Polonia Słubice pokonała Odrę Nietków 2:0

To był trudny mecz, ale najważniejsze, że zwycięski. W 20. kolejce IV ligi piłki nożnej Polonia Słubice wygrała z Odrą Nietków 2:0.

Co ciekawe obie bramki słubiczanie zdobyli grając w osłabieniu, bo w 36 minucie czerwoną kartkę zobaczył Szymon Biernat.

Wszystkie trafienia dla Polonii padły w drugiej połowie. Najpierw gola strzelił w 62’ niezawodny Przemysław Begier, a następnie drugą bramkę dołożył w 79’ Daniel Stadie. Mecz zakończył się wynikiem 2:0, identycznym, jak w pierwszym spotkaniu między tymi drużynami, rozegranym jesienią.

Poloniści wciąż znajdują się na trzecim miejscu ligowej tabeli, mając jedne punkt straty do Ilanki Rzepin i Lubuszanina Drezdenko.