Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

To oni zagrają podczas tegorocznego Święta Hanzy

Agnieszka Chylińska, Lemon, Margaret, Ich Troje, Boys, Powerplay – taka plejada gwiazd odwiedzi Słubice podczas tegorocznego Miejskiego Święta Hanzy. Impreza odbędzie się w dniach 13-15 lipca i będzie największym wspólnym wydarzeniem Słubic i Frankfurtu w tym roku.

konferencja hanza

Nazwiska artystów zdradzili organizatorzy imprezy podczas konferencji prasowej, która odbyła się dzisiaj o godz. 13 przed frankfurckim ratuszem. Dziennikarzy z Polski i Niemiec, w tym i z naszej redakcji, zaprosili włodarze obu miast – Tomasz Ciszewicz i Rene Wilke.

Następnie cała grupa udała się na przejażdżkę autobusem, podczas której przedstawiono dalsze informacje na temat programu wspólnego święta. Jesteście ciekawi szczegółów? Podamy je jeszcze dziś.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama