Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Woodstock 2012 2012/08/01 19:59 #13323

  • grabka
  • grabka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jestem mama prawie 18 - letniego syna, zgodzilam sie na jego wyjazd na Woodstock i nie wiem czy dobrze zrobilam , bardzo sie denerwuje. czy sa inne mamy ktore martwia sie o swoje dzieci ktore sa na tej impraezie, moze inne mamusie , tak jak ja maja ochote sie przejechac na impreze i skontrolowac nasze dzieciaczki i obiadek zawiesc? :laugh: co wy na to?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Woodstock 2012 2012/08/02 05:37 #13326

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Na Woodstocku wszystko wygląda na ostatnie dziadostwo i degenerację, ale tylko dla tych, którzy chcą to tak widzieć i pokazywać innym. Impreza znajduje się pod bardzo ( !!!) intensywną obserwacją policji i w zasadzie nie zdarzają się tam jakieś poważniejsze incydenty. Poza tym młodzi , którzy słuchają muzyki rockowej to ostatni bastion ludzi z wyobraźnią i wewnętrzną wrażliwością, bo takich emocji uczy i takie wyzwala ta muzyka . To nie jest jakieś rozwydrzone towarzystwo raperów czy innych dziwnych zwolenników prymitywnej łupaniny - teraz to po prostu grupa koneserów wspaniałego towaru , podawanego jednakże w bardzo charakterystyczny i niekiedy ze względu na to niewłaściwie odbierany - głównie przez starszych obserwatorów z zewnątrz ( a specjalnie już tych w berecikach) sposób. Owszem, niektóre zachowania bywają niekiedy szokujące dla niezorientowanych, ale to głównie skutek tego, że młodzież czuje się tam po prostu swobodnie a kanony ich zachowań ( właściwe im - nie nam, starym) wydają nam się dziwne, niestosowne czy autodestrukcyjne. Nic bardziej mylnego! Impreza jest dla uczestników wspaniałym przeżyciem , jest bezpieczna , pozwala młodym nauczyć się integracji w dużych grupach i znajdowania własnego w nich miejsca , a to znaczy więcej, niż parę lat nudnej szkoły. Myślę, że wszelkie strachy są zupełnie niepotrzebne i wszystko będzie ok. Daj mu trochę luzu! Z pewnością doceni i nie zawiedzie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Woodstock 2012 2012/08/02 07:36 #13327

  • grabka
  • grabka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
dziekuje za wsparcie. :) troche mnie uspokoiles,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Woodstock 2012 2012/08/02 07:57 #13328

  • zajączek
  • zajączek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • kawopij
  • Posty: 94
  • Otrzymane podziękowania: 1
z Woodstocku 2009 zapamiętałam dziewczynę idącą z nadmuchanym kondomem i narysowaną buźką która nazwała to "Karolina"

i ja mam taką Karolinę na stancji :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Woodstock 2012 2012/08/02 08:35 #13330

  • bell
  • bell Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 66
  • Otrzymane podziękowania: 4

grabka napisał: Jestem mama prawie 18 - letniego syna, zgodzilam sie na jego wyjazd na Woodstock i nie wiem czy dobrze zrobilam , bardzo sie denerwuje. czy sa inne mamy ktore martwia sie o swoje dzieci ktore sa na tej impraezie, moze inne mamusie , tak jak ja maja ochote sie przejechac na impreze i skontrolowac nasze dzieciaczki i obiadek zawiesc? :laugh: co wy na to?


Myślę, że nadopiekuńczość gorsza od faszyzmu. Trochę zaufania do syna. Im więcej kontroli tym więcej będzie w nim buntu i chęci do robienia głupot, bo to wszystko działa odwrotnie proporcjonalnie. A najgorsze co może być dla 18-latka to tego typu kontrola matki przy kolegach... Jeśli jest rozsądny i zależy mu na tym, żebyś mu ufała i puszczała na tego typu imprezy w przyszłości, to na pewno będzie zachowywał się jak trzeba. Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Woodstock 2012 2012/08/02 08:51 #13331

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
przecież to prowokacja, a wy się przejęłyście wychowawczo.. :silly:
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Woodstock 2012 2012/08/02 10:37 #13332

  • Martek
  • Martek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 3

yon napisał: Na Woodstocku wszystko wygląda na ostatnie dziadostwo i degenerację, ale tylko dla tych, którzy chcą to tak widzieć i pokazywać innym. Impreza znajduje się pod bardzo ( !!!) intensywną obserwacją policji i w zasadzie nie zdarzają się tam jakieś poważniejsze incydenty. Poza tym młodzi , którzy słuchają muzyki rockowej to ostatni bastion ludzi z wyobraźnią i wewnętrzną wrażliwością, bo takich emocji uczy i takie wyzwala ta muzyka . To nie jest jakieś rozwydrzone towarzystwo raperów czy innych dziwnych zwolenników prymitywnej łupaniny - teraz to po prostu grupa koneserów wspaniałego towaru , podawanego jednakże w bardzo charakterystyczny i niekiedy ze względu na to niewłaściwie odbierany - głównie przez starszych obserwatorów z zewnątrz ( a specjalnie już tych w berecikach) sposób. Owszem, niektóre zachowania bywają niekiedy szokujące dla niezorientowanych, ale to głównie skutek tego, że młodzież czuje się tam po prostu swobodnie a kanony ich zachowań ( właściwe im - nie nam, starym) wydają nam się dziwne, niestosowne czy autodestrukcyjne. Nic bardziej mylnego! Impreza jest dla uczestników wspaniałym przeżyciem , jest bezpieczna , pozwala młodym nauczyć się integracji w dużych grupach i znajdowania własnego w nich miejsca , a to znaczy więcej, niż parę lat nudnej szkoły. Myślę, że wszelkie strachy są zupełnie niepotrzebne i wszystko będzie ok. Daj mu trochę luzu! Z pewnością doceni i nie zawiedzie!

Lepiej bym tego nie ujęła... :) Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Woodstock 2012 2012/08/06 20:45 #13370

  • marcin.rajczak
  • marcin.rajczak Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ominął mnie woodstock w tym roku :( jak wrażenia ludzie? Domyślam się , że pozytywnie jak co roku :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Woodstock 2012 2012/08/07 19:51 #13380

  • grabka
  • grabka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
witam. Juz po strachu, dzieki wsparciu powyzszych forumpowiczow, pognalam do kata swoj strach.A dziecko nie zawiodlo wrocilo szczesliwe,glupst nie narobilo ( przynajmniej ja o tym nic nie wiem) zadowolone , juz zapowiedzialo ze w przyszlym roku tez sie wybiera.dzieki za wsparcie . :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Woodstock 2012 2012/08/07 19:54 #13381

  • grabka
  • grabka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
w szczegolnosci dziekuje YON za szczera i podnoszaca na duchu wypowiedz i dodaniu mi otuchy. starch ma wielkie oczy, zwlaszcza strach o wlasne dziecko. :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Woodstock 2012 2012/08/09 04:49 #13399

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Och , ależ nie ma za co :blush: ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Woodstock 2012 2012/08/09 11:18 #13404

  • mar811
  • mar811 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 1
Hej ludziska już nie mogę sie doczekać kolejnego woodstocku pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1