Słubice: 16 lutego 2019   |   Imieniny: Danuta, Juliana, Daniel
reklama
reklama

UKS Polonia szuka sponsorów – kto pomoże?

Prężnie działający klub, szkolący dzieci i młodzież, które realizują swoją pasję pod okiem zaangażowanych trenerów i odnoszą sukcesy - czyli Uczniowski Klub Sportowy Polonia Słubice - poszukuje sponsorów. Czyje logo będą nosić zawodnicy na koszulkach? Czy są firmy zainteresowane taką współpracą?

Perlik Cup

Młodzi piłkarze z UKS Polonia reprezentują Słubice na meczach w regionie, ale i za granicami kraju. Ale, jak przyznają trenerzy i działacze, klub ze składek oraz dotacji z urzędu nie jest w stanie sprawnie funkcjonować. Dlatego zwracają się o wsparcie finansowe do firm, instytucji, przedsiębiorstw jak i osób prywatnych. Kto pomoże im jeszcze lepiej realizować sportową misję?

- Szkolimy dzieci i młodzież na młodych piłkarzy zapewniając im tygodniowo wiele godzin treningu, organizujemy u siebie oraz często wyjeżdżamy na różne turnieje piłkarskie, pracujemy na obozach przygotowawczych. Posiadamy w swoich szeregach wykwalifikowaną kadrę trenerską, która cały czas się dokształca i chętnie współpracuje z zarządem oraz rodzicami – piszą władze młodej Polonii swoim apelu.

Dlatego, w lokalnym sporcie, tak jak w tym profesjonalnym, potrzebni są sponsorzy. - Ich wiedza oraz pomoc finansowa i rzeczowa są nieodzownym wsparciem w codziennej działalności – przyznaje Łukasz Ryszczuk z UKS-u. I mówi, że koszty, jakie ponosi klub, czyli np. opłaty za transport, wynagrodzenia trenerów, są trudne do udźwignięcia, co zmusza ich do rezygnowania z rzeczy niezbędnych do treningów.

Władze klubu proponują firmom sponsoring partnerski. - Sport może stać się kluczowym elementem budowania i umacniania pozytywnego wizerunku firmy, a emocje związane z rywalizacją sportową wzmacniają efekty działań marketingowych - argumentują.

W zamian za wsparcie oferują: umieszczenie logo na oficjalnym fanpage’u klubu, a także na koszulkach firmowych i na wszystkich materiałach poligraficznych, wykorzystywanych przy organizacji różnych wydarzeń, czyli np. zaproszeniach, plakatach.

Kontakt dla zainteresowanych: tel. 500 526 005 lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama