Dwucyfrowym wynikiem zakończyło się niedzielne spotkanie SKP Słubice z Favorem Bobowicko. Czwarta drużyna rozgrywek A-klasy zaaplikowała rywalom na własnym stadionie aż 10 bramek.

Do przerwy nic nie wskazywało, że spotkanie zakończy się aż tak wysokim wynikiem. Jednak trzy strzelone gole tak rozochociły biało-niebieskich, że w drugiej połowie dołożyli kolejne siedem. Tym samym udanie zrehabilitowali się za porażkę w poprzedniej kolejce ze Zniczem Trzemeszno, na którą jednak duży wpływ miał fatalny stan murawy.

Dzięki zwycięstwu SKP Słubice utrzymał czwartą pozycję w tabeli A-klasy. Kolejny mecz słubiczanie rozegrają w Drzeńsku z tamtejszym Chrobry. Potyczka zapowiada się ciekawie, gdyż rywale zajmują kolejne miejsce tuż za SKP. Spotkanie zaplanowano 27 września o godz. 13:00.

Skład: Damian Szydło, Robert Rommel (C), Łukasz Najder, Tomasz Krajewski, Michał Lont, Marcin Peterwas (60' Norbert Polowczyk), Mariusz Zborowski (88' Paweł Struzik), Paweł Rygiel, Maciej Olejniczak (60' Mateusz Pędlowski), Piotr Mroziński, Mateusz Zając.

Bramki dla SKP: Piotr Mroziński (21', 25', 54'), Marcin Peterwas (34'), Mateusz Zając (56', 70'), Paweł Rygiel (60', 72'), Mateusz Pędlowski (78', 89').