Słubice: 25 kwietnia 2019   |   Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
reklama
reklama

Pobiegną z okazji Święta Niepodległości

Święto Niepodległości jak co roku zostanie uczczone także na sportowo. Tradycyjnie już dzieci i młodzież spotkają się na placu Bohaterów, by wziąć udział w Narodowych Ulicznych Biegach Niepodległości.

Biegi Niepodległości Słubice

To będzie już 29. edycja imprezy, która niezmiennie cieszy się dużą popularnością. I to nie tylko wśród biegaczy ze Słubic, ale także tych z całego regionu, w tym zza Odry.

W tym roku organizator, czyli Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, przygotował dla nich aż 20 biegów w kategoriach wiekowych od przedszkolaków po uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Trasa zawodów tradycyjnie będzie wiodła ulicami wokół placów Bohaterów i Wolności.

Na najlepszych biegaczy czekają oczywiście nagrody. Za miejsca 1-3 będą to pamiątkowe medale, a dla pierwszych 11 osób w każdym biegu okolicznościowe koszulki. Ponadto każdy, kto dotrze na metę, otrzymał biało-czerwoną flagę.

Zawody odbędą się 9 listopada o godz. 12:00. Uroczyste otwarcie o godz. 12:00. Sportowa rywalizacja rozpocznie się kwadrans później.

Szczegółowe informacje o imprezie oraz dokładny plan biegów znajdują się w załączonym niżej regulaminie. Do pobrania jest także wzór karty startowej.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

W maju 2019 roku minie 15 lat odkąd Polska jest członkiem Unii Europejskiej. Czy odczuwasz korzyści z tego wynikające?
 
Jaka jest dla Ciebie największa korzyść wynikająca z obecności naszego kraju w UE?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama