniwersytet.
2. W knajpach pokroju Witkacy to moga sie odbywac spotkania kola gospodyn wiejskich. Prawdziwy koncert rockowy/metalowy to musi byc impreza plenerowa.

Powiem/napisze tak, nie bylo jeszcze CP i w Slubicach zjawialy sie kapele rockowe, graly w SMOK-u, na Placu Bohaterow, pamietam tez jakies koncerty na lakach. Ktos je wtedy zapraszal i ktos na te koncerty chodzil. Czy teraz nikt takich zespolow nie zaprasza bo nie ma publiki dla tego typu muzyki czy odwrotnie, to nie ma znaczenia. Jak dla mnie koncert rockowy w Witkacym czy innej Piwnicy to pomylka. Ale moze ja stary juz jestem, bo mnie ostatnio prostata napierdala.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koncert 2009/04/20 22:01 #2135

  • P.
  • P. Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Możliwe, że to kwestia gustu bo ja uwielbiam grać i słuchać koncertów w klubach, nienawidzę natomiast plenerówek.
Kiedyś owszem, odbywały się koncerty na Łąkach, na placu, na rondzie itd itp. schodzilo sie cale miasto i wpieprzało kielbase, nieważne czy IRA czy Maryla czy Cool Kids Of Death, ważne że kiełba i browar. najbardziej żenująca sytuacja dla muzyka (nawet bardziej niż granie przed 10 osobami). Ale i tak najlepszy był koncert na stadionie - plener mistrzowski. Fajne kapele i 100 osób rozpieprzone na stadionie - prawie jak na Wiśniewskim

Co do euronaliów to widzę, że nie bardzo ogarniasz w kwestii finansów.

Jeden skład hip hopowy bierze maksimum 10.000zł i to jeśli jest naprawdę grubo znany. Grubo znany zespół rockowy (mówiąc tylko o polskich) czyli np. Pudelsi lub Kazik to minimum 30.000zł (w przypadku Juwenaliów wszelkiego rodzaju niektórzy podnoszą celowo stawki)
do tego dochodzi nocleg, alkohol, VIP-Room, zwrot kosztów i kupa innych niespodzianek dla 5-10 osób zamiast dla 2-3.

W przypadku gdyby były finanse to uwierz mi, że osobiście bym walczył o dwa dni Euronaliów, a nawet bym zaszalał i zrobił trzy dni, dla każdego inny dzień, ale z naszymi finansami i bez większej pomocy instytucji publicznych stać nas tylko na to co będzie.

a dla fanów rocka polecam po raz kolejny koncert w Witku

Wolisz plenery to otworzymy Ci okno, żebyś mógł odetchnąć świeżym powietrzem.


a co do kwestii Uniwersytetu - polecam poczytać lub zrobić wywiad czym jest CP. Wykładowcy ci sam co w Poznaniu, program ten sam, lepsze warunki, mniej studentów, lepsze akademiki, lepsze sale, teren Uniwersytetu. CP= UAM w lepszym wydaniu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koncert 2009/04/20 22:07 #2136

  • P.
  • P. Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dodam tylko:
również pamiętam koncerty sprzed lat
SPRZED LAT, inne czasy, inna muzyka była na topie, na co innego przychodziły tłumy.
Kiedyś opłacało się robić koncerty rockowe bo większość młodzieży (a taki jest target juwenaliów) słuchała rocka. dzisiaj hip hop lub techno dlatego, że tego słucha większość a celem Euronaliów nie jest promowanie mniejszości tylko impreza dla wszystkich, jak się komuś nie podoba to nie przychodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koncert 2009/04/21 00:20 #2138

  • RSS CP
  • RSS CP Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Panie P. myśle, że wszystko zostało wyjaśnione w tej kwestii, niestety malkontenci byli, są i będą...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koncert 2009/04/22 11:29 #2149

  • analogowa myszka bezprzewodowa
  • analogowa myszka bezprzewodowa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
heavy metal, heavy metal !
\m/.(^.-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koncert 2009/04/22 13:41 #2150

  • OL
  • OL Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witkacy i koncerty to wielka pomylka. Gosc ma poglad o swoim klubie, ze za koncert
po prostu nie placi. Zespol ma sie cieszyc tym, ze u niego wystapi.
No niestety do tego trzeba miec serce, to musi byc pasja. A tu interesiarz!
Slubickie realia: fajkarz prowadzi muzyczny klub studencki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koncert 2009/04/24 12:00 #2166

  • aha
  • aha Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
i kolejny który potrafi tylko narzekać, co z tego że fajkarz??, co z tego, że interesiasz, gdyby nie Witek nic by w Słubicach się nie działo, bo SMOK jakoś z koncertami nie szaleje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koncert 2009/04/27 01:00 #2190

  • xyz
  • xyz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
czekam na dalsze informacje na temat euronaliow ;)

pees: kazdy z nas jest inny i kazdy lubi inny typ muzyki.
czy to nie mocniejsze dzwieki jak punk, metal i tak dalej.
ale trzeba cieszyc sie z tego ze cokolwiek sie dzieje w naszym miescie.
nie ma co narzekac :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koncert 2009/04/27 09:14 #2191

  • st
  • st Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dokładnie :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koncert 2009/05/03 17:09 #2235

  • xyz
  • xyz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Czy wiadomo juz cos konkretnego na temat Euronaliow?
czy koncert sie odbedzie i jaki bedzie plan, gdzie sie odbedzie?
;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koncert 2009/05/03 17:31 #2236

  • Paweł D.
  • Paweł D. Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koncert 2009/05/04 09:55 #2241

  • student
  • student Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
xyz napisał:

Czy wiadomo juz cos konkretnego na temat Euronaliow?
czy koncert sie odbedzie i jaki bedzie plan, gdzie sie odbedzie?
;)


człowieku wez najpierw zajrzyj na portal, zanim bedziesz zasmiecał forum tego typu pytaniami, netykieta zobowiazuje najpierw do zadania sobie odrobiny trudu i zajrzenia czy juz nie jest o tym napisane:angry: . widze, ze na stronie glownej dodany jest pogrubiony link do artykułu o euronaliach, tak jak kolezka powyzej ci to wkleił.

idz i nie grzesz wiecej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Koncert 2009/05/07 18:52 #2267

  • xyz
  • xyz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
no prosze jaka 'mocna' geba sie odezwala ;]
jesli nie slyszales takiego przyslowia jak : kto pyta nie bladzi- to juz je wlasnie uslyszales studenciku.
a po dwa: wczesniej nie bylo zadnych informacji na temat euronaliow dlatego padlo to pytanie ;]

no wlasnie - idz i nie wracaj ;]
z Bogiem kolego ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3