Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Słubice24.pl Wiadomości Kultura W filharmonii we Frankfurcie zagrają Czajkowskiego. Bilety w promocyjnej cenie (wideo)
reklama
reklama

W filharmonii we Frankfurcie zagrają Czajkowskiego. Bilety w promocyjnej cenie (wideo)

Już w najbliższy piątek melomanów ze Słubic czeka nie lada gratka – koncert w Filharmonii we Frankfurcie, a w nim m.in. 6 Symfonia Piotra Czajkowskiego. Na chętnych czeka pula 30 biletów w specjalnej, obniżonej cenie.

Koncert filharmonia

- Filharmonia we Frankfurcie coraz chętniej odwiedzana jest przez naszych mieszkańców - cieszy się dyrektor Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury Tomasz Pilarski. Duże zainteresowanie to także efekt dofinansowania biletów ze strony władz gminy Słubice, które można było kupić w kasie SMOK-a.

- Co prawda pula dofinansowanych biletów na ten rok już się skończyła, ale dzięki uprzejmości filharmonii mamy dla słubickiej publiczności specjalną ofertę – mówi T. Pilarski. Chodzi o 30 biletów w cenie 5 euro na najbliższy koncert filharmoniczny we Frankfurcie. Ten odbędzie się 9 listopada (piątek) o godz. 19:30.

A co ciekawego czeka w programie? Przede wszystkim 6. Symfonia Piotra Czajkowskiego (fragmenty poniżej), która jest ostatnim wielkim utworem tego rosyjskiego kompozytora. Publiczność będzie też miała okazję wysłuchać Koncert Skrzypcowy amerykańskiego kompozytora Samuela Adlera.

I uwaga! Dyrygować będzie nowy szef artystyczny Brandenburskiej Orkiestry Państwowej Jörg-Peter Weigle, który zastąpił na tym stanowisku Howarda Griffithsa.Bilety czekają już w kasie SMOK. Kto pierwszy, ten lepszy!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama