Słubice: 25 czerwca 2018   |   Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Złotego Kogucika
reklama
reklama

Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Złotego Kogucika

1 marca na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Słubicach odbędzie się "Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Złotego Kogucika". Uczestnicy będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych.

Pierwsze pary zatańczą na parkiecie już o godzinie 11.00. Najpierw zaprezentują się najmłodsi uczestnicy, następnie, o godzinie 13.30 na parkiecie pojawią się tancerze w wieku 12-15 lat. Natomiast od godz. 17:00 będzie można podziwiać najlepsze pary, które zaprezentują się podczas wieczornej gali.

taniec

Nad przebiegiem zawodów będzie czuwać grono sędziowskie w składzie: Marek Rokita (sędzia główny), Marcin Zawiślak, Mariusz Mierzwa, Mikołaj Kubiak, Michał Skawiński, Przemysław Grzywniak oraz Grzegorz Kałmuczak.

Organizatorami imprezy są Urząd Miejski w Słubicach, klub sportowy Rapsodia z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.

Turniej rozpocznie się 1 marca (sobota) o godz. 11.00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1. Bilet wstępu wynosi 20 zł, bilet ulgowy - 10 zł. Dzieci do 7 roku życia wstęp wolny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama