Słubice: 17 stycznia 2019   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
reklama
reklama

Ostra jazda w Słubicach!

Czas na teatr drodzy państwo! W naszym mieście znowu zobaczymy aktorów z najwyższej półki. Tym razem ze spektaklem pt. „Ostra jazda” przyjedzie do Słubic Teatr Komedia: Julia Kamińska, Katarzyna Żak, Mirosław Baka, Jan Jankowski i Przemysław Sadowski. Można już zamawiać bilety!

ostra jazda

Co się dzieje, kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko, może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty.

Nie chcą jednak walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy!

Wszystko zaplanowane jest w szczegółach, ale jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno, nie wszystko jest takie jakie na pozór wygląda. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

Tak w skrócie wygląda historia, którą zobaczymy w wykonaniu aktorów Teatru Komedia z Warszawy. O nasz dobry humor zadba doborowa obsada. Znana z „Brzyduli” Julia Kamińska, słynny ekranowy „twardziel” Mirosław Baka, czy niezwykle charakterystyczni Jan Jankowski, Przemysław Sadowski i Katarzyna Żak (Alina z serialu „Miodowe lata”).

Jedyny zaplanowany spektakl w Słubicach odbędzie się 18 lutego o godz. 16:00. Widzów i aktorów ponownie gościć będzie aula Collegium Polonicum w Słubicach.

Bilety są do nabycia w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury oraz na stronie: www.kupbilecik.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama