Słubice: 20 listopada 2019   |   Imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
reklama
reklama

Zderzenie ciężarówek na wylocie Słubic. Dwie osoby ranne

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj rano na łączniku przy drodze krajowej nr 29 (wylotówka ze Słubic na Zieloną Górę). Zderzyły się dwie ciężarówki. Obaj kierowcy zostali ranni, jeden z nich trafił na stół operacyjny.

wypadek lacznik_1

Policja otrzymała informację o zdarzeniu około godz. 5:30. Jak doszło do wypadku?

Jeden z kierowców zjeżdżał z autostrady i chciał włączyć się do ruchu skręcając w stronę Słubic. Nie ustąpił jednej pierwszeństwa przejazdu innej ciężarówce, która jechała właśnie od strony Słubic w kierunku Zielonej Góry. Pojazdy zderzyły się.

Gdy na miejsce przybyły służby ratownicze, okazało się, że obaj kierowcy wymagają hospitalizacji. Sprawca wypadku musiał być operowany, nie jest jeszcze znana skala jego obrażeń. Podróżował z nim pasażer, ale jemu nic się nie stało. Pomocy lekarskiej potrzebował też drugi z kierowców (jechał sam), który uskarżał się na bóle.

Na miejscu trwają czynności służb. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Kierowcę, który był operowany, śledczy nie zdołali zbadać pod kątem obecności alkoholu, ale wiadomo, że pozostali uczestnicy wypadku (pasażer i drugi kierowca) byli trzeźwi.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach, tworzą się duże korki. Policja apeluje do kierowców, aby wybierali alternatywne trasy i korzystali z objazdów.

wypadek lacznik_3

wypadek lacznik_2
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama