Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W połowie czerwca na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się kolejna edycja słubickiego wieczoru kabaretowego. Tym razem mieszkańców Słubic będą rozśmieszać „Łowcy.B”, „Smile” oraz „Jurki”. Dziś rusza sprzedaż biletów.

- Po sukcesie pierwszego „kabaretonu” nie mogliśmy nie kontynuować tej największej plenerowej obok Koncertu Radia Zet imprezy w Słubicach. Tym razem zobaczymy trzy doskonałe, znane publiczności całej Polski kabarety z kultowymi już „Łowcami.B”. Nasza impreza to blisko 5 godzin scenicznej uczty, który pozwoli uczestnikom tego wydarzenia wypocząć, zrelaksować się i przenieść do świata wspaniałego poczucia humoru – podkreśla prezes SOSiR-u Zbigniew Sawicki.

Impreza odbędzie się w sobotę 14 czerwca o godz. 18:00 na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (amfiteatr od strony arkad).

Patronem medialnym II edycji wieczoru został, podobnie jak przed rokiem, portal Słubice24. Już za kilka dni na naszej stronie odbędzie się konkursu w którym do wygrania będą bilety na imprezę. Szczegóły wkrótce.

A tych, którzy już dziś chcą być pewni udziału w tym wydarzeniu, zapraszamy do zakupu biletów. Cena wejściówek: 55zł w przedsprzedaży, 70zł w dniu imprezy.

Punkty sprzedaży biletów:
  • siedziba SOSiR przy ul. Sportowej (sekretariat + recepcja hotelu)
  • hala sportowa przy ul. Piłsudskiego
  • Słubicki Miejskiej Ośrodek Kultury przy ul. 1-go maja.

Więcej informacji pod nr telefonu 95 758 2501 lub 95 758 2049.

plakat kabarety

Łowcy.B
Grupa jest z Cieszyna i modnie się ubiera. Ich skecze, to pomieszanie absurdu z terapią nerwic, a wszystko w atmosferze radosnej nieprzewidywalności. Łowcy są trochę dziwni, a trochę normalni, sami bawią się tym, co robią na scenie, doprowadzając publiczność do ekstazy śmiechowej. W swoich działaniach są niezwykle autentyczni, dlatego zjednują sobie każdego widza. Mają bardzo szerokie zainteresowania, co przekłada się bezpośrednio na kabaret – w spektaklach wykorzystują swoje umiejętności muzyczne, plastyczne, używają akrobacji oraz elementów pantomimy. Nie boją się niczego – ciągle eksperymentują i poszukują, wciągając innych do zabawy. Ich sukces jest ogromnym fenomenem – pewnego dnia skrzyknęli się i pojechali na Pakę – zdobyli główną nagrodę i od tej pory wygrywają wszystko. Patrząc na nich ma się wrażenie, że uprawiają sztukę bardzo prostą, jednak nikt jeszcze nie odważył się ich naśladować. Bo Łowcy.B są po prostu niepowtarzalni.

Smile
SMILE to angielskie słowo oznaczające UŚMIECH. W języku polskim słowo jest nazwą własną kabaretu z Lublina. Misja kabaretu jest mocno związana z jego nazwą – śmieszyć. Trzech artystów bacznie obserwujących otaczającą nas rzeczywistość przenosi na scenę postacie i sytuacje jakie są nam wszystkim bliskie w życiu codziennym. Program który zaprezentują jest kompilacją najnowszych skeczy kabaretu Smile, które robią furorę wśród publiczności w każdym wieku. W programie zobaczyć można przeróżne postacie, od słynnego kierowcy TIRa - Stanisława, po szambiarza, mistrza baletu, czy też rabusia na „tacierzyńskim”. Kabaret Smile to nie tylko skecze – to również piosenki wykonywane na najwyższym poziomie.

Jurki
Kabaret Jurki to jeden z filarów tzw. Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, znany fanom kabaretu z kultowego serialu improwizowanego Spadkobiercy (Agnieszka "Marylka" Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena). Trójka scenicznych indywidualności, od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności. Ich twórczość zdominowana jest przez tematy społeczno-obyczajowe. Z upodobaniem sięgają po „materiał ludzki”, rozumiany zarówno jako obserwacja ludzkich zachowań, jak i mierzenie się z osiągnięciami kultury. Kabaret Jurki czerpie także z tematów literackich, przetwarzając je za pomocą nieco absurdalnego poczucia humoru. Artyści tego kabaretu lubią bawić się formą, choć ich programy pozostają w sferze tzw. tradycyjnego kabaretu – na scenie przeplatają się skecze, pełne najróżniejszych bohaterów i szaleńczych zwrotów akcji, komiczne piosenki, monologi, a także elementy improwizacji.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.