Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Metal!!! 2012/09/18 17:43 #14038

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
w Slubicach brakuje mocnego brzmienia,powinny odbywac sie rowniez koncerty Metalowe.Dlaczego przyjezdzaja takie zespoly jak Varius manx itd.Nie kazdy chce sluchac takiej muzyki,dla kazdego powinno cos byc!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Metal!!! 2012/09/18 19:08 #14040

  • Martek
  • Martek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 3
Popieram!!! Jednak w Prowincji dwa razy (?) odbyły się koncerty Haak rock. Byłaś może? Niestety koncert cieszył się niską frekwencją. Myślę, na palcach u dwóch dłoni można by zliczyć prawdziwych fanów cięższego brzemienia. Również w Witku był ostatnio koncert The Black sheep.
A poza tym zapewne ci, którzy organizują imprezy, albo uważają to za satanistyczne źródła albo po prostu to zupełnie nie ich styl. No zwyczajnie ten gatunek nie jest powszechny w Słubicach. Np. od hip hopowych eventów aż się roi, to popularne wśród młodzieży słubickiej.
Varius Manx to typowy zespół na Dni Słubic na scenie. Tak jak wspomniałam "kameralne" koncerty cięższych brzmień odbywają się sporadycznie czy to w Prowincji czy Witku. Jestem za, aby odbywały się częściej, oczywiście :):)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Metal!!! 2012/09/18 19:16 #14042

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
Tak bylam w prowincji na tych koncertach ale to i tak malo,fanow ciezkiego brzmienia jest coraz wiecej i warto byloby organizowac takie koncerty.Juz nie koniecznie na placu bohaterow ale w klubach czesciej moglyby sie odbywac

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Metal!!! 2012/09/18 19:18 #14043

  • Martek
  • Martek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 3

ilona2486 napisał: Tak bylam w prowincji na tych koncertach ale to i tak malo,fanow ciezkiego brzmienia jest coraz wiecej i warto byloby organizowac takie koncerty.Juz nie koniecznie na placu bohaterow ale w klubach czesciej moglyby sie odbywac

Myślę, że taki koncert na placu spotkałby się z ogromnym sprzeciwem :woohoo:
Zobacz, jak rozkręca się Prowincja, na pewno coś się będzie działo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Metal!!! 2012/09/19 20:53 #14088

  • klaudia3214
  • klaudia3214 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jestem jak najbardziej za. Tak jak wyżej kolega wspomniał odbywają się czasem takie koncerty, właśnie w Prowincji czy w Witkacym, ale na małą skalę. Miejmy nadzieję, że się trochę rozkręcą i będą więcej takowych zespołów zapraszać ;)

a co do Varius manx, to myślę że w naszych Słubicach jest więcej ludzi, i są to np. dzieckiaki, rodziny czy starsi ludzie, którzy po prostu przyjdą i posłuchają paru piosenek takiego VM , a jakby jakiś metal zagrał, to myślę że słuchałaby go tylko niewielka część widowni, reszta wpadłaby obczaić i zapewne uciekła xd dlatego zapraszają takie zespoły. niestety.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Metal!!! 2012/09/23 16:21 #14127

  • emperor891
  • emperor891 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Bylem na Lobotomii w Witkacym- frekwencja 12 osob z wlascicielem i barmanka :)
Na Black Sheep bylo juz duzo wiecej fanow ciezszego grania ale to przez fakt ze supportowali ich mlodzi ze slubic. Hip-hop jest bardziej popularny wsrod mlodziezy i dlatego cieszy sie wiekszym powodzeniem jezeli chodzi o koncerty. Metalowe kapele nie zarobia na siebie. Druga przyczyna braku ciezkiej muzy to fakt ze organizatorzy to starzy zgredzi dla ktorych metal/ostry rock to chaotyczna napierdalanka. Przykladem jest tu Crom. Kapela na wysokim poziomie a jednak nie koncertuje w slubicach przez brak wsparcia ze strony wladzy miasta, smok-u.

PS. Poznam mila fanke ciezkiej muzy ze slubic. Mam 23 lata i mieszkam tutaj dopiero od 8 miesiecy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1