Słubice: 19 października 2019   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama

Warsztaty fotograficzne z Wojciechem Sternakiem

„Podróż-od-nowa” – tak brzmi temat warsztatów teoretyczno-praktycznych z fotografii, które poprowadzi fotograf i kulturoznawca Wojciech Sternak. Kto ma ochotę wybrać się w artystyczną poza-mainstreamową podróż z aparatem dłoni?

camera-1239384 960_720

W piątek, 15 marca, w Galerii OKNO odbędzie się wernisaż wystawy Wojciecha Sternaka pt. „Trzy drogi”, o czym już pisaliśmy. Zgodnie z tradycją Galerii OKNO, ten sam artysta dzień wcześniej poprowadzi warsztaty dla chętnych pasjonatów fotografii z naszego miasta.

Będą one również oparte na motywie podróży. - Naszą ideą będzie podejście do podróży od nowa - opowiada Anna Panek-Kusz, szefowa Galerii OKNO. - Nie będziemy kierować się utartymi szlakami, nie będziemy martwić się, czy zakładany plan się uda – każda obrana droga będzie dobra by spojrzeć w nowy sposób na miejsca, które nam spowszedniały – dodaje.

Namawia, żeby nie chodzić utartymi fotograficznymi ścieżkami. – Przystańmy i postawmy aparat na statywie, czy choćby na murku – i zwolnijmy (migawkę). Pośpiech nie jest wskazany, niech nasza podróż będzie jak duchowa odnowa – zachęca.

Spotkanie rozpocznie się mini wykładem i burzą mózgów. Każdy uczestnik będzie tworzył własny cykl fotografii. Być może powstanie z nich wspólna wystawa – to okaże się po warsztatach…

Zgłoszenia: tel. 604 588 465, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin: 14.03.2019, godz. 17.30. Miejsce: Galeria OKNO, Słubicki Miejski Dom Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama