Słubice: 22 sierpnia 2019   |   Imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Dziś w Prowincji: Mickiewicz - Stasiuk - Haydamaki (support Krambabula). Mamy dla was zaproszenia
reklama
reklama

Dziś w Prowincji: Mickiewicz - Stasiuk - Haydamaki (support Krambabula). Mamy dla was zaproszenia

To już dziś! Mickiewicz, Stasiuk i Haydamaki w wyjątkowym projekcie muzyczno-poetyckim. Koncert odbędzie się na scenie klubu Prowincja. Energetyczny support zapewni formacja Krambabula.

haydaa nowe

O koncercie więcej pisaliśmy jeszcze w marcu. Przypomnijmy, ceniony przez publiczność pisarz Andrzej Stasiuk i ukraiński zespół Haydamaky wzięli na warsztat poezję Adama Mickiewicza. Tak powstało jedyne w swoim rodzaju połączenie ethno-rocka z trzynastozgłoskowcami polskiego wieszcza.

Całości dopełni występ folk-rockowego zespoły Krambabula z Poznania, który w nietypowy sposób łączy kulturę polską, łemkowską i ukraińską. Muzycy starają się w atrakcyjny dla słuchaczy sposób łączyć mocne brzmienia z ludowością.

Kto chce wysłuchać znanych jeszcze ze szkoły „Sonetów Krymskich” czy „Reduty Ordona” w nowym wydaniu, zapraszamy 11 maja o godz. 20:00 do klubu Prowincja w Słubicach. Bilety w cenie 50 złotych dostępne przed wejściem na koncert.

Dla naszych czytelników mamy oczywiście konkurs z biletami. Szczegóły znajdziecie na naszym profilu na Facebooku. KLIKNIJ
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama