Słubice: 18 października 2018   |   Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
reklama
reklama

Ostra jazda w Słubicach!

Czas na teatr drodzy państwo! W naszym mieście znowu zobaczymy aktorów z najwyższej półki. Tym razem ze spektaklem pt. „Ostra jazda” przyjedzie do Słubic Teatr Komedia: Julia Kamińska, Katarzyna Żak, Mirosław Baka, Jan Jankowski i Przemysław Sadowski. Można już zamawiać bilety!

ostra jazda

Co się dzieje, kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko, może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty.

Nie chcą jednak walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy!

Wszystko zaplanowane jest w szczegółach, ale jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno, nie wszystko jest takie jakie na pozór wygląda. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

Tak w skrócie wygląda historia, którą zobaczymy w wykonaniu aktorów Teatru Komedia z Warszawy. O nasz dobry humor zadba doborowa obsada. Znana z „Brzyduli” Julia Kamińska, słynny ekranowy „twardziel” Mirosław Baka, czy niezwykle charakterystyczni Jan Jankowski, Przemysław Sadowski i Katarzyna Żak (Alina z serialu „Miodowe lata”).

Jedyny zaplanowany spektakl w Słubicach odbędzie się 18 lutego o godz. 16:00. Widzów i aktorów ponownie gościć będzie aula Collegium Polonicum w Słubicach.

Bilety są do nabycia w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury oraz na stronie: www.kupbilecik.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama