Słubice: 19 października 2019   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Słubice24.pl Wiadomości Kultura W filharmonii we Frankfurcie zagrają Czajkowskiego. Bilety w promocyjnej cenie (wideo)
reklama

W filharmonii we Frankfurcie zagrają Czajkowskiego. Bilety w promocyjnej cenie (wideo)

Już w najbliższy piątek melomanów ze Słubic czeka nie lada gratka – koncert w Filharmonii we Frankfurcie, a w nim m.in. 6 Symfonia Piotra Czajkowskiego. Na chętnych czeka pula 30 biletów w specjalnej, obniżonej cenie.

Koncert filharmonia

- Filharmonia we Frankfurcie coraz chętniej odwiedzana jest przez naszych mieszkańców - cieszy się dyrektor Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury Tomasz Pilarski. Duże zainteresowanie to także efekt dofinansowania biletów ze strony władz gminy Słubice, które można było kupić w kasie SMOK-a.

- Co prawda pula dofinansowanych biletów na ten rok już się skończyła, ale dzięki uprzejmości filharmonii mamy dla słubickiej publiczności specjalną ofertę – mówi T. Pilarski. Chodzi o 30 biletów w cenie 5 euro na najbliższy koncert filharmoniczny we Frankfurcie. Ten odbędzie się 9 listopada (piątek) o godz. 19:30.

A co ciekawego czeka w programie? Przede wszystkim 6. Symfonia Piotra Czajkowskiego (fragmenty poniżej), która jest ostatnim wielkim utworem tego rosyjskiego kompozytora. Publiczność będzie też miała okazję wysłuchać Koncert Skrzypcowy amerykańskiego kompozytora Samuela Adlera.

I uwaga! Dyrygować będzie nowy szef artystyczny Brandenburskiej Orkiestry Państwowej Jörg-Peter Weigle, który zastąpił na tym stanowisku Howarda Griffithsa.Bilety czekają już w kasie SMOK. Kto pierwszy, ten lepszy!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama