Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

apropos klubów w mieście 2009/02/09 01:53 #1450

  • apropos klubów w mieście
  • apropos klubów w mieście Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
To co się dzieje na forach w sprawie słubickich klubów to jest naprawdę porażka. Niech każdy po prostu łazi tam gdzie chce i wypowiada się na tematy bardziej obiektywnie, sprawdzając rzeczywiście imprezy. Mnie najbardziej odpowiada My Way i widzę, że są w mieście bardzo zawzięte osoby, które robią właścicielom czarny PR. W piwnicy nie byłem więc się nie wypowiadam. Jak chodzi o Witkacego to ostatnio przerwano imprezę ok godz. 1.00 i wygoniono wszystkich nie zwracając kasy za bilety. Poza tym dj- e w tym klubie nie bazują na innym sprzęcie niż komputer z programem Winap. Ale z argumentem ,że chodzą tam licealiści się nie zgodzę. Chodzę oczywiście do tego klubu bo jako studentowi mieszkającemu w akademiki jest tam najbliżej ale odległość innych pubów i klubu nie jest wielką przeszkodą jeżeli jest dobra impreza :) Jestem osobą obiektywnie zaangażowaną w to wszystko ,nie mieszkam w Słubicach i myślę, że im więcej klubów tym lepiej, konkurencja, która stara się przyciągać eventami, koncertami itp. może przynosić tylko korzyść dla mieszkańców, którzy mają w czym wybierać. pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:apropos klubów w mieście 2009/02/15 23:48 #1502

  • susa
  • susa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
prawde mowi!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1