Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: O:Sylwester 2011/2012 w Słubicach 2011/12/10 21:36 #11041

  • Nikita
  • Nikita Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hej.
Muza house i clubbing ... B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:Sylwester 2011/2012 w Słubicach 2011/12/10 22:55 #11046

  • Sawanna
  • Sawanna Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 76
  • Otrzymane podziękowania: 3
A czy bedzie cos organizowane ze strony miasta? niekoenicznie koncert ale jakies sztuczne ognie , odliczanie? czy w ramach oszczednosci - nic?


Redakcja Slubice24.pl napisał: W hotelu Horda jest już komplet. Hotel Baranowski w tym roku nie organizuje imprezy (remont sali). Pub Piwnica i restauracja Europa mają dosłać swoje informacje lada moment, więc dojdą kolejne wpisy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sylwester 2011/2012 w Słubicach 2011/12/14 01:28 #11073

  • kotek
  • kotek Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 5
Ja bym na to nie liczyła:{przecież jest kryzys,są długi!jak już zapewne zauważyłaś większość mieszkańców z pokorą znosi wszystkie niedogodności i w ramach powszechnego zrozumienia wszystko sami sobie zrobią we własnym zakresie.Każdy sam stworzy sobie świąteczny klimat we własnym sercu i każdy sam sobie kupi petardy by uczcić Nowy Rok.Nasuwa się tylko w tym momencie tok myślenia słubickich włodarzy:skoro nie muszę ,to po co przepłacać!!
Ale czy ja się czepiam?otóż nie! Składam hołd i podziękowania za fantastyczny film o naszym wspaniałym mieście.Jest jak jajko z niespodzianką,jak nieoczekiwany prezent od św.Mikołaja.Daje radość i wprowadza w bajkowy klimat obdarowanego.Cudowny,cudowny prezent pod choinkę.
Ktoś nie wierzy??ktoś taki jak ja tęskni za błahą,przemijającą tandetną atmosferą świątecznego klimatu!!ależ to infantylne,przyziemne myślenie.Teraz ktoś taki jak ja wraca ze spaceru po szarych,smutnych,nudnych ulicach dziadowskiego miasta i co??włącza sobie internet,a tam.......
błoga sielanka o mieście miodem i mlekiem płynąca! raj na ziemi usiłuję myśleć,ale wracam na szare,smutne i.......ulice tego miasta i wiecie co myślę?że to jeszcze większa tandeta niż te światełka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sylwester 2011/2012 w Słubicach 2011/12/14 09:01 #11075

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
jak skończę się tarzać ze śmiechu to coś napiszę...

kotek napisał: Ja bym na to nie liczyła:{przecież jest kryzys,są długi!jak już zapewne zauważyłaś większość mieszkańców z pokorą znosi wszystkie niedogodności i w ramach powszechnego zrozumienia wszystko sami sobie zrobią we własnym zakresie.Każdy sam stworzy sobie świąteczny klimat we własnym sercu i każdy sam sobie kupi petardy by uczcić Nowy Rok.Nasuwa się tylko w tym momencie tok myślenia słubickich włodarzy:skoro nie muszę ,to po co przepłacać!!
Ale czy ja się czepiam?otóż nie! Składam hołd i podziękowania za fantastyczny film o naszym wspaniałym mieście.Jest jak jajko z niespodzianką,jak nieoczekiwany prezent od św.Mikołaja.Daje radość i wprowadza w bajkowy klimat obdarowanego.Cudowny,cudowny prezent pod choinkę.
Ktoś nie wierzy??ktoś taki jak ja tęskni za błahą,przemijającą tandetną atmosferą świątecznego klimatu!!ależ to infantylne,przyziemne myślenie.Teraz ktoś taki jak ja wraca ze spaceru po szarych,smutnych,nudnych ulicach dziadowskiego miasta i co??włącza sobie internet,a tam.......
błoga sielanka o mieście miodem i mlekiem płynąca! raj na ziemi usiłuję myśleć,ale wracam na szare,smutne i.......ulice tego miasta i wiecie co myślę?że to jeszcze większa tandeta niż te światełka.

Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sylwester 2011/2012 w Słubicach 2011/12/14 17:17 #11085

  • Sawanna
  • Sawanna Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 76
  • Otrzymane podziękowania: 3
hahaaha bardzo trafnie to napisalas, a juz myslalam ze tylko ja jeszcze nie zatracilam sie w schizie uwielbienia dla szaroburych Słubic. rozumiem dowartosciowywanie się przez podnoszenie wartosci miejsca w którym si emieszka, ale jednak odrobina rozsąddku !!!! :)
Film jest bardzo piekny - jakie kolory, swiatło bijące z kazdego obrazka, inwestycje (nikt nie mowi na jakich warunkach zatrudniani sa ludzie a cos o tym wiem najlepiej) itp . jako promocja- świetne, ale ma sie nijak do rzeczywistosci.
no moze w lecie ma sie jaies 10% do rzeczywistosci :) jak jest slonce, jasno i w miare kolorowo z natury.
nasjlepsze miejsce do inwestowania w Polsce , hehe niezłe. ale oczywiscie zycze zeby pojawilo sie jak najwiecej inwestorow, zeby zaplacili mega podatki pozatrudniali wszystkich na rzeczywiscte umowy o prace, no i zeby w przyszlym roku miasto bylo stac na zapalenie lamp wieczorem a nawet na swiecidelka swiateczne ! wszystkiego dobrego na Nowy ROk :)

kotek napisał: Ja bym na to nie liczyła:{przecież jest kryzys,są długi!jak już zapewne zauważyłaś większość mieszkańców z pokorą znosi wszystkie niedogodności i w ramach powszechnego zrozumienia wszystko sami sobie zrobią we własnym zakresie.Każdy sam stworzy sobie świąteczny klimat we własnym sercu i każdy sam sobie kupi petardy by uczcić Nowy Rok.Nasuwa się tylko w tym momencie tok myślenia słubickich włodarzy:skoro nie muszę ,to po co przepłacać!!
Ale czy ja się czepiam?otóż nie! Składam hołd i podziękowania za fantastyczny film o naszym wspaniałym mieście.Jest jak jajko z niespodzianką,jak nieoczekiwany prezent od św.Mikołaja.Daje radość i wprowadza w bajkowy klimat obdarowanego.Cudowny,cudowny prezent pod choinkę.
Ktoś nie wierzy??ktoś taki jak ja tęskni za błahą,przemijającą tandetną atmosferą świątecznego klimatu!!ależ to infantylne,przyziemne myślenie.Teraz ktoś taki jak ja wraca ze spaceru po szarych,smutnych,nudnych ulicach dziadowskiego miasta i co??włącza sobie internet,a tam.......
błoga sielanka o mieście miodem i mlekiem płynąca! raj na ziemi usiłuję myśleć,ale wracam na szare,smutne i.......ulice tego miasta i wiecie co myślę?że to jeszcze większa tandeta niż te światełka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sylwester 2011/2012 w Słubicach 2012/12/03 19:53 #14912

  • balajan
  • balajan Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szukam Balu Sylwestrowego z hotelem na 3 noce,Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:Sylwester 2011/2012 w Słubicach 2012/12/10 07:28 #14972

  • spezial
  • spezial Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Stanowczo nie polecam PIWNICY
byliśmy w oststnią sobote - muzyka (moze se nie znamy) na jedno koptyto żadnej całej piosenki same mixy
jak poprsilimy prowadzacego o piosenkę - odpowiedizał [cenzura]...............
nio nie tak wygląda obsługa gości
a za barem aż kipiało od sexu - obmaywania , całowania itp nie ejstem pruderyjna ale to akurat nie miejsce na takie mizgania.............

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl. Powód: Wulgaryzmy.

Odp: O:Sylwester 2011/2012 w Słubicach 2012/12/16 19:44 #15040

  • monia88
  • monia88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
DLA CIEBIE 600 ZL NA PARE I ZERO ALKOHOLU TO FAJNA PROPOZYCJA ? HAHAHA KPINY SE ROBIA NORMALNIE

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:Sylwester 2011/2012 w Słubicach 2012/12/16 19:45 #15041

  • monia88
  • monia88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
W VILLI OCZYWISCIE,A KTOS SIE ORIENTUJE CO W PROWINCJI?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sylwester 2011/2012 w Słubicach 2012/12/17 10:09 #15046

  • monia88
  • monia88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0

kotek napisał: Ja bym na to nie liczyła:{przecież jest kryzys,są długi!jak już zapewne zauważyłaś większość mieszkańców z pokorą znosi wszystkie niedogodności i w ramach powszechnego zrozumienia wszystko sami sobie zrobią we własnym zakresie.Każdy sam stworzy sobie świąteczny klimat we własnym sercu i każdy sam sobie kupi petardy by uczcić Nowy Rok.Nasuwa się tylko w tym momencie tok myślenia słubickich włodarzy:skoro nie muszę ,to po co przepłacać!!
Ale czy ja się czepiam?otóż nie! Składam hołd i podziękowania za fantastyczny film o naszym wspaniałym mieście.Jest jak jajko z niespodzianką,jak nieoczekiwany prezent od św.Mikołaja.Daje radość i wprowadza w bajkowy klimat obdarowanego.Cudowny,cudowny prezent pod choinkę.
Ktoś nie wierzy??ktoś taki jak ja tęskni za błahą,przemijającą tandetną atmosferą świątecznego klimatu!!ależ to infantylne,przyziemne myślenie.Teraz ktoś taki jak ja wraca ze spaceru po szarych,smutnych,nudnych ulicach dziadowskiego miasta i co??włącza sobie internet,a tam.......
błoga sielanka o mieście miodem i mlekiem płynąca! raj na ziemi usiłuję myśleć,ale wracam na szare,smutne i.......ulice tego miasta i wiecie co myślę?że to jeszcze większa tandeta niż te światełka.



ohh wzruszylam sie! buahaha

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sylwester 2011/2012 w Słubicach 2012/12/17 10:11 #15047

  • monia88
  • monia88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2