Słubice: 27 stycznia 2020   |   Imieniny: Angela, Jan, Przybysław
Słubice24.pl Wiadomości Kultura W Galerii Okno pokażą fotografie „Ujawnione z mroku, ukryte w świetle”
reklama
reklama

W Galerii Okno pokażą fotografie „Ujawnione z mroku, ukryte w świetle”

Galeria Okno działająca przy Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury zaprasza na wystawę „Ujawnione z mroku, ukryte w świetle”. Będzie okazja zobaczyć efekty projektu fotograficznego „Zodiak” oraz autorskie realizacje członków grupy AKFA.

kalendarz zodiak
Anna Panek-Kusz prezentuje kalendarz

AKFA to Amatorska Komórka Fotografii Artystycznej, działająca przy galerii grupa pasjonatów, którzy zajmują się szeroko pojętą fotografią. O ich twórczości i sukcesach mieliśmy okazję pisać już nie jeden raz.

Tym razem artyści zajęli się tematem zodiakalnych znaków, a wymagania, które przed nimi postawiono to minimalizm rekwizytów i fotografowanie w kontrze, czyli pod światło.

Zdjęcia trafiły do kalendarza, który przedstawia wspominane znaki zodiaku. Szersza publiczność miała możliwość zapoznać się z nim już podczas finału WOŚP w Słubicach. Jeden wyjątkowy egzemplarz – na specjalnym papierze i z autografami członków grupy – został wystawiony na licytację.

Kolejna okazja będzie już 17 stycznia podczas wernisażu, który zaplanowano o godz. 18:00, oczywiście w siedzibie Galerii Okno (SMOK, II piętro).

Chętni będą mogli nie tylko obejrzeć powstałe zdjęcia, ale i otrzymać ozdobiony nimi kalendarz. Wystarczy wrzucić datek do puszki wolontariuszy z Hospicjum Domowego Św. Wincentego a Paulo w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze gminy powinny umożliwić powiatowi sprzedaż terenów szkolnych pod budownictwo?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama