AS Słubice z drugim zwycięstwem

To był udany wieczór dla kibiców siatkówki w naszym mieście. STS Olimpia AS Słubice w swoim czwartym meczu w III lidze zmierzyła się z aktualnym wicemistrzem tych rozgrywek, czyli UKS Żak Krzeszyce. Słubiczanie wygrali 3:1.

Mecz odbył się 25 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Słubicach.

Pierwsze dwa sety były bardzo wyrównane, a na boisku licznie zgromadzeni kibice oglądali prawdziwą wymianę ciosów. Pierwszą partię wygrali gospodarze 25:23, a drugą goście 26:24. Potem podopieczni trenera Pawła Dzygi zaczęli radzić sobie coraz lepiej i kolejne sety zakończyły się ich pewnym zwycięstwem – do 14 i do 18.

MVP w poszczególnych drużynach zostali wybrani: Andrzej Sas (Słubice) oraz Paweł Maciejewicz  (Krzeszyce).

STS Olimpia AS Słubice – UKS Żak Krzeszyce 3:1 (25:23, 24:26, 25:14, 25:18)

Dziękujemy gościom z Krzeszyc za stworzenie dobrego siatkarskiego widowiska, które mogła podziwiać liczna publiczność przybyła w sobotni wieczór do hali sportowej przy SP2 w Słubicach. Dziękujemy za doping – powiedział po meczu P. Dzyga.

Dzięki zwycięstwu słubiczanie mają teraz równy bilans – 2 wygranych i 2 porażek. Kolejne spotkanie zagrają 9 grudnia na wyjeździe. Ich rywalem będzie KS Atak Gorzów Wlkp.