W piątek 27 marca na boisku SOSiR został rozegrany drugi turniej Grand Prix Słubickiej Ligi Siódemek - edycja nr 7. Po raz kolejny wygrała ekipa "Nieobliczalnych". Od Dariusza Olechno ze stowarzyszenia oldBOYS, które jest organizatorem rozgrywek, otrzymaliśmy relację z imprezy.

Tym razem do rozgrywek zgłosiły się tylko 3 ekipy. Tak niewielka ilość zespołów nie przeszkodziła jednak w rozegraniu zawodów. Wśród grających drużyn znalazły się: Berciki z Kunowic, Nieobliczalni i ZMP. Te trzy drużyny brały również udział w GP nr 1, które zostało rozegrane jeszcze we wrześniu ubiegłego roku.

Należy zaznaczyć, że w każdej kolejnej odsłonie "Siódemek" mogą brać udział nowe zespoły, które mogłyby zamieszać w rozgrywkach i odebrać punkty faworytom. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Następny turniej odbędzie się już 17 kwietnia.

Po rozegraniu dwóch turniejów Grand Prix SLS klasyfikacja przedstawia się następująco: na prowadzeniu są Nieobliczalni, którzy wygrali oba turnieje. Na miejscu 2 i 3 ex aequo plasują się ZMP i Berciki, a 4 pozycję zajmują La Koty, które zagrały tylko w pierwszym turnieju.