Słubice: 22 sierpnia 2019   |   Imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz
reklama
reklama

Nie przegap okazji! Okna firmy OKNOPLAST z atrakcyjnymi rabatami

To wyjątkowo dobry moment na zakup nowych okien. OKNOPLAST przygotował dla swoich klientów zimową promocję i niezwykle atrakcyjne rabaty. W ramach promocji zimowej do 31 grudnia okna będzie można nabyć z rabatem nawet do 32%.

oknoplast
Dodatkowo, dla wszystkich, którzy zamówią okna do 31 grudnia i zdecydują się na ich odbiór w okresie styczeń-marzec 2011, gwarantowany jest dodatkowy rabat w wysokości 8%!

Własny, ładny dom zapewniający nam spokój i bezpieczeństwo, to marzenie większości z nas. Często jednak niektórzy sięgają po tańsze rozwiązania, niejednokrotnie technologicznie i jakościowo gorsze. Już tak nie musi być!

oknoTeraz, dzięki zimowej promocji OKNOPLAST, Twój dom możesz wyposażyć w najwyższej jakości okna w bardzo atrakcyjnej cenie. Kupując w OKNOPLAST zyskujesz gwarancję profesjonalnej obsługi i doradztwa na najwyższym poziomie. Co ważne, odbiór zamówionych teraz okien przewidziany jest na okres styczeń-marzec 2011 roku, tak by z pracami remontowo-budowlanymi w domu można było ruszyć już po zimie.

Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu na wybór okien w późniejszym terminie, ale przede wszystkim przyniesie znaczne korzyści dla domowego budżetu.

Gdy zimno i wieje, każdy marzy o przytulnym domu. By w mroźne, zimowe dni można było cieszyć się ciepłem oraz niskimi rachunkami za ogrzewanie warto zadbać o właściwą stolarkę okienną. Tym bardziej teraz warto skorzystać z zimowej promocji i zakupić w korzystnej cenie nowość oferowaną przez OKNOPLAST – okno Platinium Evolution².

Łączy ono zaawansowane, energooszczędne rozwiązania funkcjonalne z niepowtarzalną, elegancką stylistyką. Unikalność okna zawiera się w niezwykłej formie skrzydła, zaokrąglonej do wewnątrz, zastrzeżonej patentem, będącej autorskim projektem OKNOPLAST.

Sześciokomorowy system najwyższej klasy profili „A”, znacznie poprawia właściwości cieplne i to aż o 30%. Okno posiada pakiet trzyszybowy, o szerokości 36 mm i współczynniku przenikalności cieplnej Ug=0,7, z dwoma komorami wypełnionymi argonem. Pozwala to na osiągnięcie współczynnika izolacyjności cieplnej dla całego okna na poziomie Uw=1,0. W oknie można zastosować Termoramkę ze stali szlachetnej, która ogranicza zjawisko roszenia szyb oraz pozwala na oszczędność energii nawet do 10%. W opcji z Termoramka i szybą o współczynniku U=0,6 współczynnik całego okna obniża się do poziomu Uw=0,9.

Dodatkową możliwością podkreślenia estetyki Platinium Evolution² jest wyposażenie go w niewidoczne zawiasy lnvisso, które zapewniają większą szczelność, izolacyjność oraz łatwość utrzymania okna w czystości. Okno dostępne jest w szerokiej palecie kolorów, w tym drewnopodobnych. Warto dodać, że wyjątkowe właściwości Platinium Evolution², zostały nagrodzone Godłem Teraz Polska, jak również Złotymi Medalami podczas Międzynarodowych Targów Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz w Szczecinie oraz podczas Podkarpackich Targów Budownictwa w Rzeszowie.

oknoplast2
Informacje na temat produktów oraz szczegóły obowiązujących promocji można uzyskać w dowolnym salonie firmy na terenie całej Polski lub pod numerem infolinii 801 14 00 00.

Sklep firmy w Słubicach
ul. Wojska Polskiego 20
tel. 95 752 58 26
www.oknoplast.com.pl

[artykuł reklamowy]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama