Słubice: 20 kwietnia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
reklama
reklama

Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Złotego Kogucika

1 marca na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Słubicach odbędzie się "Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Złotego Kogucika". Uczestnicy będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych.

Pierwsze pary zatańczą na parkiecie już o godzinie 11.00. Najpierw zaprezentują się najmłodsi uczestnicy, następnie, o godzinie 13.30 na parkiecie pojawią się tancerze w wieku 12-15 lat. Natomiast od godz. 17:00 będzie można podziwiać najlepsze pary, które zaprezentują się podczas wieczornej gali.

taniec

Nad przebiegiem zawodów będzie czuwać grono sędziowskie w składzie: Marek Rokita (sędzia główny), Marcin Zawiślak, Mariusz Mierzwa, Mikołaj Kubiak, Michał Skawiński, Przemysław Grzywniak oraz Grzegorz Kałmuczak.

Organizatorami imprezy są Urząd Miejski w Słubicach, klub sportowy Rapsodia z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.

Turniej rozpocznie się 1 marca (sobota) o godz. 11.00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1. Bilet wstępu wynosi 20 zł, bilet ulgowy - 10 zł. Dzieci do 7 roku życia wstęp wolny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama