Drużyna SKP Słubice w kolejnym meczu rozgrywek A-klasy pokonała GKS Bledzew 6:1. Dzięki niedzielnemu zwycięstwu słubicki zespół awansował na II miejsce w tabeli rozgrywek. Tego samego dnia grała również juniorska drużyna SKP, która także wysoko (7:1) zwyciężyła Iskrę Głuchowo.

Spotkanie seniorów dostarczyło kibicom sporo emocji. Pierwsza połowa była stosunkowo wyrównana, za to w drugiej słubiczanie zafundowal drużynie gość grad bramek. Kibicom mogła podobać się ofensywna i skuteczna gra piłkarzy SKP.

Zespół SKP zagrał w składzie: Cierniak - Kowalski, Rommel, Marycki, Stawicki - Traczyk (Dobrzyński), B. Pietrow, P. Dobrzański (Kleszczyński), Kozyra - Kalarus (Chojnacki), Małecki.

Bramki zdobyli Łukasz Kozyra (2), Daniel Małecki (2) oraz Piotr Marycki (2). Po dwie asysty zaliczyli Paweł Stawicki oraz doskonale grający w środku pola Bartosz Pietrow.

Na mecz po raz kolejny przybyli podopieczni placówki wychowawczej Nasza Chata z Cybinki, którzy aktywnie dopingowali słubicki zespół. W podziękowaniu otrzymali od władz klubu drobne upominki. W przerwie tradycyjnie już odbyły się konkursy dla kibiców (losowanie nagród rzeczowych oraz strzały z rzutu karnego do butelki szampana ustawionej w bramce).

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Karoliny Tatarskiej oraz Pawła Grudnia: {multithumb}
mt_gallery: SKP Słubice - GKS Bledzew 6:1Następny mecz SKP Słubice rozegra na wyjeździe. 24 października słubiczanie zmierzą się z Iskrą Głuchowo.