Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: sylwester 2011/2012 2012/01/02 18:31 #11257

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
"hehehehe", a czegoż mogłem się po tobie spodziewać, jak nie pustego śmiechu.
Weź się jeszcze troszkę dowartościuj w necie, jak w domu jesteś nikim, powodzenia w szukaniu bratniej duszy, być może znajdzie się ktoś kto ciebie zrozumie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: sylwester 2011/2012 2012/01/02 18:32 #11258

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość

xy37 napisał: nie marzycielka,tylko zwyczajnie uwazam ze się czepiasz-i radzę,lepiej odczep się ode mnie.Ja nie komentuję tego co piszesz,chociaz wiesz co o tobie myslę,hehehe..proponuje żebyś omijał mnie szerokim łukiem,tak jak ja ciebie.



Ty mnie omijaj, ja będę nadal czytał i komentował twoje bezsensowne wpisy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: sylwester 2011/2012 2012/01/02 18:36 #11259

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość

xy37 napisał: nie marzycielka,tylko zwyczajnie uwazam ze się czepiasz-i radzę,lepiej odczep się ode mnie.Ja nie komentuję tego co piszesz,chociaz wiesz co o tobie myslę,hehehe..proponuje żebyś omijał mnie szerokim łukiem,tak jak ja ciebie.


Zapomniałem o najważniejszym !!!
Nie zapomnij napisać do administratora, by znów mnie zablokowali, bo przecież ty tylko tym żyjesz..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: sylwester 2011/2012 2012/01/02 18:50 #11261

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
miałam juz do ciebie nie pisac,ale napiszę-nikim to moze ty jestes nie oceniaj mnie bo jak sie wk...ie to pozalujesz...juz ci kiedys pisałam-jestes smieszny,żałosny i mogę się załozyć że bardzo mało męski w realu-taka dupa wołowa - taki własnie nie donosiłam na ciebie do moderatorów,szkoda na ciebie czasu.papa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: sylwester 2011/2012 2012/01/02 19:00 #11263

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Savanna,nasze miasto ma powazne długi,i uwazam że Burmistrz słusznie robi rezygnujac z bzdur typu imprezy miejskie,swiatełka itp.Powiem szczerze,że mi nie brakuje miejskiego sylwestra,imprez miejskich,świątecznego oswietlenia..i uważam za słuszne że tego nie ma.Denerwuja mnie teksty że; mniejsze miasteczka maja tak pieknie oswietlone ulice,a my nie mamy'...nie mamy i trudno!!inni maja,a my nie i koniec gadki;-)..Zawsze uwazałam miejskie imprezy za strate pieniędzy z budżetu miasta,płacenie gruuubej kasy pseudogwiazdom,bo prawdziwe gwiazdy do słubic raczej nie przyjada aby dac koncert,prawda.?cięzko powiedzieć co mogłoby poprawić strone kulturalną słubic...no chyba tylko kino z prawdziwego zdarzenia...jesli chodzi o wystawy-to tutaj sie to nie przyjmie raczej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: sylwester 2011/2012 2012/01/02 19:01 #11264

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość

Piterson napisał:

xy37 napisał: nie marzycielka,tylko zwyczajnie uwazam ze się czepiasz-i radzę,lepiej odczep się ode mnie.Ja nie komentuję tego co piszesz,chociaz wiesz co o tobie myslę,hehehe..proponuje żebyś omijał mnie szerokim łukiem,tak jak ja ciebie.



Ty mnie omijaj, ja będę nadal czytał i komentował twoje bezsensowne wpisy.


...i to własnie świadczy o twojej głupocie ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: sylwester 2011/2012 2012/01/02 19:35 #11265

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość

xy37 napisał: miałam juz do ciebie nie pisac,ale napiszę-nikim to moze ty jestes nie oceniaj mnie bo jak sie wk...ie to pozalujesz...juz ci kiedys pisałam-jestes smieszny,żałosny i mogę się załozyć że bardzo mało męski w realu-taka dupa wołowa - taki własnie nie donosiłam na ciebie do moderatorów,szkoda na ciebie czasu.papa.



Grozić to sobie możesz sama sobie, grożenie innej osobie jest karalne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2