Słubice: 19 listopada 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
reklama
reklama

UKS Polonia szuka sponsorów – kto pomoże?

Prężnie działający klub, szkolący dzieci i młodzież, które realizują swoją pasję pod okiem zaangażowanych trenerów i odnoszą sukcesy - czyli Uczniowski Klub Sportowy Polonia Słubice - poszukuje sponsorów. Czyje logo będą nosić zawodnicy na koszulkach? Czy są firmy zainteresowane taką współpracą?

Perlik Cup

Młodzi piłkarze z UKS Polonia reprezentują Słubice na meczach w regionie, ale i za granicami kraju. Ale, jak przyznają trenerzy i działacze, klub ze składek oraz dotacji z urzędu nie jest w stanie sprawnie funkcjonować. Dlatego zwracają się o wsparcie finansowe do firm, instytucji, przedsiębiorstw jak i osób prywatnych. Kto pomoże im jeszcze lepiej realizować sportową misję?

- Szkolimy dzieci i młodzież na młodych piłkarzy zapewniając im tygodniowo wiele godzin treningu, organizujemy u siebie oraz często wyjeżdżamy na różne turnieje piłkarskie, pracujemy na obozach przygotowawczych. Posiadamy w swoich szeregach wykwalifikowaną kadrę trenerską, która cały czas się dokształca i chętnie współpracuje z zarządem oraz rodzicami – piszą władze młodej Polonii swoim apelu.

Dlatego, w lokalnym sporcie, tak jak w tym profesjonalnym, potrzebni są sponsorzy. - Ich wiedza oraz pomoc finansowa i rzeczowa są nieodzownym wsparciem w codziennej działalności – przyznaje Łukasz Ryszczuk z UKS-u. I mówi, że koszty, jakie ponosi klub, czyli np. opłaty za transport, wynagrodzenia trenerów, są trudne do udźwignięcia, co zmusza ich do rezygnowania z rzeczy niezbędnych do treningów.

Władze klubu proponują firmom sponsoring partnerski. - Sport może stać się kluczowym elementem budowania i umacniania pozytywnego wizerunku firmy, a emocje związane z rywalizacją sportową wzmacniają efekty działań marketingowych - argumentują.

W zamian za wsparcie oferują: umieszczenie logo na oficjalnym fanpage’u klubu, a także na koszulkach firmowych i na wszystkich materiałach poligraficznych, wykorzystywanych przy organizacji różnych wydarzeń, czyli np. zaproszeniach, plakatach.

Kontakt dla zainteresowanych: tel. 500 526 005 lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama